header aloobar

تریلی چادری

 

تریلی چادری یکی از انواع پر کاربرد تریلی می باشد که برای حمل بارهای صادراتی و بارهای تجاری در حجم زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

 

شما می توانید با استفاده از تریلی چادری ، انواع بار و کالا مانند کالا های تجاری بسته بندی شده کارتنی ، کالا های صنعتی در حجم و تعداد زیاد ، کاشی و سرامیک ، گلدان و لوازم پلاستیکی ، دارو  و  . . . . را جابجا نمایید. 

 

 

این نوع تریلی ها به دلیل مسقف بودن و ارتفاع بلند و طول زیاد آن برای حمل بارهای با تعداد ، تناژ و حجم بالا بسیار مناسب است. 

 

 

الوبار خدمات خود با برای باربری تریلی چادری را با بیمه نامه رایگان و بارنامه دولتی انجام می دهد و با این کار امنیت بارهای مشتریان عزیز را نیز تضمین می نماید.

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

تریلی چادری از تهران به شهرستان های مختلف

 

الوبار یک شرکت حمل و نقل بین شهری و درون شهری مستقر در تهران می باشد که بصورت تخصصی خدمات باربری با تریلی را برای همه نقاط کشور با استفاده از انواع تریلی ها مخصوصا تریلی چادری در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

ما با استفاده از این نوع تریلی ها که به ترانزیت نیز معروف است ، بار و کالای شما را در کمترین زمان ممکن به سایر نقاط کشور ارسال می نماییم. 

 

 

حمل و نقل بین شهری در کمترین زمان ممکن از همه مناطق تهران در اختیار شما قرار می گیرد و با الوبار متخصص حمل بار با تریلی دیگر نگران بار و کالاهایتان نباشید.

 

 

تریلی چادری از تهران به شهرستانهای مختلف
تریلی چادری از تهران به شهرستانهای مختلف

 

ابعاد تریلی چادری یا ترانزیت و مشخصات آن

 

ابعاد تریلی چادری یا ترانزیت و مشخصات آن شامل موارد زیر می باشد :

این نوع تریلی ها سایر تریلی ها  حدود 13 متر ( 13/60 و در برخی موارد کوتاه تر تا حدود 12 متر ) طول دارد.

 

 

این نوع تریلی را می توان مانند یک کامیونت مسقف با طول بلند در نظر گرفت. این نوع تریلی ها دارای محفظه بارگیری مسقف و پوشیده می باشد که امکان بارگیری انواع بارهای تجاری را فراهم می نماید. 

 

 

ارتفاع سقف این نوع تریلی ها نیز حدود 2 متر و 80 و عرض حدود 2 متر و نیم می باشد. در این نوع تریلی ها حدود 34 پالت سایز استاندارد بارگیری می شود در حجم 93 متر مکعب جایگزین می شود. 

 

 

ابعاد تریلی چادری یا ترانزیت و مشخصات آن
ابعاد تریلی چادری یا ترانزیت و مشخصات آن

 

باربری تریلی چادری با بیمه نامه رایگان

 

شرکت ما باربری تریلی چادری با بیمه نامه رایگان را برای شما عزیزان انجام می دهد. به دلیل این که با این نوع تریلی بارهایی با وزن بالا و با ارزش حمل می شود داشتن بیمه الزامی می باشد. 

 

 

شرکت ما برای تمام خدمات مخصوصا با تریلی بیمه نامه ارائه می دهد چون که در حین حمل ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که باعث شود بار آسیب ببیند.

 

 

بیمه نامه ما به صورت کامل و جامع است پس نگران باربری تریلی چادری هیچی نباشید و الوبار تا سقف 50 میلیون تومان به صورت رایگان بارهایتان را بیمه می کند.

 

حمل انواع بار با تریلی چادری

 

معمولا انواع بار و کالاهای تجاری و صادراتی را با تریلی چادری ترانزیت حمل می نمایند. بارهای حساس به شرایط آب و هوایی نیز توسط این تریلی ها جابجا می گردند. 

 

 

شما می توانید با استفاده از تریلی چادری ، همه نوع بار شخصی را حمل نمایید اما می بایست به این موضوع توجه نمایید که تردد تریلی ها در بسیاری از مناطق شهری ممکن نمی باشد. 

 

 

به عنوان مثال ، تریلی چادری تا ساعت 10 شب امکان تردد در هیچ یک از خیابان های شهر تهران را ندارد و علاوه بر این ، بایست به امکان تردد ( از نظر ابعاد ، طول ، محل دور زدن و . . . ) در خیابان مورد نظر نیز مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

مقاله دیگر :

تریلی 18 چرخ

 

حمل انواع بار با تریلی چادری
حمل انواع بار با تریلی چادری

 

تریلی چادری با بارنامه دولتی

 

بارنامه دولتی را فقط شرکت های معتبر می توانند صادر کنند و شرکت ما با بدون بارنامه هیچ باری را با تریلی چادری حمل نمی کند.

 

 

در بارنامه اطلاعاتی مثل موارد زیر ثبت می شود :

 

بارنامه دولتی باعث امنیت بارهایتان می شود و شرکت ما در سریع ترین زمان آن را برای شما صادر می کند تا دیگر نگران امنیت بارهایتان نباشید.

 

 

باربری با تریلی چادری به همراه بارنامه دولتی را از شرکت معتبر و با سابقه الوبار بخواهید و الوبار در سریع ترین زمان بارنامه دولتی را نیز صادر می کند.

 

 

مقاله دیگر :

ابعاد تریلی

 

 

باربری تریلی چادری به صورت دربستی

 

باربری الوبار خدمات باربری تریلی چادری را به صورت دربستی با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه انجام می دهد.

 

 

تمام خدمات شرکت الوبار به صورت دربستی می باشد و هیچ باری را به صورت خرده بار حمل نمی کند.

 

 

الوبار در سریع ترین زمان باربری تریلی چادری را به صورت دربستی انجام می دهد و بارها را در کمترین زمان به دست مشتریان عزیز می رساند.

 

 

باربری تریلی چادری به صورت دربستی را با الوبار تجربه نمایید و الوبار کمترین نرخ کرایه تریلی را به شما عزیزان برای حمل بار به صورت دربستی ارائه می دهد پس با الوبار اصلا نگران هزینه دربستی هم نباشید.

 

 

دریافت مشاوره رایگان برای تریلی چادری

 

جهت دریافت مشاوره رایگان برای تریلی چادری با کارشناسان متخصص و مشاوران حرفه ای الوبار تماس بگیرید.

 

 

مشاوران و کارشناسان الوبار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان جهت باربری ترانزیت نیز می باشند و تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهند.

 

 

ما به صورت همه روزه به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه می دهیم تا بهترین انتخاب را انجام بدهید و با مشاوره می توانید هزینه کمتری را برای باربری تریلی چادری پرداخت نمایید و بهترین زمان مشاوره چند ساعت قبل از بارگیری می باشد.

 

مطالب دیگر : تریلی کفی

 

 

درخواست باربری با تریلی چادری

 

اگر قصد دارید بار یا کالا با تریلی چادری از تهران به سایر شهرستان های کشور ارسال کنید ، فقط با الوبار تماس بگیرید. 

 

 

ما بهترین خدمات را برای حمل و نقل بار و کالای شما با تریلی ترانزیت فقط به صورت مشاوره تلفنی در اختیارتان قرار می دهیم.

 

 

البته این را هم بدانید از طریق وبسایت هم می توانید سفارش خود را انجام بدهید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما عزیزان تماس می گیرند.

 

 

با شرکت ما بهترین خدمات را نیز تجربه کنید و نگران هیچ چیزی نباشید الوبار مجهزترین تریلی چادری را در اختیارتان قرار می دهد و تمام خدمات خود را با تخفیف ویژه نیز ارائه می دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تریلی چادری
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید