header aloobar

حمل بار صادراتی از تهران

حمل بار صادراتی از تهران

 

حمل بار صادراتی از تهران به شهرستان، ارسال بار صادراتی از تهران به شهرستان، حمل بار صادراتی با ترانزیت از تهران

 

 

باربری خوب و ارزان برای حمل بار صادراتی از تهران ، باربری منصف و ارزان برای حمل بار صادراتی از تهران به شهرستان

 

 

حمل بار صادراتی با کامیون از تهران، حمل بار صادراتی به بیمه ی خوب از تهران، تعرفه کرایه بارصادراتی تهران به شهرستان

 

 

برای حمل بارهای صادراتی از تهران به تمام نقاط ایران بهترین انتخاب اعتماد به شرکت باربری الوبار می باشد.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

برابری الوبار با استفاده از کادر مجرب و متخصص در امور حمل و نقل کالاهای صادراتی بدون دخالت دلالان و واسطه ها حمل و نقل و جابجائی تمام کالاها را از تمام نقاط تهران به کلیه ی مرزهای ایران انجام می دهد.

 

 

 

حمل بار صادراتی از تهران

تعرفه کرایه حمل بار صادراتی از تهران

 

 

صاحبین کالا قبل از اینکه اقدام به حمل و جابجائی کالاهای خود از تهران را داشته باشند به دنبال یک باربری مطمئن و در تهران می باشند تا بتوانند با کمترین کرایه حمل بارهای صادراتی خود را انجام دهند.

 

 

شرکت باربری الوبار با استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین حمل تمام بارهای صادراتی را به نازلترین کرایه حمل می کند. لازم به توضیح است که برای بارهای صادراتی تاکنون هیچگونه تعرفه ی خاصی مشخص نشده است اما باربری الوبار 8 ساعت قبل از اینکه کار حمل بار صادراتی از تهران به هر نقطه مرزی از ایران انجام شود حدود کرایه را با تلرانس 5% تا 15% به مشتریان اعلام می کند تا در صورت موافقت حمل و نقل بارهای صادراتی از تهران انجام گردد.

 

 

 

صدور بارنامه و بیمه نامه برای حمل بارهای صادراتی از تهران

 

 

مهمترین نکته برای حمل بارهای صادراتی از تهران صدور بارنامه ی دولتی و بیمه نامه ی معتبر می باشد. صاحبین کالا در جریان باشند که اتوبارها به هیچ عنوان نمی توانند بارنامه و بیمه نامه برای حمل بار صادراتی صادر کنند و برای صدور از باربری های دیگر تقاضا می کنند که این کار مستلزم هزینه ای بالا برای مشتریان در پی دارد.

 

 

 

شرکت باربری الوبار مفتخر است که برای هر ماشین که برای حمل بارهای صادراتی بارگیری می شود یک بارنامه ی دولتی تمبردار و یک بیمه نامه ی معتبر (بیمه ایران) با تضمین 100% صادر می کند.

 

 

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید