header anibar
حمل بار به كيش
حمل بار به كيش

حمل بار به كيش

حمل بار به كيش

براي حمل بار به كيش همراه با تعرفه کرایه و بیمه نامه ی مناسب همراه با بارنامه دولتی می توانید از باربری مطمئن در تهران همراه با کامیون های باری و خاور کانتینردار برای اثاث کشی منزل درخواست کرده تا با کمترین کرایه حمل بار از بهترین باربری کیش در تهران انجام گردد.

صاحبان کالا برای حمل بار به کیش می توانند از باربری مطمئن در تهران برای حمل بار خوداستفاده کنند.

حمل بار ازتهران به کیش می تواند با انواع ماشین های باری سبک و سنگین انجام گردد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  : ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

حمل بار به كيش

ماشینهای باری سبک به انواع خاورها گفته می شود خاوراطاق چوبی که بیشتر برای حمل انواع کالاهایکم حجم و سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد خاور اطاق چوبی طول ۴ متر و عرض ۲ متر با تناژحدود ۳ تن نیز باشد.

حمل بار از تهران به کیش

باربری الوبار تمامی کالاهائی را که از تهران به جزیره کیش حمل میشود را به صورت دربستی حمل می کند و هیچگونه خدمات حمل خرده بار از تهران به کیش را انجام نمیدهد. مورد بعدی برای حمل بار از تهران به کیش استفاده از کامیون تک یا ۱۰ تن (۶چرخ) می باشد که از این کامیون برای حمل بار تا حداکثر ۱۰ تن و طول بار حداکثر تا ۶ متر مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر حجم و تناژ بار بیشتر از کامیون تک باشد می توانیم از کامیون ده چرخ (جفت یا ۱۵تن) با ابعاد طول ۶/۸۰ تا ۷ متر عرض ۲/۲۵ تا ۲/۳۰ و حداکثر تناژ ۱۵ تن برای حمل بار از تهران به کیش استفاده کنیم.

حمل بار از تهران به کیش

حمل بار از تهران به کیش با انواع كاميون

نوع دیگر خاورهای حمل بار خاورهای مسقف و یا خاور کانتینردار می باشند که بهترین محافظ برای حمل اثاث منزل، مبلمان، و لوازم اداری می باشند که دارای ابعاد طول از ۴/۵ تا ۵متر ارتفاع از ۲/۵ تا ۲/۷۰ و عرض از ۲ تا ۲/۱۰ متر می باشند که بهترین انتخاب برای حمل وسایلی که به آب دیدگی حساس می باشند. مورد استفاده قرار می گیرند. باربری الوبار یکی از مطمئن ترین باربری برای حمل اثاث منزل از تمام نقاط تهران همراه با کارگران مخصوص اثاث کشی منزل به کیش می باشد که به صورت آنلاین در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

حمل بار از تهران به كيش با كاميون ۶ چرخ و ۱۰ چرخ ( ۱۰ تن و ۱۵ تن ) 

حمل بار از تهران به كيش با تريلي و ترانزيت ( ۲۲ تن ) 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  : ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

كاميون حمل بار از تهران به كيش

   حمل بار از تهران به کیش با كمترين تعرفه

لازم به توضیح است که باربری الوبار با استفاده از انواع خاورمسقف و خاورکانتینردار حمل اثاث منزل و مبلمان را با صدور بارنامه ی دولتی و بیمه نامه ی معتبر انجام داده تا کالای مورد نظر با تضمین بالا از تهران به کیش ارسال گردد. جزیره کیش به خاطر شرایط آب و هوا در فصل تابستان و گرما با افزایش

کرایه روبرو می شود بر همین اساس باربری الو بار قبل از اینکه کار حمل بار از تهران به کیش را بخواهد انجام دهد حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% به صاحبین بار و کالا اعلام می کند تا در صورت موافقت کار حمل و ارسال بار از تهران به کیش با موفقیت انجام گردد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  : ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

   تعرفه کرایه کامیون حمل بار از تهران به کیش

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  : ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

چنانچه حجم و تناژ بار بیشتر از کامیون جفت باشد می توانیم ار انواع تریلی های کفی، بغلدار یا ترانزیت برای حمل بار از تهران به کیش استفاده کنیم. ابعاد تریلی کفی و بغلدار طول از ۱۲ متر تا ۱۳/۶۰ عرض از ۲/۴۰ تا ۲/۵۰ و ابعاد ترانزیت طول از ۱۲/۵ تا ۱۳/۶۰ عرض از ۲/۴۰ تا ۲/۴۵ و ارتفاع از ۲/۶۰ تا ۲/۷۰ می باشد.

که از ترانزیت بیشتر برای انواع کالاهائی که حجم آنها زیاد باشد به طوری که روی تریلی کفی نشود بارگیری کرد از تریلی ترانزیت که بهترین محافظ برای حمل اینگونه کالاها از تهران به کیش می باشد.

نرخ كرايه به كيش

 

حمل بار از تهران به كيش با نيسان 

براي حمل بار به كيش از تهران با نيسان ، بهترين و مورد اطمينان ترين شركت باربري ، الوبار مي باشد كه بار شمارا تحت پوشش بيمه حوادث از تهران به كيش حمل مي نمايد .

براي حمل بار به كيش از تهران با نيسان ، تنها كافيست يك تماس با باري الوبار بگيريد .

 

مشاورین الوبار در خصوص زیر بهترین پیشنهاد ها را بشما میدهند : 

مشاورین الو بار در موضوعات زیر قادر به مشاوره در امور حمل ونقل میباشند : 

حمل بار با قیمت مناسب تهران به کیش،باربری تهران به کیش،حمل کالا تهران به کیش

کمترین قیمت باربری تهران به کیش ، بهترین باربری تهران به کیش ، تعرفه کرایه کامیون تهران به کیش

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  : ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

بستن منو