header aloobar

ارسال اثاث به ارومیه با کمترین کرایه

 

حمل اثاث به ارومیه با تخفیف ویژه ، ارسال اثاث به ارومیه با کمترین نرخ کرایه ، حمل اثاث به ارومیه با بیمه رایگان در تمام روزهای هفته توسط شرکت متخصص الوبار انجام می شود.

 

بیمه نامه الوبار به طور ویژه برای حمل اثاث به ارومیه تنظیم می شود و در صورت هر گونه حادثه ، خسارت آن را در کمترین زمان توسط بیمه ایران جبران خواهد شد.

 

 بیمه رایگان 100 میلیون تومانی در الوبار علاوه بر بارهای تجاری ، حمل اثاث را نیز شامل می شود.

 

انواع ماشین های مسقف و روباز در الوبار موجود است که برای خدمات حمل اثاث به ارومیه از تهران را با انواع کامیونت های و خاورهای مسقف و روباز انجام می دهد.

 

برای باربری تهران به ارومیه ، بهترین خدمات را الوبار به شما عزیزان ارائه می نماید تا با نازلترین نرخ کرایه ، انتقال بار و کالا را در اسرع وقت انجام دهید.

 

یکی از خدمات ویژه و تخصصی الوبار برای حمل اثاث به ارومیه ارائه مشاوره به صورت رایگان در تمام روزهای هفته می باشد. اگر قصد دارید حمل اثاث به ارومیه با کمترین هزینه را دارید با شرکت باربری الوبار تماس بگیرید تا بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال اثاث به ارومیه با کمترین کرایه
ارسال اثاث به ارومیه با کمترین کرایه

 

حمل اثاثیه به ارومیه با خاور مسقف 

 

حمل اثاثیه به ارومیه با خاور مسقف بهترین انتخاب برای این کار می باشد و از خاورهای مسقف برای جابجایی کالاهای حساس ، خاص ، شکننده و اثاث منزل استفاده می شود. 

 

انتخاب نوع ماشین برای حمل اثاث به ارومیه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا با استفاده از این خودروی باربری به دلیل فنربندی نرم آن و داشتن تعداد زیادی پتو ، اثاثیه شما با ایمنی کامل حمل خواهند شد.

 

خاورهای مسقف الوبار به دلیل داشتن محفظه و گذاشتن پتو در بین اثاثیه ، اثاث منزل شما را به ارومیه بدون هیچ آسیبی ارسال می کنند.

 

ابعاد و مشخصات خاور مسقف :

  1. طول : 4.5 تا 5.9
  2. عرض : 2 تا 2.2
  3. ارتفاع کف تا لبه از 1.7 تا 2.7

 

حمل اثاث به ارومیه با خاور مسقف را به الوبار بسپارید چرا که الوبار متخصص در این زمینه می باشد که خدمات حمل اثاث به ارومیه را به صورت همه روزه ارائه می دهد.

 

برای انتقال اثاثیه منزل به ارومیه ، باربری خاور ارومیه و باربری ایسوزو ارومیه بصورت تخصصی و همه روزه آماده بارگیری هستند.

 

ارسال اثاثیه به ارومیه با خاور مسقف 
ارسال اثاثیه به ارومیه با خاور مسقف

 

حمل اثاث به ارومیه با نیسان وانت

 

برای حمل اثاث به ارومیه ، مجموعه الوبار برای انتقال محموله های شما از نیسان وانت نیز بهره می برد. نیسان خودروی باربری کوچکی است که برای انتقال محموله های با وزن و تناژ کم مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

شما می توانید برای حمل اثاث به ارومیه از نیسان وانت های الوبار نیز درخواست نمایید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که نیسان وانت دارای لوازم بسته بندی اثاثیه نمی باشد و باید قبل از حمل اثاث به ارومیه ، محموله های شما بخوبی بسته بندی شده باشند. 

 

برای حمل بار با نیسان به ارومیه و حمل اثاث به ارومیه ، الوبار متخصص باربری نیسان ارومیه از همه نقاط استان تهران خدمات مورد نیاز شما را تامین می نماید .

 

تعرفه حمل اثاث به ارومیه چقدر است ؟

 

تعرفه حمل اثاث به ارومیه به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد که باعث می شود قیمت همواره در حال افزایش و یا کاهش باشد.

 

از عواملی که بر تعرفه حمل اثاث به ارومیه تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

برخی موارد نیز بصورت جداگانه در هزینه های حمل اثاث به ارومیه موثر هستند ، به عنوان مثال تعداد کارگران مورد استفاده ، پیاده روی ، قطعات بزرگ و سنگین و . . . که همگی در نرخ کرایه نهایی اثاث کشی موثر هستند.

 

ولی با الوبار اصلا نگران تعرفه حمل اثاث به ارومیه نباشید چرا که باربری الوبار ، تمام ارسال اثاث به ارومیه را با تخفیف ویژه انجام می دهد.

 

برای اطلاع از هزینه حمل اثاث به ارومیه با شماره تلفن 02140333723 تماس بگیرید.

 

کرایه کامیون به ارومیه می تواند تحت تاثیر عواملی مانند افزایش نرخ و هزینه لوازم یدکی نیز افزایش یابد. 

 

حمل اثاثیه به ارومیه
حمل اثاثیه به ارومیه با کمترین نرخ کرایه

 

بیمه اثاثیه منزل و کارگر برای حمل اثاث منزل از تهران به ارومیه

 

قبل از اینکه حمل اثاث منزل به ارومیه انجام گردد صاحبین وسایل منزل باید به درستی ارزش وسایل خود را تخمین بزنند و به باربری الوبار اعلام کنند تا باربری برای وسایل منزل بیمه نامه صادر کند.

 

صاحبین اثاث منزل باید در نظر داشته باشند که ارزش واقعی کالاهای خود را تخمین بزنند و به باربری الوبار اعلام کنند اگر ارزش وسایل منزل کمتر از ارزش واقعی اعلام گردد. باربری الوبار با استفاده از کارگران مخصوص اثاث کشی از تمام نقاط تهران به ارومیه انجام می دهد تا احتمال بروز هرگونه حادثه هنگام حمل اثاث به ارومیه تا حد ممکن کاهش یابد.

 

اما واقعیت در خدمات باربری همین است که احتمال بروز خسارات در هیچ حالتی صفر نیست. از همین جهت ، الوبار برای حمل اثاث به ارومیه از بهترین و کامل ترین بیمه استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه ، جبران خسارات را بصورت کامل انجام دهد .

 

علاوه بر این موضوع ، ما برای کاهش هزینه های شما تا 100 میلیون تومان نیز بیمه رایگان در اختیارتان قرار می دهیم.

 

از دیگر خدمات الوبار به جز بیمه نامه برای حمل اثاث به ارومیه ، می توان به صادر کردن بارنامه دولتی اشاره کرد.

 

بارنامه دولتی یک نوع سند می باشد که در آن اطلاعات زیر ثبت می شود :

  1. اطلاعات نوع اثاث
  2. مشخصات صاحب اثاث
  3. اطلاعات گیرنده
  4. مشخصات فرستنده 
  5. اطلاعات مالی
  6. مشخصات پیش کرایه
  7. اطلاعات نوع ماشین حمل اثاث

 

بارنامه دولتی را فقط شرکت هایی که معتبر باشند می توانند برای ارسال اثاث به ارومیه صادر نمایند.

 

علاوه بر خدمات حمل اثاث به ارومیه ، باربری تریلی ارومیه نیز با کمترین هزینه به همراه بیمه نامه و بارنامه دولتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

بسته بندی ارسال اثاث به ارومیه

 

یکی از موارد مهم در ارسال اثاث به ارومیه ، انجام امور بسته بندی است که اگر کار بسته بندی وسایل منزل را به درستی انجام شود ، در حین حمل اثاث به ارومیه مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

هر چه کار بسته بندی حمل اثاث به ارومیه حرفه ای تر باشد ، اثاث هایتان به صورت سالم دستتان خواهد رسید.

 

برای بسته بندی حمل اثاث به ارومیه شرکت معتبر الوبار متخصص باربری به استان آذربایجان غربی در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود و با وسایل مخصوص ، بسته بندی کلیه اثاثیه منزل شما را انجام خواهد داد.

 

حمل اثاث به ارومیه با مشاوره تخصصی

 

شرکت الوبار خدمات مشاوره رایگان را برای حمل اثاث به ارومیه به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد تا با در اختیار داشتن اطلاعات کافی و کامل ، خدمات ارسال اثاث به ارومیه را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام دهید. 

 

مشاوران شرکت الوبار به صورت همه روزه به تمام سوالات شما برای حمل اثاث به ارومیه پاسخ می دهند تا بهترین انتخاب را نیز داشته باشید و هزینه کمتری را برای حمل اثاث به ارومیه پرداخت نمایید و سرعت بالاتری در خدمات باربری اثاث داشته باشید.

 

بهترین زمان مشاوره برای ارسال اثاثیه منزل به ارومیه چند ساعت قبل از بارگیری می باشد که کارشناسان ما با اعلام نرخ کرایه دقیق و با بررسی کامل شرایط ، بهترین خدمات را در اختیارتان قرار می دهند. 

 

ارائه مشاوره آن هم به صورت رایگان از خدمات برتر شرکت ما می باشد و برای دریافت مشاوره برای حمل اثاث به ارومیه با مشاوران شرکت ما تماس بگیرید.

 

از دیگر خدمات تخصصی الوبار به جز حمل اثاث به ارومیه می توان به حمل خودرو به ارومیه اشاره کرد.

 

ثبت سفارش در جهت حمل اثاث به ارومیه

 

برای ثبت سفارش در جهت حمل اثاث به ارومیه می توانید از طریق دو روش اقدام نمایید و سفارشتان را ثبت کنید.

 

یکی از روش های ثبت سفارش حمل اثاث به ارومیه از طریق سایت الوبار در قسمت تماس با ما می باشد. کافی است فرم مربوطه را پر کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما مشتریان گرامی برای ادامه مراحل تماس بگیرند.

 

روش دیگر ثبت سفارش حمل اثاث به ارومیه از طریق تماس با کارشناسان متخصص الوبار می باشد.

 

حمل اثاث به ارومیه با بهترین کیفیت ، ارزان ترین قیمت ، تخفیف ویژه ، بیمه نامه رایگان را از باربری الوبار بخواهید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل اثاث به ارومیه
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید