header aloobar

حمل خودرو به اراک با کمترین هزینه

 

شاید برای شما عزیزان هم پیش آمده باشد که نیاز به خدمات خودروبر برای حمل خودرو به اراک یا سایر شهر ها و استان های کشور داشته باشید اما یک شرکت معتبر و مطمئن برای خدماتی تخصصی نشناسید.

 

باربری الوبار با سالها سابقه بصورت همه روزه خدمات حمل خودرو به اراک را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با بهترین کیفیت انتقال دهید.

 

حمل و نقل حرفه ای خودروی سواری نیاز به تخصص دارد و علاوه بر ایمن و سالم بودن خودروبر ها ، بارگیری و تخلیه خودرو نیز از موارد بسیار مهم است.

 

برای حمل خودرو به اراک ، ما همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم. 

 

علاوه بر حمل خودرو ، خدمات دیگری نیز برای اراک ارائه می شود ، از جمله حمل بار به اراک به برای انتقال محموله های و کالا های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

حمل خودرو به اراک با کمترین هزینه
حمل خودرو به اراک با کمترین هزینه

 

خودروبر از تهران به اراک

 

برای حمل خودرو به اراک ، مجموعه الوبار تنها از تهران خدمات حمل و نقل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . از همین جهت می توانید از هر نقطه ای از استان تهران خودروبر مورد نیاز خود را سفارش دهید .

 

برای حمل خودرو به اراک ما از شهر تهران ، اسلامشهر ، ورامین ، رباط کریم و . . . آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

 

خودروبرهای الوبار در تمام نقاط استان تهران آماده بارگیری هستند . 

علاوه بر خودرو بر و خدمات جابجایی خودرو ، اثاث کشی به اراک نیز از خدمات تخصصی الوبار است .

 

انواع خودروهای تخصصی برای حمل خودرو به اراک 

 

برای حمل خودرو به اراک انواع مختلفی از خودروبر ها برای بارگیری خودروی شما قابل استفاده هستند . خودروبر ها به 2 صورت زیر هستند : 

 

خودروبر تکی در هر نقطه ای از تهران می تواند خودروی مورد نظر شما را بارگیری نماید . این خودرو توان حمل همه نوع خودرو را دارد و مجهز به وینچ برای انتقال خودرو به داخل کفی می باشد . 

 

خودروبر تریلی به دلیل عدم امکان تردد در معابر شهری در روزهای خاص در نقاط خاصی از تهران برای بارگیری خودروها در اختیار شما قرار می گیرد . شما می بایست خودروی خود را در این محموله به خودروبر تحویل نموده و در اراک تحویل بگیرید . 

 

باربری کامیون اراک برای انتقال محموله ها و کالاهای شما بصورت همه روزه آماده بارگیری می باشد . 

 

حمل خودروهای صفر کیلومتر به اراک

 

برای حمل خودرو به اراک ، یکی از خدمات ما انتقال خودروهای صفر کیلومتر از کارخانجات و نمایشگاه های فروش خودرو است. برای باربری بین شهری و انتقال خودروهای صفر ، ۲ روش وجود دارد که بر اساس تعداد خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

حمل خودروی صفر به اراک با استفاده از کامیونت تکی و تریلی خودروبر انجام می شود. برای انتقال خودروهای صفر کیلومتر ، باید مواردی رعایت شود تا هیچگونه خسارتی به خودرو وارد نشود.

 

یکی از این موارد ، استفاده از روکش های مخصوص است که از آسیب رسیدگی سطحی به خودرو جلوگیری می نماید . 

 

برای حمل خودرو به اراک ( خودروی صفر کیلومتر ) از کارخانجات ایرانخودرو و سایپا نیز خدمات الوبار در اختیار شما قرار می گیرد. 

 

باربری به استان مرکزی تخصص الوبار است و هر نوع محموله اعم از خودرو و کالا با کمترین هزینه منتقل می شوند . 

 

حمل خودروهای صفر کیلومتر به اراک
حمل خودروهای صفر کیلومتر به اراک

 

حمل خودروهای وارداتی به اراک

 

برای حمل خودرو به اراک ، تفاوتی ندارد که خودروی شما داخلی است یا خارجی ، برای حمل و نقل خودروهای شما ما همه روزه خودروبر ها مناسب را در اختیار شما قرار می دهیم .

 

برای حمل خودروی وارداتی ، بهترین خودروبر را می توانید خودروبر تکی کفی نام برد. این خودروبر برای بارگیری خودروهای شما در هر نقطه ای از تهران آماده بارگیری است. خودروبر کفی قابلیت بارگیری از تمام نقاط شهر تهران را دارد و همین موضوع سبب شده است که بارگیری سریع و تخصصی انجام شود. 

 

ما با ارزانترین نرخ کرایه خودروهای شما را بارگیری و به مقصد مورد نظر حمل خواهیم نمود و برای انتقال خودروی شما از بیمه استفاده خواهیم نمود. 

 

حمل خودروهای بنز ، بی ام و ، هیوندای ، تویوتا ، نیسان و . . . . بصورت همه روزه به استان مرکزی و شهرستان اراک انجام می شود. 

 

حمل خودرو به اراک برای خودروهای با ارزش بسیار بالا نیز انجام می شود و بصورت کامل بیمه برای خودرو ثبت می شود.

 

برای حمل تعدادی خودروهای وارداتی ، باربری تریلی اراک آماده بارگیری در اسرع وقت می باشد. 

 

ارسال خودرو به اراک
ارسال خودرو به اراک با خودروبر تکی و تریلی

حمل خودرو تصادفی به اراک

 

حمل و نقل خودروی تصادفی نیز از خدماتی است که باربری الوبار به شما عزیزان ارائه می نماید. خودروی تصادفی دارای ۲ نوع است :

 

 

برای حمل خودروهای تصادفی که قابلیت حمل دارند ، استفاده از خودروبر تکی بهترین انتخاب است . اما برای خودروهایی که قابلیت حمل ندارند ، محموله خودرو با استفاده از جرثقیل داخل کامیونت و خاور روباز بارگیری می شود.

 

برای حمل خودرو به اراک ، معمولا خودروهای تصادفی با خدماتی نظیر باربری خاور اراک و باربری ایسوزو اراک منتقل می شوند . برای بارگیری خودروهای تصادفی ، بیمه نامه نیز در نظر گرفته می شود . 

 

علاوه بر خودروهای تصادفی ، خودروهای کارکرده نیز قابلیت بارگیری با کامیونت و ایسوزو را دارند. 

 

حمل خودرو به اراک با بیمه نامه

 

حمل خودرو به اراک با بیمه نامه رایگان ما از موارد مهم برای حمل خودرو می دانیم و بیمه را برای خودرو های شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

 

بیمه باعث می شود اگر مشکل و خسارتی برای حمل خودرو به اراک پیش بیاید تمام هزینه آن را پرداخت می کند. 

 

این خسارات شامل موارد زیر می باشد :

ما تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان خودرو های شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می کنیم. بیمه نامه ما به صورت کامل و جامع می باشد تا شما هیچ نگرانی برای حمل خودرو به اراک نداشته باشید.

 

بیمه نامه ای که الوبار خودروبر اراک برای حمل خودرو به اراک ارائه می دهد تحت پوشش بیمه نامه ایران که یک بیمه نامه معتبر هست می باشد.

 

مشاوره و استعلام کرایه حمل خودرو به اراک

 

برای حمل خودرو به اراک ، یکی از مهمترین موارد انجام فرایند حمل خودرو به روش صحیح است . در برخی موارد انتخاب خودروبر نامناسب سبب افزایش هزینه و بروز خسارات می شود . در برخی موارد هم استفاده از خودروبر های خاص سبب کاهش هزینه های شما می شود . از همین جهت ، پیشنهاد الوبار مشاوره تخصصی با کارشناسان ما برای انتخاب خدماتی تخصصی ، سریع و ارزان است . 

 

علاوه بر این ، برای استعلام کرایه حمل خودرو به اراک باید با شماره های ما در تماس باشید و ارزانترین تعرفه ها را در کمترین زمان از کارشناسان ما استعلام کنید .

Summary
Review Date
Reviewed Item
ارسال خودرو به اراک
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس ، لمس کنید