باربری به اصفهان با کمترین نرخ کرایه

 

شرکت الوبار خدمات حمل بار به اصفهان را به صورت همه روزه با بهترین کیفیت به همراه تخفیف های بسیار ویژه و کمترین نرخ کرایه نیز به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد. برای باربری به اصفهان می توانید انواع کامیون و تریلی را از الوبار درخواست نمایید و محموله های خود را بارگیری کنید.

 

الوبار خدمات حمل بار به اصفهان را با بیمه نامه ای معتبر و رایگان انجام می دهد و تا سقف 100 میلیون تومان به صورت رایگان تمام بار و کالاها را نیز بیمه می کند که همین امر باعث کاهش نرخ کرایه می شود.

 

یکی از خدماتی که الوبار برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهد بارنامه دولتی می باشد و بارنامه باعث می شود که امنیت بار و کالاها نیز تضمین بشود و فقط شرکت هایی که معتبر باشند می توانند صادر نمایند.

 

حمل بار به اصفهان در سریع ترین زمان

 

برای حمل بار به اصفهان ، الوبار با سال ها تجربه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. با ما در اسرع وقت بهترین ها را تجربه کنید.

 

حمل بار به اصفهان با بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان

 

اگر برای حمل بار به اصفهان علاوه بر کمترین کرایه ، به دنبال شرکتی هستید که خدماتش را با بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان انجام بدهد آن الوبار می باشد.

 

باربری معتبر الوبار به جز بارهای زیر ، اکثر بارها را در سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارسال می نماید :

 

شرکت الوبار این بارهایی که در بالا اشاره کردیم را انجام نمی دهد و خدمات برای باربری به اصفهان با ماشین های کمپرسی و یخچالی امکان پذیر نمی باشد.

 

تمامی سرویس هایی که الوبار برای حمل بار به اصفهان انجام می دهد با استفاده از روش دربستی می باشد و خرده باری اصلا پذیرفته نمی شود.

 

شرکت الوبار خدمات مشاوره به صورت رایگان برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهد و با مشاوره تمام اطلاعات را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

 

الوبار انواع ماشین باربری را برای حمل بار به اصفهان در اختیارتان قرار می دهد که در ادامه به توضیح آن ها نیز می پردازیم :

 

 1. کامیون
 2. تریلی
 3. نیسان
 4. کامیونت

 

ارزان ترین خدمات ، بهترین پشتیبانی و سریعترین تحویل کالا و حمل بار به اصفهان را با شرکت باتجربه الوبار تجربه کنید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

 

حمل بار به اصفهان با کمترین نرخ کرایه
حمل بار به اصفهان با کمترین نرخ کرایه

 

لیست قیمت حمل بار برای اصفهان

 

اکثر مشتریان و صاحبین بار به دنبال این هستند که لیست قیمت حمل بار برای اصفهان چقدر می باشد.

 

ما در جدول زیر قیمت تقریبی حمل بار به اصفهان در تابستان 1401 را آورده ایم ولی بهتر است برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان الوبار تماس بگیرید.

 

نوع ماشین قیمت
کرایه کامیون تک از تهران به اصفهان 3.100.000 تومان
کرایه کامیون جفت از تهران به اصفهان 3.800.000 تومان
کرایه خاور از تهران به اصفهان 2.550.000 تومان
کرایه تریلی کفی از تهران به اصفهان 4.300.000 تومان
کرایه تریلی ترانزیت از تهران به اصفهان 4.800.000 تومان
کرایه خاور مسقف از تهران به اصفهان 2.650.000 تومان

این را هم بدانید که ما کمترین نرخ کرایه به همراه تخفیف ویژه را به مشتریان خود برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهیم پس با ما نگرانی قیمت نباشید.

 

لیست قیمت حمل برای اصفهان
لیست قیمت حمل برای اصفهان

حمل بار به اصفهان با تریلی

 

از تریلی ها برای حمل بارهای سنگین و خیلی سنگین استفاده می شود الوبار مجهزترین تریلی ها را برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهد.

 

تریلی ها مدل های مختلفی دارند و هر کدام از آن ها کاربرد خاص خود را دارند. تریلی هایی که الوبار برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهد شامل موارد زیر می باشند :

 

ابعاد و مشخصات تریلی کفی

 1. طول : 10 الی 13.60
 2. عرض : 2.4 تا 2.5
 3. ارتفاع تا سطح زمین : 1.4 تا 1.7
 4. ظرفیت کل : 40 تن

 

ابعاد و مشخصات تریلی بغلدار :

 1. طول : 12.2 تا 13.6
 2. عرض : 2.5 
 3. ارتفاع کف تا لبه : 0.5 تا 0.8

 

ابعاد و مشخصات تریلی ترانزیت :

 1. طول : 12.2 تا 13.6
 2. عرض : 2.5 
 3. ارتفاع کف تا لبه : 2.5 تا 2.9

 

از تریلی کفی برای حمل آهن آلات و بارهایی با وزن 40 تن استفاده می شود ولی اگر بارتان ترافیکی و خیلی سنگین و ترافیکی باشد از تریلی کمرشکن نیز استفاده می شود و الوبار خدمات تریلی کمرشکن را به صورت همه روزه با کمترین قیمت ارائه می دهد.

 

حمل بار به اصفهان با انواع تریلی ها را با شرکت متخصص الوبار تجربه نمایید و با باربری الوبار دیگر نگران حمل بارهای سنگینتان نباشید.

 

باربری تهران به بندرعباس به صورت تخصصی با انواع ماشین تریلی در تمام روز ها انجام می شود.

 

حمل بار برای اصفهان با تریلی
حمل بار برای اصفهان با تریلی

 

باربری به اصفهان با کامیون

 

صاحبان کالا قبل از اینکه برای باربری به اصفهان با کامیون اقدام کنند باید نوع ماشین بارگیری را به باربری حمل کننده اعلام کنند.

 

برای حمل بارهای سبک و کم حجم از کامیونت معمولی اطاق دار استفاده می کنیم. اگر باری به حساس به آبدیدگی باشد مثل مبلمان می توانیم از خاور مسقف پتو دار استفاده کنیم.

 

چنانچه کالای اعلام شده از کامیونت بیشتر باشد می توانیم از کامیون تک (10 تن یا 6 چرخ) برای حمل بار به اصفهان استفاده کنیم.

 

اگر کالای اعلام شده برای بیشتر از کامیون تک باشد می توانیم از انواع تریلی کفی یا بغلدار برای حمل بار به اصفهان استفاده کنید.

 

ابعاد و مشخصات کامیون تک :

 1. طول : 5.8
 2. عرض : 2.2 تا 2.25
 3. ارتفاع کف تا لبه : 1.1 تا 1.2

 

ابعاد و مشخصات کامیون جفت :

 1. طول : 6.38 تا 7
 2. عرض : 2.35 تا 2.45
 3. ارتفاع کف تا لبه : 1.2 تا 1.3

 

شرکت الوبار مجهزترین کامیون ها را برای حمل بار به اصفهان در اختیارتان نیز قرار می دهد.

 

با الوبار متخصص باربری کامیون بهترین کیفیت را نیز تجربه نمایید و دیگر نگرانی در مورد حمل بار به اصفهان نداشته باشید.

 

برای درخواست هر خودروی باری برای حمل بار به اصفهان باید از شرایط و توان آن خودرو اطلاعات کافی داشته باشید. از همین جهت ، مشاوره با متخصصین الوبار می تواند خدمات حمل بار به اصفهان را در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت به شما ارائه نماید.

باربری به اصفهان با کامیون
باربری به اصفهان با کامیون

 

حمل بار با انواع خاور به اصفهان 

 

یکی از خودروهای باربری که می توانید برای حمل بار به اصفهان سفارش دهید ، خاور است. با استفاده از خاور قادر هستیم تا 4 تن بار و کالا را بارگیری و به نقاط مختلف ارسال نماییم.

 

خاور های الوبار با ارزانترین نرخ کرایه محموله های مختلف شما را برای همه نقاط استان اصفهان حمل خواهند نمود.

 

ابعاد خاور معمولی :

 1. طول : 3.8 تا 4.5
 2. عرض : 1.9 تا 2
 3. ارتفاع تا کفه لبه : 1.7 تا 2.7

 

ابعاد خاور بزرگ :

 1. طول : 4.5 تا 5.9
 2. عرض : 2 تا 2.2
 3. ارتفاع تا کفه لبه : 60 تا 1.3

 

ابعاد خاور مسقف :

طول : 4.5 تا 5.9

عرض : 2 تا 2.2

ارتفاع تا کفه لبه : 1.7 تا 2.7

 

حمل بار با خاور به اصفهان با بیمه نامه انجام می شود و نرخ کرایه را می توانید از شماره های ما استعلام کنید.

 

حمل بار با انواع خاور به اصفهان 
حمل بار با انواع خاور به اصفهان

 

حمل انواع محموله از تهران به اصفهان

 

هر روز به اصفهان انواع محموله های تجاری و صنعتی با ماشین های باری سبک و سنگین حمل می شود و شرکت معتبر الوبار با در اختیار داشتن انواع ماشین های سبک و سنگین حمل انواع محموله از تهران به اصفهان را انجام می دهد.

 

بدون دخالت دلالان و واسطه ها ، الوبار حمل بار به اصفهان را همراه با صدور بارنامه ی دولتی تمبر دار و بیمه نامه ی معتبر برای مشتریان انجام می دهد.

 

محموله هایی که شرکت الوبار آن را حمل می کند شامل موارد زیر می باشند :

 

البته این را هم بدانید برای حمل بار به اصفهان بارهایی که قرار است حمل بشود باید ممنوع نباشند و هیچ محدودیتی نیز نداشته باشند به طور مثال حمل مواد مخدر و مواد منفجره از بارهای ممنوع نیز می باشد.

 

شرکت باربری الوبار به عنوان یک باربری مطمئن با کادر متخصص در امور باربری به اصفهان می باشد و شرکت ما پس از اعلام صاحبین کالا با کمترین کرایه ارسال بار هایتان را آغاز می کند. 

 

حمل بار به اصفهان و حمل انواع محموله ها را با خیالی راحت به بسپاريد و دیگر هیچ نگرانی نداشته باشید.

 

حمل بار به شیراز نیز به صورت همه روزه همانند حمل بار به اصفهان توسط الوبار انجام خواهد شد. 

 

حمل انواع محموله از تهران به اصفهان
حمل انواع محموله از تهران به اصفهان

 

حمل بار به اصفهان با بیمه نامه رایگان

 

برای حمل بار به اصفهان ، الوبار بهترین و کامل ترین بیمه نامه های باربری را در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از بیمه نامه سبب افزایش حس امنیت و سلامت بار برای صاحبین بار خواهد شد.

 

اگر قصد حمل بار به اصفهان را دارید ، شرکت الوبار بیمه نامه کامل و جامع برای جبران تمامی خسارات در اختیارتان قرار می دهد. در زمان حمل بار به اصفهان یا سایر شهر ها و استان های کشور ، امکان بروز حادثه وجود دارد و باید برای حفظ سرمایه صاحبین بار از بهترین بیمه استفاده کرد.

 

ممکن است به خاطر موارد زیر محموله هایتان نیز آسیب بیند پس باربری را انتخاب نمایید که برای حمل بار به اصفهان بیمه نامه داشته باشد.

 

 

شرکت الوبار بیمه رایگان تا سقف 100 میلیون تومان نیز در نظر گرفته است و بیمه نامه ای که الوبار برای حمل بار به اصفهان ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه معتبر ایران می باشد تا اگر هر خسارتی هنگام حمل وارد بشود آن را نیز جبران می نماید.

 

با بیمه نامه دغدغه و استرس را نداشته باشید و حمل بار به اصفهان را با خیالی راحت و آسوده به شرکت ما بسپارید.

 

حمل بار به مشهد با تخفیف ویژه توسط باربری الوبار مثل حمل بار به اصفهان انجام خواهد شد.

 

حمل اثاث منزل به اصفهان (اثاث کشی به اصفهان) 

 

برای اثاث کشی و حمل اثاث منزل از تهران به اصفهان ما می توانیم از طریق 2 راه این کار را برای شما مشتریان خوبمان انجام دهیم. در خدمات حمل بار به اصفهان الوبار ، ما بهترین اثاث کشی را برای شما انجام خواهیم داد.

 

ابتدا اگر حجم بار کم باشد می توانیم از خاور معمولی رو باز اطاق چوبی برای حمل بارها استفاده کنیم.

 

چنانچه اثاث منزل بیشتر از خاور معمولی باشد بهترین انتخاب استفاده از خاور های مسقف و خاور های کانتینردار می باشد.

 

شرکت الوبار با در اختیار داشتن انواع خاورهای مسقف و کانتینردار همراه با کارگران مخصوص اثاث کشی ، کار اسباب کشی و حمل بار به اصفهان را با استفاده از روش دربستی انجام می دهد.

 

حمل بار به اصفهان و باربری اثاث کشی را از باربری معتبر و با سابقه الوبار بخواهید و بهترین کیفیت با کمترین قیمت را نیز دریافت نمایید.

 

هزینه حمل بار به اصفهان چقدر می شود ؟

 

برای حمل بار به اصفهان تاکنون تعرفه کرایه خاصی تعریف نشده است و شرکت الوبار با توجه به اعلام صاحبین بار در روز بارگیری حدود کرایه را می تواند به مشتریان گرامی اعلام کند.

 

اعلام هزینه حمل بار به اصفهان بستگی به روز بارگیری دارد که شاید در آن روز ماشین باشد و بر همین اساس شرکت الوبار حدود کرایه را با تلورانس 10% تا 15% به صاحبین بار اعلام می کند تا در صورت موافقت حمل بار به اصفهان از تهران با کمترین کرایه انجام گردد.

 

از عوامل تاثیر گذار بر هزینه حمل بار به اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

هرچه مسافت بیش تر باشد خوب قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند و شرایط آب و هوایی هم نیز بر کرایه حمل بار به اصفهان تاثیرگذار می باشد.

