باربری شهرك صنعتي عباس آباد

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهرک صنعتی عباس آباد را به الوبار بسپاريد .

  • حمل بار از شهرک صنعتی عباس آباد به شهرستان، ارسال کالا با کامیون های باری از شهرک صنعتی عباس آباد به شهرستان
  • تعرفه کرایه شهرک صنعتی عباس آباد به شهرستان، باربری ارزان و منصف در شهرک صنعتی عباس آباد برای حمل به شهرستان
  • بهترین باربری در شهرک صنعتی عباس آباد، حمل بار با تریلی، ترانزیت و خاورهای مسقف و بغلدار از شهرک صنعتی عباس آباد

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

 

شهرک صنعتی عباس اباد در ۴۵ کیلومتری شهر تهران بعد از پلیس راه شریف آباد قرار دارد. شهرک صنعتی عباس آباد همانگونه که از نامش مشخص هست دارای کارخانه های صنعتی می باشد که هر روز تولیدات انبوهی در زمینه ی صنعت دارند.

باربری الوبار به عنوان یک باربری مطمئن در امور حمل و نقل با آمادگی کامل و نیروهای مجرب و متعهد به صورت آنلاین و بدون دخالت دلالان کار حمل و نقل تمام کالاهای تولیدی در شهرک صنعتی عباس آباد و علی آباد و شهرک صنعتی پایتخت را با انواع کامیونهای باری سبک و سنگین به تمام نقاط ایران انجام می دهد.

 

باربری شهرك صنعتي عباس آباد

کمترین هزینه باربری شهرک صنعتی عباس آباد

صاحبین کالا قبل از اینکه بخواهند حمل بار خود از شهرک صنعتی عباس آباد را انجام دهند می خواهند از کرایه حمل بار خود آگاه باشند.

بر همین اساس باربری الوبار با استفاده از کادر متخصص و متعهد و استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین با نازلترین کرایه نسبت به اتوبارها کار حمل و نقل انواع کالاهای تجاری، اداری و صنعتی را انجام میدهد. صاحبین کالا در جریان باشند که اتوبارها برای اینکه توجه مشتریان را به خود جلب کنند ابتدا یک کرایه غیر حقیقی را پیشنهاد می کنند تا ذهن مشتری گمراه شود و در عمل قیمت کرایه را بالا می برند .

مهمترین نکته در مورد اتوبارها این است که اتوبارها برای حمل بار نمی توانند بارنامه ی دولتی تمبر دار و بیمه نامه صادر کنند و به همین دلیل از باربری های دیگر تقاضای صدور بارنامه می کنند که هزینه ای چند برابر روی دست مشتری می گذارند. شرکت باربری الوبار این امتیاز را دارد که برای حمل بار از شهرک صنعتی عباس آباد یک بارنامه ی دولتی تمبردار به همراه بیمه نامه ی معتبر ( بیمه ایران) با تضمین ۱۰۰% صادر می کند.

خدمات باربری شهرک صنعتی عباس آباد

خدمات باربری  الوبار در شهرك صنعتي عباس آباد ،‌محدود به جابجايي هاي منطقه اي نمي باشد . علاوه بر جابجايي بار در سطح شهرك و در سطح تهران از نقطه اي به نقطه ديگر ، الوبار تمامي بارهاي سبك و سنگين را از شهرك صنعتي عباس آباد به تمامي نقاط كشور حمل مي نمايد .

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

 

۱ _ حمل آهن آلات از شهرک صنعتی عباس آباد

  برای حمل هر نوع آهن آلات با ظرفیت ۲۲ تناز  شهرک صنعتی عباس آباد بهترین انتخاب استفاده از انواع تریلی های کفی و تریلی بغلدا می باشد . برای حمل بار ۱۰ تن از کامیون تک (۶چرخ ده تن) و برای حمل بار ۱۵ تن از کامیون جفت (۱۵ تن ده چرخ) و در مواقعی از خاور بغلدار (بغل بازشو) برای حمل از شهرک صنعتی عباس آباد به تمام نقاط ایران انجام میدهیم.

 

۲ _ حمل بارهای تجاری و اداری از شهرک صنعتی عباس آباد

برای حمل بارهای تجاری از شهرک صنعتی عباس آباد می توانیم از انواع کامیون و یا ترانزیت چادری و خاورهای مسقف چادری و کانتینردار برای حمل به شهرستانها استفاده کنیم. باربری الوبار با در اختیار داشتن انواع ماشینهای باری حمل تمام بارهای تجاری را از شهرک صنعتی عباس آباد انجام می دهد.

 

۳ _حمل بارها صنعتی از شهرک صنعتی عباس آباد

 برای حمل بارهای  صنعتی از شهرک صنعتی عباس آباد بهترین انتخاب استفاده از انواع ماشینهای باری سبک و سنگین می باشد مانند کامیون های باری خاو، کامیون تک ، کامیون جفت، و تریلی های کفی و بغلدار و ترانزیت چادری و انواع کمرشکن های چند محور کارهای حمل و نقل را با بهترین کیفیت انجام میدهیم.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

خدمات باربری شهرک صنعتی عباس آباد

مطلب را به اشتراک بگذارید!