باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربري شهرك صنعتي شمس آباد را به الوبار بسپاريد .

الوبار به صورت دائمي آماده ارائه سرويس هاي حمل بار و باربري شهرك صنعتي شمس آباد از تهران مي باشد.

با الوبار ، كمترين نرخ باربري شهرك صنعتي شمس آباد را تجربه نماييد .

  • حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد، باربری حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد، ارسال کالا از شهرک صنعتی شمس آباد

  • باربری ارزان برای حمل بار در شهرک صنعتی شمس آباد، باربری خوب و منصف برای ارسال بار در شهرک صنعتی شمس آباد

  • حمل بار صادراتی با ترانزیت چادری در شهرک صنعتی شمس آباد، حمل با کامیون خاور مسقف و بغلدار شهرک صنعتی شمس آباد

  سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

شهرک صنعتی شمس آباد در ۴۵ کیلومتری جنوب اتوبان تهران، قم قرار دارد. صنایع شیمیایی و پلاستیک، سلولزی، دخانی، نساجی و پوشاک، غذایی و آشامیدنی، برق و الکترونیک، فلزی و ماشین‌سازی، کانی غیرفلزی و خدمات از جمله صنایعی هستند که در شهرک صنعتی شمس‌آباد فعالیت می‌کنند. باربری الوبار در راستای حمل و نقل کالا بهترین انتخاب برای مشتریان و صاحبین کالا می باشد تا از طریق این باربری ( شرکت حمل و نقل اینترنتی باربری الوبار) حمل و نقل کالاهای خود را انجام دهند.

کمترین هزینه باربری و مشخصات انواع ماشین های باری شهرک صنعتی شمس آباد

صاحبین کالا قبل از اینکه بخواهند از شهرک صنعتی شمس آباد حمل و نقل کالاهای خود را انجام دهند می خواهند با کمترین هزینه بار خود را حمل کنند. بر همین اساس شرکت باربری الوبار با استفاده از کادر مجرب و متخصص با استفاده از انواع ماشینهای باری سبک مانند : خاورهای اطاقدار روباز، خاورهای مسقف و چادری و خاور مسقف کانتینردار مخصوص حمل بارهای اداری و تجاری خاور بغلدار (بغل بازشو) که با لیفتراک از کنار اطاق بارگیری می شود.

کامیونهای باری سنگین مانند : کامیون تک  (۱۰ تن ۶ چرخ) مخصوص حمل بارهائی با تناژ حداکثر ۱۰ تن و طول بار حداکثر ۶ متر مورد استفاده قرار می گیرد. کامیون جفت (۱۰ ده چرخ ۱۵ تن) مخصوص حمل بارهائی با تناژ حداکثر ۱۵ تن و طول بار حداکثر ۸۰/۶ متر مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع تریلی های کفی مخصوص حمل بار با تناژ حداکثر ۲۲ تن و طول بار حداکثر از ۱۲ متر الی ۶۰/۱۳ و در مواقعی که حجم بار از کفی بیشتر باشد از تریلی بغلدار برای حمل از شهرک صنعتی شمس آباد به تمام نقاط ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

برای حمل بارهای صادراتی که قابلیت پلمپ هم دارد بهترین انتخاب استفاده از تریلی ترانزیت چادری میباشد.

همچنین بارهائی که با تناژ بالای ۲۵ تن باشد از انواع تریلی های کمر شکن چند محور برای حمل از شهرک صنعتی شمس آباد به تمام نقاط ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

کمترین هزینه باربری و مشخصات انواع ماشین های باری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد با انواع کامیون همراه با صدور بارنامه و بیمه نامه

همانگونه که در قسمت بالا توضیح داده شد باربری الوبار برای حمل انواع کالاهای تجاری، اداری، و صنعتی با استفاده از انوا کامیون های باری سبک و سنگین از شهرک صنعتی شمس آباد به تمام نقاط ایران انجام می دهد.

صاحبین کالا به این نکته ی مهم آگاه باشند که اتوبارها به هیچ عنوان اجازه صدور بارنامه و بیمه نامه برای ماشینهای باری را ندارند و این کار را به باربریهای دیگر واگذار می کنند که برای مشتری و صاحبین کالا هزینه ای چند برابر در پی دارد.

شرکت حمل و نقل اینترنتی باربری الوبار بار مفتخر است که برای هر ماشین که از شهرک صنعتی شمس آباد به تمام نقاط ایران بارگیری می شود یک بارنامه ی دولتی و یک بیمه نامه ی معتبر (بیمه ایران) با تضمین ۱۰۰% صادر می کند و دیگر نیازی نیست که برای حمل کالاهای خود به اتوبارها تکیه کنید.

باربری شهرک صنعتی شمس آباد با انواع کامیون همراه با صدور بارنامه و بیمه نامهباربری شهرک صنعتی شمس آباد با انواع کامیون همراه با صدور بارنامه و بیمه نامه

مطلب را به اشتراک بگذارید!