کرایه تریلی تهران کیش

 

نرخ کرایه تریلی از تهران کیش در الوبار با توجه به نوع بار ، وزن بار و حجم بار تعیین می گردد هر چه وزن و حجم بار بیشتر باشد باید ماشین با دقت بیشتری انتخاب شود تا به بار و کالا و ماشین صدمه وارد نشود و هم مشتری با هزینه کمتری بار را از تهران به کیش ارسال کند.

 

 

الوبار خدماتی همچون بارنامه و بیمه نامه به مشتریان خود ارائه می دهد. شرکت الوبار علاوه بر خدمات تریلی ، باربری تهران به کیش را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

بیمه نامه الوبار به میزان 40 میلیون تومان رایگان می باشد و بیمه پوشش دهنده ایران می باشد که جزء معتبرترین شرکت های بیمه می باشد. 

 

 

بارنامه از عوامل تعیین کننده می باشد سبب حفظ امانت و امنیت بار و کالا می شود. بیشتر بارهایی که با تریلی ارسال می شود کالاهای تجاری با ارزش و سنگین هستند.

 

 

برای استعلام کرایه تریلی تهران کیش می توانید با کارشناسان الوبار تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بار و کالایتان هزینه و کرایه حمل بار را دریافت کنید. 

 

کارشناسان الوبار به صورت همه روزه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشد. الوبار متخصص ارائه خدمات باربری کیش با کمترین کرایه می باشد اگر قصد ارسال بار از تهران به جزیره کیش را دارید با الوبار تماس بگیرید. 

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

نحوه محاسبه کرایه تریلی تهران کیش 

 

کارشناسان و متخصصان ما ابتدا ابعاد بار و وزن و حجم آن را از مشتریان دریافت می کنند و سپس نوع تریلی را با توجه به نحوه بارگیری و تخلیه مشخص می کنند.

 

 

نرخ کرایه تریلی تهران کیش به عوامل گوناگونی بستگی دارد :

نوع ماشین 

فاصله مبدا و مقصد 

میزان بیمه

 

این موارد در نرخ کرایه تریلی تاثیر گذار خواهد بود. هر چه ظرفیت تریلی افزایش یابد نرخ کرایه بیشتر خواهد شد زیرا وزن و حجم بار و ارزش آن بیشتر شده است.

 

انواع تریلی ها در الوبار برای خدمت رسانی به مشتریان در نظر گرفته شده اند که شامل موارد زیر می باشند :

 

تریلی ها شامل :

تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی چادری (ترانزیت ) و تریلی کمرشکن

 

 

نرخ کرایه تریلی با یک تلرانس به صاحب بار اعلام خواهد شد زیرا نرخ باربری به روز می باشد و ممکن است تعداد رانندگان در روز بارگیری کم باشد و راننده با هزینه بیشتری بار را به مقصد حمل کند و یا بارش های جوی ممکن است بر قیمت کرایه تاثیر گذار باشد. 

 

نحوه محاسبه کرایه تریلی تهران کیش 

نحوه محاسبه کرایه تریلی

 

هزینه تریلی تهران کیش با احتساب بیمه 

 

بیمه کمترین تاثیر را در تعرفه کرایه تریلی تهران کیش دارد دلیل آن هم این است الوبار با کمترین هزینه انواع بار مشتریان را بیمه می کند. 

 

 

علاوه بر کاهش هزینه های بیمه می توانید از 40 میلیون بیمه رایگان ما بهره مند گردید. بیمه در واقع هر گونه حادثه را پیش بینی کرده و در صدد جبران خسارت می باشد. 

 

 

چرا که ممکن است هنگام حمل بار حوادثی مثل تصادف ، حوادث طبیعی و غیر طبیعی ، سرقت و … رخ دهد. 

 

 

بدون یک بیمه نامه معتبر به هیچ وجه بار مشتریان پذیرفته نخواهد شد. اگر در انتخاب شرکت باربری مناسب دچار تردید هستید می توانی میزان اهمیت شرکت را به بیمه بسنجید. 

 

 

کرایه تریلی کیش از همه بیشتر به نوع تریلی و مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد و هزینه بیمه تاثیر جزئی بر روی آن خواهد گذاشت. 

 

 

استعلام کرایه تریلی تهران کیش 

 

برای استعلام کرایه تریلی تهران کیش با کارشناسان متخصص الوبار تماس بگیرید و با ذکر مشخصات بارتان و نوع تریلی کارشناسان الوبار بهترین و ارزان ترین قیمت را به شما ارائه می دهند 

 

 

الوبار تمام تلاش خود را می کند که بار ارائه بهترین کیفیت و کمترین قیمت در سریع ترین زمان ممکن رضایت شما عزیزان را برای باربری تریلی جلب کند 

 

 

استعلام کرایه تریلی تهران کیش 
استعلام کرایه تریلی تهران کیش 

 

تعرفه تریلی کفی ، بغلدار ، ترانزیت ، کمرشکن تهران کیش

هر کدام از این تریلی ها بر اساس نوع بار ، حجم بار ، وزن بار استفاده می شود و تعرفه مشخصی ندارد.

 

 

تریلی کفی : تریلی کفی بیشتر برای بارهای مثل حمل آهن آلات و انواع بارهای آهنی و کانکس و … استفاده می شود. 

 

 

تریلی بغلدار : تریلی بغلدار برای بارهای که ابعاد خاصی دارند و از بغل باید وارد شوند مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

 

تریلی ترانزیت : این نوع تریلی به صورت مسقف می باشد و بیشتر برای بارهای تجاری استفاده می شود. 

 

 

تریلی کمرشکن : کمرشکن دارای ابعاد و توان متفاوتی می باشند که بنا به نوع بار و حجم و زن بار مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

برای اطلاع از کرایه انواع تریلی های تهران کیش با کارشناسان متخصص الوبار تماس حاصل بفرمایید و اطلاعات دقیق را نیز بدست بیاورید.

 

 

با الوبار بهترین ها را تجربه کنید و دیگر نگران هزینه و کرایه تریلی تهران به کیش نباشید و الوبار حمل کانتینر به بندرعباس را هم نیز به صورت همه روزه با کمترین هزینه انجام می دهد.

مقالات دیگر :

باربری ارزان به کیش

Summary
Review Date
Reviewed Item
کرایه تریلی تهران کیش
Author Rating
51star1star1star1star1star