اثاث کشی به بیرجند

 

چگونگی حمل آسان و سریع اسباب و اثاثیه مشغله ی همیشگی افرادی است که می خواهند به محل زندگی جدید خود نقل مکان کنند. 

 

یکی دیگر از دغدغه های مشتریان انتخاب یک باربری یا اتوبار مطمئن برای حمل اثاث منزل به بیرجند به صورت مطمئن می باشند. 

 

به همین دلیل با تعداد زیادی اتوبار تماس گرفته تا بار خود را به آنها بسپارند اما نکته ای که در اینجا می توان به آن توجه کرد این است که اتوبار ها قادر به صدور بارنامه نیستند. 

 

بارنامه در امر اثاث کشی به بیرجند و سایر بارهای تجاری و صنعتی بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا بدون بارنامه امنیت بار حفظ نخواهد شد.

 

و در صورت بروز هر گونه حادثه ای از هیچ طریق قانونی نمی توانید اقدام بفرمایید و یا می توان گفت اتوبار و وزارت راه هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارند. 

 

الوبار به عنوان یک شرکت باربری مطمئن تمامی بارهای شما را با صدور بارنامه به مقصد ارسال می کند. 

 

بیمه نامه معتبر از دیگر مواردی است که اتوبار ها قادر به تنظیم آن نمی باشند که شرکت های باربری آن را برای شما صادر خواهند کرد. 

 

بیمه نامه در تمام شرکت های باربری یکسان نمی باشد میزان پوشش شرکت صادر کننده بیمه برای ارسال اثاث به بیرجند متفاوت است. 

 

بیمه نامه ی الوبار یکی از کامل ترین بیمه ها می باشد و با پوشش تمامی حوادث، خسارت و ضرر و زیان را به طور کامل جبران می کند.

 

برای اسباب کشی به بیرجند به صورت مطمئن ، سریع و ارزان با باربری الوبار تماس بگیرید. 

 

چیدمان اسباب و اثاثیه در کامیون ها به صورت استاندارد با کمترین فضای خالی و استفاده حداکثری از فضا اسباب کشی راحت و بدون کوچکترین آسیب با کارگران حرفه ای و مجرب الوبار تجربه نمایید.

 

اثاث کشی به بیرجند
اثاث کشی به بیرجند

اثاث کشی به بیرجند به صورت مطمئن

 

بارنامه دولتی الوبار سبب شده است تا مشتریان با اطمینان خاطر اسباب و اثاثیه خود را به ما بسپارند.

 

از بسیاری از مشتریانی که برای حمل اثاثیه به بیرجند با ما تماس می گیرند سوال می شود که چرا اسباب و اثاثیه خود را به اتوبار ها نمی سپارند و آن را با هزینه ای بیشتر از طریق شرکت های باربری ارسال می کنند. 

 

بسیاری از آنها در جواب این پاسخ را داده اند که اتوبارها قادر به صدور بارنامه و بیمه نامه نبوده و به همین دلیل اطمینان نمی کنند بار خود را به اتوبار بسپارند.

 

ما برای حمل اثاث به بیرجند علاوه بر بارنامه ،بیمه نامه نیز صادر می کنیم و از این طریق از بار محافظت خواهیم کرد. 

 

از طریق بارنامه کلیه اطلاعات راننده و ماشین در وزارت راه ثبت خواهد شد و هیچ گونه خطایی از سوی راننده برای حمل بار به بیرجند امکان پذیر نمی باشد. 

 

ما از روش های مختلف سعی می کنیم سلامت بار شما را تضمین کنیم و مهم ترین اقدام در این راه ،صدور بارنامه می باشد. 

 

در صورت هر گونه خدمات جانبی از جمله درخواست کارگر در این بارنامه آورده خواهد شد و کلیه هزینه ها با تمام جزئیات کامل آورده خواهد شد. 

 

اثاث کشی به بیرجند به صورت مطمئن
اثاث کشی به بیرجند به صورت مطمئن

 

باربری اثاث به بیرجند با بیمه نامه

 

از دیگر مزیت های ها و برتری های شرکت باربری نسبت به اتوبار می توان به صدور بیمه نامه اشاره کرد. 

 

بیمه نامه از خطراتی همچون تصادف ، آتش سوزی و آب خوردگی در برابر بارمحافظت می کند و حمل اثاث منزل به بیرجند را در بستری امن انجام می دهد.

 

بیمه نامه از مواردی می باشد که باید به درستی تنظیم شود زیرا در غیر اینصورت در صورت بروز حادثه ، بیمه از پرداخت هزینه آن جلوگیری می کند. 

 

تمام حوادثی که سلامت بار را تهدید می کند در این بیمه نامه ذکر می شود و تحت پوشش بیمه ایران قرار می گیرد. 

 

بیمه معادل با ارزش بار تنظیم می شود و تا 50 میلیون تومان به صورت رایگان می باشد و با بیمه الوبار نگران اثاث کشی به بیرجند نباشید.

 

 

مقاله پیشنهادی :

باربری خاور بیرجند

 

اثاث کشی به بیرجند با انواع کامیون و کامیونت

 

حجم بیشتر اسباب و اثاثیه طوری می باشد که می توان با کامیونت ها و خاور به مقصد ارسال کرد باربری اثاث به بیرجند را می توانید با انواع کامیونت های ایسوز و بادسان و یا با خاورهای مسقف و روباز انجام دهید. 

 

اتاق های این ماشین بزرگ و تمیز می باشد و برای جلوگیری از صدمه به بار بین اسباب پتو قرار داده می شود کارگران ما طوری اسباب و اثاثیه شما را جابه جا خواهد کرد که هیچ صدمه فیزیک به بار وارد نشود و کمترین فضای خالی بین اثاثیه نباشد. 

 

برای ارسال اسباب و اثاثیه به بیرجند می توانید از کامیون تک هم استفاده کنید اما دقت کنید که بین اسباب فضای خالی نباشد زیرا در حین حمل با تکان خوردن اسباب احتمال شکستگی وجود دارد.

 

کارشناسان ما با ارائه مشاوره دقیق با آگاهی از حجم و وزن بار شما و با تجربه بالایی که در این زمینه دارند.

 

کامیونی را برای اثاث کشی به بیرجند در اختیارتان قرار خواهند داد که هم بار شما سلامت به مقصد برسد و هم کمترین هزینه را متقبل شوید. 

 

اثاث کشی به بیرجند با انواع کامیون و کامیونت
اثاث کشی به بیرجند با انواع کامیون و کامیونت

نرخ کرایه ارسال اسباب از تهران به بیرجند

 

کارشناسان ما با ارائه مشاوره درست در پی این موضوع هستند که اثاث کشی به بیرجند و سایر شهرستان ها و باربری تهران به بیرجند با ارزان ترین کرایه انجام شود. 

 

بدین صورت که تمام مشتریان را از بیمه نامه رایگان 50 میلیونی بهره مند خواند کرد و همچنین مناسب ترین کامیون را برای حمل اثاث منزل به بیرجند به مشتری معرفی می کنند. 

 

به طور دقیق نمی توان گفت نرخ کرایه ارسال اثاث به بیرجند چه میزان است اما می توان به عواملی همچون نوع ماشین و میزان بیمه و فاصله و شرایط محل بارگیری و تخلیه اشاره کرد. 

 

همچنین یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر این نرخ کرایه می توان به وضعیت و شرایط جوی و آب و هوا در آن روز اشاره کرد و یا در بعضی ایام شرایط سیاسی و اجتماعی کشور طوری می باشد که تعداد ماشین ها بسیار کم می شود و تعداد رانندگان بسیار کم است در نتیجه هزینه افزایش می یابد. 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

ثبت سفارش در اثاث کشی به بیرجند 

 

شرکت باربری الوبار در تمامی ساعت و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات خود در حمل اثاث به بیرجند می باشد.

 

شما می توانید حتی در زوزهای تعطیل برای اثاث کشی به بیرجند اقدام نمایید.

 

بسیاری از مشتریان در روزهای هفته وقت اسباب کشی ندارند و آن را به آخر هفته و در روزهای تعطیل موکول می کنند که الوبار با خدمات شبانه روزی خود آماده ارائه سرویس اسباب کشی می باشد.

 

اثاث کشی به بیرجند را به کادر مجرب و حرفه ای الوبار بسپارید تا بار شما در سلامت کامل در مقصد تخلیه شود.

 

مطالب مرتبط: حمل بار به بیرجند با نیسان