header aloobar

خانه » حمل بار به شهرستان » باربری کامیون اردبیل

باربری کامیون اردبیل

ارسال محموله با کامیون اردبیل

 

الوبار باربری کامیون اردبیل را با ارزان ترین قیمت ، ارسال محموله با کامیون اردبیل به همراه تخفیف ویژه ، باربری کامیون اردبیل در تمام روزهای هفته برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

کامیون ها مدل های مختلفی دارند که برای حمل بارهایی نیمه سنگین از آن ها استفاده می شود و کامیون ها شامل موارد زیر می باشند :

 • کامیون تک
 • کامیون جفت 
 • کامیون 911

 

شرکت الوبار خدمات باربری کامیون اردبیل را با بیمه نامه معتبر و رایگان انجام می دهد و به صورت کامل بارهایتان را بیمه می کند.

 

الوبار برای ارسال محموله با کامیون اردبیل از تهران بارنامه دولتی صادر می کند تا امنیت بارهایتان نیز تضمین بشود و بارنامه دولتی را فقط شرکت هایی که معتبر هستند می توانند صادر کنند.

 

شما عزیزان می توانید در تمام روزهای هفته از شرکت الوبار برای باربری کامیون اردبیل مشاوره بگیرید و هر سوالی دارید را از کارشناسان ما بپرسید.

 

باربری کامیون اردبیل را با الوبار تجربه کنید و با الوبار متخصص باربری تهران به اردبیل دیگر نگرانی نداشته باشید.

 

باربری کامیون اردبیل
باربری کامیون اردبیل

 

باربری کامیون اردبیل با بیمه نامه رایگان

 

بیمه نامه از موارد مهم برای باربری کامیون اردبیل می باشد چرا که ممکن است در حین مسیر حوادث های رخ بدهد که باعث آسیب دیدگی بار شود و به خاطر همین بیمه نامه از موارد ضروری می باشد.

 

الوبار بیمه نامه ای تا سقف 100 میلیون تومان به صورت رایگان برای باربری کامیون اردبیل ارائه می دهد و تمام بارها را به صورت کامل بیمه می کند.

 

بیمه نامه ای که الوبار برای ارسال محموله با کامیون اردبیل ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه ایران می باشد و اگر مشکلی پیش بیاید بیمه نامه الوبار آن را جبران می کند.

 

با ما دیگر نگران بار و کالاهایتان نباشید چرا که بیمه نامه الوبار اگر خسارتی هنگام باربری کامیون اردبیل وارد بشود تمام هزینه خسارات را پرداخت می کند.

 

کرایه باربری کامیون اردبیل چقدر است ؟

 

کرایه باربری کامیون اردبیل به عوامل های بسیار مختلفی بستگی دارد و این عوامل باعث می شود که نتوان قیمت دقیقی را نیز اعلام کرد.

 

از عوامل تاثیر گذار بر کرایه باربری کامیون اردبیل می توان به موارد های زیر اشاره کرد :

 • بیمه نامه
 • طول مسافت از لحظه بارگیری تا محل تخلیه
 • نوع کامیون
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • حجم بار
 • شرایط جوی
 • شرایط آب و هوایی

 

این موارد بر هزینه باربری کامیون اردبیل تاثیر گذار می باشد ولی با الوبار اصلا نگران هزینه نباشید چرا که الوبار خدمات خود را با ارزانترین قیمت نیز ارائه می دهد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر و دقیق تر در مورد تعرفه باربری کامیون اردبیل با کارشناسان الوبار تماس بگیرید و ما خدمات باربری تریلی اردبیل را هم با کمترین هزینه انجام می دهیم.

نرخ کرایه باربری کامیون اردبیل
نرخ کرایه باربری کامیون اردبیل

 

باربری کامیون تک برای اردبیل

 

از کامیون تک برای حمل بارهای با وزن ده تن نیز استفاده می شود و نام کامیون های تک ، کامیون 6 چرخ هم نیز می باشد.

 

الوبار کامیون های تک را به صورت مجهز در اختیارتان قرار می دهد و در سریع ترین زمان بارهایتان را تحویلتان می دهد.

 

ما با داشتن رانندگان حرفه ای خدمات باربری کامیون اردبیل را با بهترین کیفیت انجام می دهد و با انتخاب الوبار دیگر نگران باربری کامیون تک برای اردبیل نباشید.

 

الوبار متخصص حمل بار به اردبیل در خدمات تمام مشتریان عزیز برای باربری کامیون تک اردبیل می باشیم و کافی است با ما تماس بگیرید و سفارشتان را انجام بدهید.

 

باربری کامیون اردبیل
باربری کامیون تک برای اردبیل

 

باربری کامیون جفت برای اردبیل

 

کامیون های جفت برای حمل بارهایی با وزن پانزده تن نیز استفاده می شود و نام دیگر این کامیون ها 10 چرخ می باشد.

 

برای بارهایی تا وزن پانزده تن این نوع کامیون ها خیلی مناسب می باشد اما برای حمل بار با وزن بیش تر از پانزده تن بهتر است از تریلی استفاده شود.

 

الوبار در تمام روزهای هفته آماده خدمات رسانی برای باربری کامیون اردبیل و باربری کامیون جفت اردبیل می باشد و شما کافی است با الوبار تماس بگیرید و سفارشتان را انجام بدهید و الوبار خدمات را هم انجام می دهد.

 

باربری کامیون اردبیل با مشاوره به صورت رایگان

 

شما عزیزان می توانید برای باربری کامیون اردبیل از شرکت الوبار مشاوره بگیرید و هر اطلاعاتی را که نیاز دارید بدست بیاورید.

 

مشاوران و کارشناسان الوبار در خدمت شما عزیزان برای باربری کامیون اردبیل می باشند و تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهند.

 

با مشاوره می توانید تصمیم خوبی را برای باربری کامیون اردبیل بگیرید و بهترین انتخاب را انجام بدهید و همین باعث کاهش هزینه هایتان نیز می شود.

 

سعی کنید حتما از ما برای باربری کامیون اردبیل مشاوره بگیرید و بهترین زمان برای مشاوره چند ساعت قبل از بارگیری می باشد.

 

برای دریافت مشاوره به صورت رایگان در جهت باربری کامیون اردبیل می توانید با کارشناسان و مشاوران شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

برای حمل بار با نیسان به اردبیل و باربری ایسوزو اردبیل هم ما مثل باربری کامیون اردبیل مشاوره به صورت رایگان در تمام روز های هفته ارائه می دهیم.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

صادر کردن بارنامه دولتی برای ارسال محموله با کامیون اردبیل

 

بارنامه دولتی را فقط باربری های که معتبر هستند می توانند صادر کنند و بارنامه دولتی باعث امنیت بار نیز هنگام ارسال محموله با کامیون اردبیل می شود پس سعی کنید باربری را انتخاب نمایید که بتواند بارنامه دولتی صادر کند.

 

در بارنامه دولتی اطلاعاتی مثل موارد زیر برای باربری کامیون اردبیل ثبت می شود :

 • مشخصات نوع بار
 • اطلاعات صاحب بار
 • مشخصات دریافت کننده
 • اطلاعات فرستنده
 • مشخصات گیرنده
 • اطلاعات حمل کننده
 • مشخصات مالی
 • اطلاعات پیش کرایه

 

الوبار برای باربری کامیون اردبیل ، بارنامه دولتی را در سریع ترین زمان صادر می کند و با بارنامه دولتی امنیت بارهایتان را نیز تضمین می کند.

 

ما به جز باربری کامیون اردبیل برای خاور تهران اردبیل هم بارنامه دولتی صادر می نماییم.

 

روش های ثبت سفارش برای باربری کامیون اردبیل چگونه می باشد ؟

 

شما عزیزان می توانید باربری کامیون اردبیل را از طریق دو راه سفارشتان انجام بدهید.

 

یکی از روش های ثبت سفارش برای باربری کامیون اردبیل از طریق وبسایت الوبار می باشد و شما عزیزان پس از این که تمام اطلاعاتان را وارد کردید کارشناسان الوبار در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

یکی دیگر از روش های ثبت سفارش باربری کامیون اردبیل تماس با کارشناسان الوبار می باشد و شما مشتریان گرامی از این طریق هم می توانید سفارشتان را انجام بدهید و کارشناسان ما قبل از این که سفارشتان را ثبت کنند تمام مشاوره های لازم را نیز به شما می دهند.

 

باربری کامیون اردبیل را با الوبار تجربه نمایید و از تخفیف های ویژه الوبار بهره مند بشوید و دیگر نگران بارهایتان نباشید چرا که ما تمام بار و کالاهایتان را به صورت رایگان تا سقف 100 میلیون تومان بیمه می کنیم و آن ها را صحیح ، سالم به دستتان می رسانیم.

سعید ترکمن
Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری کامیون اردبیل
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید