header aloobar

ارسال خودروی سواری به قشم 

 

حمل خودرو به قشم توسط باربری الوبار با ارزانترین تعرفه های باربری بصورت همه روزه انجام می شود و انتقال خودروهای شما در اسرع وقت بدون هزینه های مازاد با بهترین بیمه نامه انجام می شود. 

 

ما برای حمل خودرو به قشم از هر نقطه ای از تهران بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می دهیم تا با بهترین کیفیت خودروی ما به محل مورد نظر حمل شود. 

 

حمل خودرو به قشم یک فرایند تخصصی است که با مشاوره رایگان و با انواع خودروبرها انجام می شود تا به بهترین نحو انتقال خودرو انجام شود.

 

علاوه بر خودروبر ، حمل بار به قشم نیز بصورت تخصصی و ارزان با کمترین هزینه برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی انجام می شود.

 

برای حمل خودرو به قشم ، نیاز به استفاده از لندینگ کرافت می باشد که هزینه آن جداگانه بر اساس قبض ارائه می شود.

 

ارسال خودروی سواری به قشم 
ارسال خودروی سواری به قشم

 

حمل خودرو به قشم با انواع خودروبر

 

برای حمل خودرو به قشم ما همه نوع خدمات خودروبر را با مناسب ترین خودروبر ها در اختیار شما قرار می دهیم . حمل خودرو به قشم با 2 نوع خودروبر اصلی انجام می شود :

 

 

خودروبر تریلی برای حمل خودرو به صورت تعدادی مورد استفاده قرار می گیرد و برای انتقال خودروها از کارخانه و یا نمایشگاه و نمایندگی های خودروسازان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته خدمات حمل خودرو الوبار محدود به این موضوع نیست و امکان انتقال خودرو های کارکرده نیز بصورت تعدادی ( اشتراکی ) با تریلی انجام می شود.  باربری تریلی قشم با ارزانترین قیمت آماده انتقال همه نوع خودروی سواری است.

 

مناسب ترین خودروبر ، خودروبر تکی است که برای انتقال خودروها بصورت اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. خودروبر تکی برای بارگیری و تخلیه خودروها از هر نقطه ای از استان تهران مناسب هستند و این موضوع سبب می شود که خودروهای شما بدون دغدغه بارگیری و منتقل شوند. 

 

برای حمل خودرو به قشم هر نوع از این خودروبرها را که لازم داشته باشید بصورت سریع و ارزان آماده بارگیری هستند. 

 

حمل خودروی صفر کیلومتر به قشم

 

یکی از مهمترین خدمات حمل خودرو به قشم ، انتقال خودروهای سواری صفر کیلومتر است . برای انتقال خودروی صفر کیلومتر می بایست از خودروبر تکی استفاده نمود که بارگیری در هر نقطه ای از استان تهران را فراهم می نماید. 

 

حمل خودروی صفر نیاز به روکش های مخصوص دارد که امکان بارگیری و انتقال ایمن را فراهم می نماید. 

 

برای حمل خودرو به قشم و خصوصا خودروی صفر کیلومتر ، خودروبر تکی با استفاده از وینچ اقدام به بارگیری خودرو می نماید تا حتی نیاز به روشن کردن خودروی شما نیز وجود نداشته باشد. 

 

حمل خودرو به بندرعباس نیز بصورت تخصصی و همه روزه از همه نقاط استان تهران در اسرع وقت انجام خواهد شد. 

 

حمل خودروی صفر کیلومتر به قشم 
حمل خودروی صفر کیلومتر به قشم

 

حمل خودروهای خارجی به قشم

 

یکی از خدمات باربری الوبار ، حمل خودروی خارجی به قشم است. برای حمل خودرو به قشم ، انتقال خودروها با ایمنی کامل انجام می شود اما از آنجایی که خودروهای خارجی معمولا قیمت بالایی دارند ، انتقال آنها بدون بیمه نامه امکان پذیر نخواهد بود. 

 

حمل خودرو به قشم تا 100 میلیون تومان تحت پوشش بیمه رایگان است اما برای خودروهای خارجی بر اساس میزان ارزش آنها سقف پوشش بیمه افزایش خواهد داشت. 

 

 

حمل خودرو به قشم تخصص مجموعه الوبار است و بهترین راه برای این خدمات ، تماس تلفنی با کارشناسان و متخصصین ما می باشد.

 

از دیگر خدمات تخصصی الوبار به جز ارسال خودرو به قشم می توان به باربری خاور قشم اشاره کرد.

 

حمل خودرو به قشم
حمل خودرو به قشم

 

حمل خودروی ایرانی به قشم

 

یکی از خدمات همه روزه باربری الوبار ، حمل خودرو ایرانی به قشم است  که بسیار پر درخواست است . برای حمل و نقل خودروهای ایرانی از ایرانخودرو ، سایپا ، پارس خودرو ، کرمان موتور و . . . . می توانید درخواست باربری خود را از طریق الوبار ثبت نمایید. 

 

برای حمل خودرو به قشم ، ما همه روزه آماده ارائه خدماتی تخصصی هستیم و تنها کافیست با شماره های باربری الوبار در تماس باشید .

 

حمل انواع پژو ، سمند ، پراید ، تیبا ، کوئیک ، ساینا ، ال 90 و . . . . در اسرع وقت برای قشم انجام می شود. 

 

حمل خودرو به قشم برای خودروهای ایرانی نیز بصورت کامل تحت پوشش بیمه می باشد .  علاوه بر حمل و نقل خودروهای سواری ، انتقال محموله و کالاهای تجاری نیز انجام می شود. به عنوان مثال ، حمل بار با نیسان به قشم از خدمات تخصصی و همه روزه الوبار است. شما می توانید با ارزانترین قیمت محموله های خود را ارسال کنید. 

 

حمل خودرو تصادفی به قشم

 

حمل و نقل خودروی تصادفی نیز از خدماتی است که باربری الوبار به شما عزیزان ارائه می نماید. خودروی تصادفی دارای ۲ نوع است :

 

 

برای حمل خودروهای تصادفی که قابلیت حمل دارند ، استفاده از خودروبر تکی بهترین انتخاب است . اما برای خودروهایی که قابلیت حمل ندارند ، محموله خودرو با استفاده از جرثقیل داخل کامیونت و خاور روباز بارگیری می شود. 

 

برای حمل و نقل خودروهای تصادفی ، استفاده از کامیونت ایسوزو نیز گزینه مناسبی است. باربری ایسوزو قشم بصورت همه روزه خودروهای سواری شما را از طریق سکو بارگیری و منتقل می نماید.

 

حمل خودرو به قشم با بیمه نامه

 

حمل خودرو به قشم با بیمه نامه رایگان ما از موارد مهم برای حمل خودرو می دانیم و بیمه را برای خودرو های شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

 

بیمه باعث می شود اگر مشکل و خسارتی برای حمل خودرو به قشم پیش بیاید تمام هزینه آن را پرداخت می کند. 

 

این خسارات شامل موارد زیر می باشد :

 

ما تا سقف 100 میلیون تومان خودرو های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می کنیم. بیمه نامه ما به صورت کامل و جامع می باشد تا شما هیچ نگرانی برای حمل خودرو به قشم نداشته باشید.

 

بیمه نامه ای که الوبار خودروبر قشم برای حمل خودرو به قشم ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه ایران که یک بیمه نامه معتبر هست می باشد.

 

علاوه بر خدمات حمل خودرو به قشم ، حمل خودرو به کیش نیز بصورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد.

 

مشاوره تخصصی برای حمل خودرو به قشم 

 

برای حمل و نقل خودروهای سواری به قشم ، مشاوره تخصصی و حرفه ای الوبار برای کاهش هزینه های حمل و نقل و ارائه خدماتی حرفه ای ضروری است . 

 

کارشناسان الوبار بصورت همه روزه برای انتقال خودرو به قشم بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را بصورت رایگان در اختیار شما قرار می دهند تا امکان ارسال سریع محموله ها فراهم شود.

 

برای کاهش هزینه های حمل خودرو به قشم تنها کافیست با شماره های الوبار در تماس باشید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ارسال خودرو به قشم
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ، لمس کنید