header aloobar

ارسال خودروی سواری به ارومیه با ارزان ترین قیمت

 

حمل خودرو به ارومیه با بیمه نامه رایگان ، ارسال خودرو سواری به ارومیه با ارزان ترین قیمت ، حمل خودرو به ارومیه با تخفیف ویژه و بهترین کیفیت توسط الوبار انجام می شود.

 

حمل خودرو به ارومیه توسط باربری الوبار با ارزانترین تعرفه های باربری بصورت همه روزه انجام می شود و انتقال خودروهای شما در اسرع وقت بدون هزینه های مازاد با بهترین بیمه نامه انجام می شود. 

 

ما برای حمل خودرو به ارومیه از هر نقطه ای از تهران بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می دهیم تا با بهترین کیفیت خودروی ما به محل مورد نظر حمل شود. 

 

حمل خودرو به ارومیه یک فرایند تخصصی است که با مشاوره رایگان و با انواع خودروبرها انجام می شود تا به بهترین نحو انتقال خودرو انجام شود.

 

علاوه بر خودروبر ، باربری تهران به ارومیه نیز بصورت تخصصی و ارزان با کمترین هزینه برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی انجام می شود.

 

ارسال خودروی سواری به ارومیه
ارسال خودروی سواری به ارومیه

 

حمل خودرو به ارومیه با انواع خودروبر

 

برای حمل خودرو به ارومیه ما همه نوع خدمات خودروبر را با مناسب ترین خودروبر ها در اختیار شما قرار می دهیم. حمل خودرو به ارومیه با 2 نوع خودروبر اصلی انجام می شود : 

  1. خودروبر کفی 
  2. خودروبر تریلی

 

خودروبر تریلی برای حمل خودرو به صورت تعدادی مورد استفاده قرار می گیرد و برای انتقال خودروها از کارخانه و یا نمایشگاه و نمایندگی های خودروسازان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته خدمات حمل خودرو به ارومیه در الوبار محدود به این موضوع نیست و امکان انتقال خودرو های کارکرده نیز بصورت تعدادی ( اشتراکی ) با تریلی انجام می شود.  باربری تریلی ارومیه با ارزانترین قیمت آماده انتقال همه نوع خودروی سواری است.

 

مناسب ترین خودروبر ، خودروبر تکی است که برای انتقال خودروها بصورت اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. خودروبر تکی برای بارگیری و تخلیه خودروها از هر نقطه ای از استان تهران مناسب هستند و این موضوع سبب می شود که خودروهای شما بدون دغدغه بارگیری و منتقل شوند. 

 

برای حمل خودرو به ارومیه هر نوع از این خودروبرها را که لازم داشته باشید بصورت سریع و ارزان آماده بارگیری هستند . 

 

حمل انواع خودرو به ارومیه

 

حمل انواع خودرو به ارومیه در الوبار با کمترین قیمت به صورت تخصصی انجام می شود.

 

 

حمل خودرو به ارومیه را با شرکت الوبار در تمام روزهای هفته به همراه تخفیف ویژه تجربه نمایید.

 

نرخ کرایه حمل خودرو به ارومیه چقدر است ؟

 

نرخ کرایه حمل خودرو به ارومیه را نمی توان به طور دقیق اعلام کرد چرا که قیمت حمل خودرو به ارومیه به موارد مختلفی بستگی دارد.

 

  1. میزان ارزش خودرو
  2. ابعاد و وزن خودرو
  3. نوع خودروبر
  4. محل تخلیه و بارگیری
  5. ارزش بیمه نامه

 

شما عزیزان کافی است با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید و کارشناسان الوبار با بررسی تمام موارد نرخ دقیق کرایه حمل خودرو به ارومیه را به شما اعلام خواهند کرد.

 

حمل خودروی صفر کیلومتر به ارومیه 

 

یکی از مهمترین خدمات حمل خودرو به ارومیه ، انتقال خودروهای سواری صفر کیلومتر است . برای انتقال خودروی صفر کیلومتر می بایست از خودروبر تکی استفاده نمود که بارگیری در هر نقطه ای از استان تهران را فراهم می نماید. 

 

حمل خودروی صفر نیاز به روکش های مخصوص دارد که امکان بارگیری و انتقال ایمن را فراهم می نماید. 

 

برای حمل خودرو به ارومیه و خصوصا خودروی صفر کیلومتر ، خودروبر تکی با استفاده از وینچ اقدام به بارگیری خودرو می نماید تا حتی نیاز به روشن کردن خودروی شما نیز وجود نداشته باشد . 

 

حمل خودرو به ارومیه
حمل خودرو به ارومیه

 

حمل خودروهای خارجی به ارومیه

 

یکی از خدمات باربری الوبار ، حمل خودروی خارجی به ارومیه است. برای حمل خودرو به ارومیه ، انتقال خودروها با ایمنی کامل انجام می شود اما از آنجایی که خودروهای خارجی معمولا قیمت بالایی دارند ، انتقال آنها بدون بیمه نامه امکان پذیر نخواهد بود. 

 

حمل خودرو به ارومیه تا 100 میلیون تومان تحت پوشش بیمه رایگان است اما برای خودروهای خارجی بر اساس میزان ارزش آنها سقف پوشش بیمه افزایش خواهد داشت. 

 

  1. حمل و نقل انواع بنز و بی ام و 
  2. ارسال انوع هوندا  و هیوندا و تویوتا
  3. حمل انواع ولوو ، پورشه ، مازراتی و . . . 

 

حمل خودرو به ارومیه تخصص مجموعه الوبار است و بهترین راه برای این خدمات ، تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصین ما می باشد.

 

حمل خودروی ایرانی به ارومیه

 

یکی از خدمات همه روزه باربری الوبار ، حمل خودرو ایرانی به ارومیه است  که بسیار پر درخواست است . برای حمل خودرو به ارومیه و حمل خودروهای ایرانی از ایران خودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، کرمان موتور و . . . . می توانید درخواست باربری خود را از طریق الوبار ثبت نمایید. 

 

برای حمل خودرو به ارومیه ، ما همه روزه آماده ارائه خدماتی تخصصی هستیم و تنها کافیست با شماره های باربری الوبار در تماس باشید .

 

حمل انواع پژو ، سمند ، پراید ، تیبا ، کوئیک ، ساینا ، ال ۹۰ و . . . . در اسرع وقت برای ارومیه انجام می شود. 

 

حمل خودرو به ارومیه برای خودروهای ایرانی نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه می باشد .  

 

یکی از ویژگی های باربری الوبار به غیر از حمل خودرو به ارومیه ، ارائه کرایه کامیون به ارومیه و خدمات حمل بار با نیسان به ارومیه برای انتقال محموله ها و کالاهای مختلف است. همین موضوع از گستردگی خدمات الوبار حکایت دارد. 

 

حمل خودروی ایرانی به ارومیه
حمل خودروی ایرانی به ارومیه

 

حمل خودرو تصادفی به ارومیه

 

حمل و نقل خودروی تصادفی نیز از خدماتی است که باربری الوبار به شما عزیزان ارائه می نماید. خودروی تصادفی دارای ۲ نوع است :

 

برای حمل خودروهای تصادفی که قابلیت حمل دارند ، استفاده از خودروبر تکی بهترین انتخاب است . اما برای خودروهایی که قابلیت حمل ندارند ، محموله خودرو با استفاده از جرثقیل داخل کامیونت و خاور روباز بارگیری می شود. 

 

برای حمل خودرو به ارومیه ، در صورتی که خودروی شما دچار حادثه شده است ، باربری خاور ارومیه و باربری ایسوزو ارومیه آماده بارگیری روزانه خودروهای شما هستند. 

 

حمل خودرو به ارومیه با بیمه نامه

 

حمل خودرو به ارومیه با بیمه نامه رایگان ما از موارد مهم برای حمل خودرو می دانیم و بیمه را برای خودرو های شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

 

بیمه باعث می شود اگر مشکل و خسارتی برای حمل خودرو به ارومیه پیش بیاید تمام هزینه آن را پرداخت می کند. 

 

این خسارات شامل موارد زیر می باشد :

 

ما تا سقف 100 میلیون تومان خودرو های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می کنیم. بیمه نامه ما به صورت کامل و جامع می باشد تا شما هیچ نگرانی برای حمل خودرو به ارومیه نداشته باشید.

 

بیمه نامه ای که الوبار خودروبر ارومیه برای حمل خودرو به ارومیه ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه ایران که یک بیمه نامه معتبر هست می باشد.

 

به جز بیمه نامه ، الوبار بارنامه دولتی هم برای حمل خودرو به ارومیه صادر می کند و با بارنامه دولتی امنیت خودرو هایتان را تضمین می نماید.

 

بارنامه دولتی یک نوع سند می باشد که در آن اطلاعاتی مثل : نوع ماشین ، صاحب ماشین ، گیرنده ، فرستنده ، دریافت کننده ، راننده ، مالی ، پیش کرایه برای حمل خودرو به ارومیه ثبت می شود.

 

شرکت الوبار خدمات حمل اثاث به ارومیه را هم با بیمه نامه معتبر و رایگان انجام می دهد.

 

ارائه مشاوره رایگان برای حمل خودرو به ارومیه

 

برای حمل خودرو به ارومیه ، الوبار مشاوره به صورت رایگان در تمام روزهای هفته ارائه می دهد.

 

مشاوران و کارشناسان الوبار در خدمت تمامی افراد می باشند و تمام اطلاعات لازم در مورد حمل خودرو به ارومیه را در اختیارتان قرار می دهند.

 

با مشاوره می توانید بهترین تصمیم را برای حمل خودرو به ارومیه بگیرید و با یک انتخاب خوب هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت حمل خودرو به ارومیه با مشاوران متخصص الوبار تماس حاصل بفرمایید.

 

حمل خودرو به ارومیه با ارزان ترین قیمت ، تخفیف ویژه ، بیمه نامه رایگان را با شرکت معتبر و باسابقه الوبار تجربه نمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل خودرو به ارومیه
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ، لمس کنید