header aloobar

هزینه تریلی از تهران به مشهد چقدر است ؟

 

نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد در الوبار با توجه به نوع ، وزن و حجم بار تعیین می گردد هر چه وزن و حجم بار بیشتر باشد باید ماشین با دقت بیشتری انتخاب شود تا به محموله و ماشین صدمه وارد نشود و هم مشتری با هزینه ی کمتری را برای کرایه تریلی از تهران به مشهد پرداخت نماید.

 

الوبار از شرکت های باربری می باشد که روزانه تعداد زیادی از سرویس های حمل بار با تریلی را از تهران به مشهد انجام می دهد و کمترین کرایه تریلی از تهران به مشهد ارائه می دهد.

 

بارنامه و بیمه نامه از مهم ترین خدماتی است که شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد بارنامه از عوامل تعیین کننده می باشد سبب حفظ امانت و امنیت بار می شود. 

 

بیمه نامه الوبار به میزان 100 میلیون تومان رایگان می باشد که همین امر باعث کاهش کرایه تریلی از تهران به مشهد می شود.

 

بیمه پوشش دهنده ایران می باشد که جزء معتبرترین شرکت های بیمه می باشد که بیمه نامه ما به صورت کامل و جامع می باشد بیشتر بارهایی که با تریلی ارسال می شوند بارهای صنعتی و تجاری می باشند.

 

برای استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بار هزینه و کرایه حمل بار را دریافت کنید. 

 

ما با پیگیری و پشتیبانی از بار این هدف را دنبال می کنیم که بار بدون اتلاف وقت در مقصد تخلیه شود و موجب افزایش کرایه تریلی از تهران به مشهد نشود.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد
کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

نحوه محاسبه کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

کارشناسان ما برای اعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد ابتدا ابعاد بار و وزن و نوع آن را از صاحبین بار دریافت می کنند و سپس نوع تریلی را با توجه به نحوه بارگیری و تخلیه مشخص می کنند.

 

در اعلام نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد علاوه بر نوع ماشین ،فاصله مبدا و مقصد،میزان بیمه تاثیرگذار خواهد بود. 

 

هر چه ظرفیت تریلی افزایش یابد نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد بیشتر خواهد شد زیرا وزن و حجم بار و ارزش آن بیشتر شده است.

 

انواع تریلی های کفی ، بغلدار ، چادری (ترانزیت ) و کمرشکن در الوبار برای خدمت رسانی به مشتریان در نظر گرفته شده اند.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد با یک تلورانس به صاحب بار اعلام خواهد شد زیرا نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد بروز می باشد و ممکن است تعداد رانندگان در ورز بارگیری کم باشد و راننده با هزینه بیشتری بار را به مقصد حمل کند و یا ممکن است به علت بارش های جوی شرایط نرخ کرایه حمل بار به مشهد و کرایه تریلی از تهران به مشهد تغییر کند. 

 

نحوه محاسبه کرایه تریلی از تهران به مشهد
نحوه محاسبه کرایه تریلی از تهران به مشهد

جدول کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

در بالا اشاره کردیم که چه عوامل های بر نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد تاثیر می گذارد و باعث می شود قیمت افزایش و یا کاهش بیابد.

 

ما در جدول زیر قیمت تقریبی نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد را نیز آورده ایم البته این قیمت ها برای بهمن 1400 می باشد

 

نوع تریلی قیمت
تریلی کفی از تهران به مشهد 2.550.000
تریلی بغلدار از تهران به مشهد 2.700.000
تریلی چادری از تهران به مشهد .2.550.000

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد کرایه تریلی از تهران به مشهد با کارشناسان الوبار تماس بگیرید.

 

برای اطلاع از کرایه کامیون از تهران به مشهد بر روی لینک کلیک بفرمایید.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد با احتساب بیمه 

 

هزینه بیمه کمترین تاثیر را در تعرفه کرایه تریلی از تهران به مشهد را دارد زیرا الوبار با کمترین هزینه انواع بار مشتریان را بیمه می کند.

 

علاوه بر کاهش هزینه های بیمه می توانید از 100 میلیون بیمه رایگان ما بهره مند گردید که باعث می شود کرایه تریلی از تهران به مشهد کاهش بیابد.

 

بیمه در واقع هر گونه حادثه را پیش بینی کرده و در صدد جبران خسارت می باشد. 

 

بدون یک بیمه نامه معتبر به هیچ وجه بار مشتریان پذیرفته نخواهد شد و بیمه از موارد مهم باربری الوبار می باشد.

 

اگر در انتخاب شرکت باربری مناسب دچار تردید هستید می توانی میزان اهمیت شرکت را به بیمه بسنجید. 

 

شرکت های معتبر به بیمه بهای زیادی می دهند و آن به این صورت است که کرایه تریلی از تهران به مشهد را به کمترین میزان کاهش می دهند تا مشتریان به علت هزینه بیمه از درخواست آن صرفه نظر نکنند و یا این موضوع سبب نشود که ارزش واقعی بار را اعلام نکنند. 

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد از همه بیشتر به نوع تریلی و مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد و هزینه بیمه تاثیر جزئی بر کرایه تریلی از تهران به مشهد خواهد گذاشت.

 

الوبار کمترین تعرفه باربری بین شهری 1400 را با انواع تریلی به همراه بیمه نامه رایگان به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد و با ما نگرانی در مورد کرایه تریلی از تهران به مشهد با بیمه نامه نباشید.

 

کرایه تریلی چادری از تهران به مشهد 

 

تریلی چادری یا ترانزیت از جمله تریلی هایی می باشد که بیشترین درخواست را برای حمل بار از تهران به مشهد را دارد. 

 

این نوع تریلی به صورت مسقف می باشد و بیشتر برای بارهای تجاری استفاده می شود. 

 

کرایه تریلی چادری از تهران به مشهد نیز بر حسب فاصله محل بارگیری و تخلیه و بیمه تنظیم می شود. 

 

بیشتر بارهایی که با این نوع تریلی بارگیری می شود بارهای تجاری می باشد ما توانسته ایم با ارزان ترین کرایه تریلی از تهران به مشهد بار مشتریان را به مقصد ارسال کنیم.

 

در اولین فرصت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد و استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد داشته باشید طول این تریلی ها 13/600میلی متر می باشد و عرض بارخور آن 2/480 میلی متر می باشد. 

 

حجم قسمت باری این تریلی ها 91 متر مکعب می باشد وزن قابل حامل این تریلی ها  به صورت تقریبی 26 تن می باشد. 

 

وزن و حجم بار باید متناسب با این ابعاد باشد در غیر اینصورت به بار صدمه وارد خواهد شد.  

 

با انتخاب بهترین نوع تریلی کرایه تریلی از تهران به مشهد را به حداقل خود کاهش دهید و باربری تریلی مشهد را با کمترین قیمت انجام بدهید.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد
کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

کرایه تریلی کفی تهران مشهد 

 

تریلی کفی بیشتر برای بارهای مثل حمل آهن آلات و انواع بارهای آهنی و کیسه جامبو ، کانکس و … استفاده می شود. 

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد در صورتی که نوع کامیون کفی باشد ممکن است تغییر کند زیرا این نوع تریلی به تعداد بیشتری وجود دارد و در نتیجه می توان با رانندگان با کرایه کمتری به توافق رسید. 

 

در صورتی که محل بارگیری خاکی و یا دارای شیب تند باشد سختی راه نیز به مبلغ کرایه تریلی از تهران به مشهد افزوده خواهد شد. 

 

ما به عنوان اسنپ بار در کوتاه ترین زمان ماشین را به محل بارگیری ارسال خواهیم کرد و با ارزان ترین کرایه تریلی از تهران به مشهد بار شما  را به مقصد خواهیم رساند.

 

زیرا ما با توافق با رانندگان ماهر و خبره و در عین حال رانندگانی که کمترین کرایه تریلی از تهران به مشهد را اعلام می کنند ،همکاری می کنیم.

 

شرکت باسابقه الوبار خدمات باربری خاور مشهد و تک تهران مشهد را هم با کمترین نرخ کرایه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

نرخ کرایه تریلی بغلدار از تهران به مشهد

 

تریلی بغلدار از نوع دیگر تریلی ها می باشد که الوبار برای ارائه خدمات در نظر گرفته است و کمترین کرایه بغلدار و کرایه تریلی از تهران به مشهد را ارائه می دهد.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد با انتخاب این نوع تریلی تغییر خواهد کرد .برای مثال در صورتی که یک تناژ بار یکسان را بخواهید با انواع تریلی ها حمل کنید می توان گفت کرایه تریلی چادری بیشترین کرایه و تریلی کفی کمترین هزینه را دارد و نرخ تریلی بغلدار حد وسط این دو می باشد. 

 

تریلی بغلدار طول دنباله کف این تریلی ها ۱۲الی ۱۳/۶۰متر می باشد 

ارتفاع از سطح زمین ۱/۴۰الی ۱/۵۰متر می باشد 

ظرفیت باری که این تریلی ها دارند ۴۰ تن می باشد 

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد علاوه بر انتخاب نوع تریلی به شرایط جوی آن روز نیز بستگی دارد. در روزهای بارانی تعداد ماشین ها کاهش می یابد و رانندگان به دلیل تقاضای بالا ،کرایه بیشتری را اعلام خواهند کرد در نتیجه ما مجبور خواهیم بود تا با هزینه بیشتری با آنها به توافق برسیم و به مشتریان اعلام می کنیم. 

 

برای استعلام دقیق کرایه تریلی از تهران به مشهد می توانید در روز بارگیری با ما در تماس باشید و کمترین نرخ کرایه تریلی را دریافت نمایید.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد با انواع کمرشکن ها

 

تریلی کمرشکن نوع دیگر از انواع تریلی ها می باشد که بارهای فوق سنگین و خیلی حجیم را با این نوع تریلی بار زده می شود.

 

کرایه تریلی از تهران به مشهد با ابن نوع تریلی افزایش خواهد یافت کمرشکن دارای ابعاد و توان متفاوتی می باشند که بنا به نوع بار و حجم و زن بار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کمرشکن دارای ۸ متر تا ۱۸ متر می باشد و عرض آن از ۲٫۶ تا ۳ متر می باشد.

وزن قابل حمل توسط کمرشکن ۱۶ تا ۳۶ تن متغیر می باشد.

 

برای ارسال محموله های ترافیکی و خیلی سنگین مثل بیل مکانیکی ، ماشین آلات کشاورزی از کمرشکن استفاده می شود.

 

شرکت الوبار خدمات کرایه تریلی از تهران به مشهد و کرایه کمرشکن را با کمترین قیمت ارائه می دهد پس با انتخاب الوبار ارزان ترین قیمت را پرداخت نمایید.

 

استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

برای استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بار نوع تریلی خود را مشخص کنید. 

 

در صورت هر گونه سوال آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید الوبار به عنوان یکی از برترین شرکت های باربری توانسته است با کاهش نرخ کرایه تریلی از تهران به مشهد ، رضایت بسیاری از مشتریان را کسب کند. 

 

با شرکت ما نگران کرایه تریلی از تهران به مشهد نباشید و آن را با خیال راحت به شرکت ما بسپارید.

 

شما مشتریان عزیز می توانید برای استعلام از کرایه باربری کامیون مشهد هم همانند کرایه تریلی از تهران به مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد
استعلام کرایه تریلی از تهران به مشهد

 

ما در بالا به تمام مواردی که بر کرایه تریلی از تهران به مشهد تاثیر می گذارد اشاره کردیم ولی با ما اصلا نگران کرایه نباشید.

 

ما کمترین کرایه تریلی از تهران به مشهد را ارائه می دهیم و تمام خدمات شرکت ما با تخفیف های بسیار ویژه می باشد که همین امر باعث می شود که شما مشتریان عزیز کمترین کرایه تریلی از تهران به مشهد را نیز پرداخت نمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
کرایه تریلی از تهران به مشهد
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برای تماس ، لمس کنید