 

برای تخمین و برآورد هزینه حمل بار به اصفهان با کارشناسان متخصص و حرفه ای الوبار تماس بگیرید و کمترین نرخ کرایه را نیز دریافت نمایید.

 

برای حمل بار به کرمان همانند حمل بار به اصفهان با شماره های باربری الوبار در تماس باشید.

 

هزینه حمل بار به اصفهان
هزینه حمل بار به اصفهان

صادر کردن بارنامه دولتی برای حمل بار به اصفهان

 

حمل بار به اصفهان در شرکت ما با کمترین و نازل ترین قیمت و صدور بارنامه دولتی و قانونی در سریع ترین زمان انجام می شود.

 

در الوبار تمامی خدمات و سرویس های الوبار برای حمل بار به اصفهان با بارنامه دولتی ارسال می شود و بدون بارنامه ما هیچ باری را نیز حمل نمی کنیم.

 

در بارنامه اطلاعات زیر در جهت حمل بار به اصفهان ثبت می شود :

 

بارنامه تضمین کننده امنیت و حفظ امانت بار می باشد و با شرکت ما دیگر نگران حمل بار به اصفهان اصلا نباشید.

برای آگاهی از جزئیات بارنامه و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و ما حمل بار به اصفهان را با بارنامه دولتی در اسرع وقت برای شما عزیزان انجام می دهیم و الوبار به عنوان یک شرکت معتبر نگرانی شما را نسبت به بارهایتان برطرف می کند.

 

حمل بار به تبریز هم همانند حمل بار به اصفهان با بارنامه دولتی انجام می شود.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

حمل آهن آلات به اصفهان

 

یکی دیگر از خدماتی که الوبار متخصص حمل بار به اصفهان با تخفیف ویژه انجام می دهد ، حمل آهن آلات به اصفهان می باشد.

 

الوبار انواع آهن آلات را به صورت همه روزه در کمترین زمان حمل می نماید. برخی از آهن آلاتی که ما ارسال می کنیم شامل موارد زیر می باشند :

 1. رول ورق
 2. تیرآهن 
 3. میلگرد
 4. ضایعات آهن

 

حمل بار به اصفهان و حمل آهن آلات را مخصوصا به شرکت باسابقه و باتجربه الوبار بسپارید.

حمل بار به اصفهان با مشاوره رایگان

 

خدمات مشاوره الوبار در تمام روزهای هفته برای حمل بار به اصفهان ارائه می شود و با مشاوره می توانید هر اطلاعاتی که نیاز دارید را بدست بیاورید.

 

مشاوران و کارشناسان الوبار در خدمت تمام مشتریان عزیز برای باربری به اصفهان می باشند و تمام اطلاعات را در اختیار صاحبین بار قرار می دهند.

با مشاوره می توانید بهترین انتخاب را برای حمل بار به اصفهان انجام بدهید و انتخاب خوب باعث کاهش هزینه ها نیز می شود پس حتما از الوبار مشاوره بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره به صورت رایگان در جهت حمل بار به اصفهان کافی است با شماره تلفن های الوبار تماس بگیرید.

 

حمل بار به اهواز هم توسط الوبار همانند حمل بار به اصفهان با مشاوره رایگان انجام می شود.

 

حمل بار به اصفهان با مشاوره رایگان
حمل بار به اصفهان با مشاوره رایگان

 

چرا الوبار برای باید برای حمل بار به اصفهان انتخاب نماییم ؟

 

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید الوبار را برای حمل بار به اصفهان انتخاب نماییم ؟

 

الوبار تمام تلاشش را می کند که رضایت تمام مشتریان عزیز را برای حمل بار به اصفهان جلب نماید و به خاطر همین تمام خدماتش را با تخفیف های بسیار ویژه انجام می دهد.

 

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم تمام خدمات شرکت الوبار برای باربری به اصفهان با کمترین نرخ کرایه می باشد و اگر به دنبال شرکتی هستید که خدمات حمل بار به اصفهان را با انواع ماشین با کمترین هزینه ، مشاوره رایگان و بهترین کیفیت ارائه بدهد آن باربری الوبار می باشد.

 

بیمه نامه رایگان تا سقف 100 میلیون را از ما بخواهید و اگر مشکلی پیش بیاید بیمه نامه الوبار تمام هزینه خسارات حمل بار به اصفهان را پرداخت می کند.

 

بهترین کیفیت حمل بار به اصفهان را با ما تجربه نمایید و بارهایتان را به صورت سالم در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل بار به اصفهان
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

12 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر نه تمام خدمات ما به صورت دربستی می باشد ، خرده بار ارسال نمی کنیم

  1. سلام وقت بخیر بله ما به تمام شهر ها و استان های اصفهان خدمات از جمله حمل لوازم منزل ارائه می دهیم

  1. سلام وقت بخیر
   برای اطلاع دقیق از کرایه کامیون جفت با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *