حمل بار به پاوه

 

برای حمل بار به پاوه از تهران و کرج با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و نیسان به صورت دربست با ما همراه باشید. 

 

الوبار از باربری معتبر می باشد که فعالیت خود را به عنوان اسنپ بار شروع کرده و همچنان نیز ادامه دارد و توانسته است کلیه خدمات را در کوتاه ترین زمان و با کمترین کرایه ارائه دهد. 

 

در الوبار می توانید باربری به پاوه را با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما ، با کمترین کرایه ، مناسب ترین کامیون و همراه با بیمه نامه معادل با ارزش بارتان انجام دهید. 

 

الوبار برای جبران هر گونه خسارت و ضرر احتمالی بیمه نامه ای را تنظیم می کند که 50 میلیون تومان از آن به صورت رایگان به تمامی مشتریان تعلق خواهد گرفت و شما می توانید در صورت بروز هر گونه حادثه با این بیمه نامه به طور کامل آن را جبران نمایید. 

 

حمل بار به پاوه را با بارنامه دولتی اعتبار ببخشید و طبق قوانین وزارت راه انجام دهید و ما برای حفظ امنیت و محافظت از سلامت بار بارنامه دولتی را تنظیم می کنیم و در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

 

انواع کامیون و تریلی برای حمل بارهای نیمه سنگین و سنگین و حجیم در نظر گرفته شده است که تمامی رانندگان مورد تایید شرکت بوده و سابقه فعالیت در شرکت را داشته اند.

 

حمل بار به پاوه با کمترین نرخ کرایه را با شرکت الوبار تجربه نمایید و با ما نگران بارهایتان اصلا نباشید.

 

حمل بار به پاوه
حمل بار به پاوه

 

حمل بار دربستی به پاوه 

 

در حمل بار به پاوه و کلیه شهرستان ها تمام خدمات به صورت دربست در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

 

مشتریان می توانند بار خود را به صورت دربست از تهران و کرج به تمامی مناطق پاوه ارسال کنند تا به این صورت هم زمان باربری را کاهش دهند و از صدمه به بار جلوگیری کنند. 

 

حمل خرده بار امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه بخواهید بار خود را به صورت دربست با نیسان ارسال کنید.

 

در باربری دربستی به پاوه در صورتی که بار مشتری کم باشد هزینه بررسی می شود و اگر این هزینه در مقیاس با ارزش بار به صرفه باشد،حمل بار دربستی به مشتری توصیه خواهد شد. 

 

در صورتی که در تخلیه بار عجله دارید باید بار خود را به صورت دربست ارسال کنید زیرا مطمئنا زمان بیشتری طول خواهد کشید تا ظرفیت کامیون و تریلی تکمیل شود. 

 

 

حمل بار دربستی به پاوه 
حمل بار دربستی به پاوه 

کرایه ارسال بار به پاوه

 

کرایه ارسال و حمل بار به پاوه با توجه به وزن، نوع بار ، ارزش بار و مسافت بین دو شهر تعیین می گردد به این صورت که ابتدا با توجه به تناژ بار و نحوه بارگیری و تخلیه نوع کامیون و تریلی مشخص می شود ، سپس با تخمین مسافت و کیلومتر بین دو شهر ، کرایه به مشتری اعلام می شود. 

 

هزینه بیمه ارسال بار به پاوه سهم کوچکی در این کرایه دارد زیرا ما با کاهش آن تمامی مشتریان را تشویق کرده ایم تا از بیمه ای معادل با ارزش بار بهره مند گردند. 

 

ارزان ترین و کمترین کرایه در الوبار اعلام می شود و تمامی خدمات در سریع ترین زمان و با بهترین و مجهز ترین کامیون ها انجام می شود. 

 

هر چه تناژ بار بیشتر باشد به دلیل نیاز به کامیون و ماشین با ظرفیت بیشتر ،هزینه باربری نیز افزایش خواهد یافت اما توافق با رانندگانی که کمترین کرایه را دریافت می کنند سبب شده است تا میزان این هزینه را به حداقل ممکن کاهش بیابد.

 

برای اطلاع بیش تر در مورد کرایه حمل بار به پاوه با شرکت الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.

 

حمل بار به پاوه با کامیون 

 

انواع کامیون در حمل بار به پاوه در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مشتریان می توانند در کمترین زمان ماشین مورد نظر را در محل بارگیری دریافت کنند. 

 

کامیون تک و جفت و 911 برای حمل بار های صنعتی و تجاری مناسب می باشد اما در الوبار بارهایی که نیاز به کامیون های کمپرسی دارند ،حمل نمی شوند. 

 

این ماشین ها مجهز به چادر و سایر موارد مورد نیاز برای حفاظت از بار هستند و در صورت درخواست مشتری می توانیم نوع مسقف آن را نیز در اختیارشان قرار دهیم. 

 

کامیون تک (6 چرخ) ظرفیتی معادل با 10 تن دارد و کامیون جفت (10 چرخ) ظرفیتی برابر با 15 تن دارد که با دریافت وزن و حجم بار مناسب ترین آن در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

 

الوبار علاوه بر پاوه خدمات حمل بار به قصر شیرین را هم نیز با انواع کامیون های مجهز به صورت همه روزه انجام می دهد.

 

حمل بار به پاوه با کامیون 
حمل بار به پاوه با کامیون 

 

ارسال بار با انواع تریلی به پاوه توسط الوبار

 

از انواع تریلی در حمل بار به پاوه می توان به تریلی کفی ، چادری ، کمرشکن و بغلدار اشاره کرد که این نوع تریلی ها بارهایی بیش از 15 تن را حمل می کنند. 

 

در صورتی که نیاز باشد بار از بغل بارگیری شود باید از تریلی های بغل بازشو استفاده کنید و تریلی بغلدار همانند تریلی کفی می باشد تنها فرق آن لبه های کوتاهی است که دارد و مانع از ریزش بار می شود. 

 

انواع خاور ، کامیونت و نیسان نیز برای حمل بار های سبک و اثاث منزل کاربرد دارند که شرکت الوبار برای ارسال بار به پاوه همانند تریلی ها به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

حمل انواع کالا با بیمه نامه به کاوه انجام می شود ؟

 

شرکت متخصص الوبار خدمات حمل انواع کالا به کاوه را با بیمه نامه معتبر و رایگان که همانطور در بالا اشاره شد انجام می دهد.

 

ما تا سقف 50 میلیون تومان به صورت رایگان بار و کالاهایتان را بیمه می کنیم و با شرکت باربری الوبار اصلا نگرانی نداشته باشید.

 

حوادث های تلخی ممکن است که رخ بدهد و بارهایتان آسیب ببیند که وجود بیمه نامه الزامی می باشد و شرکت هایی که بیمه نامه ارائه نمی دهند را اصلا انتخاب نکنید.

 

حمل بار به پاوه با بیمه نامه را از شرکت معتبر الوبار بخواهید و اگر مشکلی رخ بدهد بیمه نامه ما آن را جبران می کند.

 

ثبت سفارش حمل بار به پاوه 

 

برای ثبت سفارش سریع و ارتباط مستقیم با کارشناسان و دریافت مشاوره در حمل بار به پاوه می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. 

 

کارشناسان ما با ثبت مشخصات بار ، انواع تریلی و کامیون های باربری را در اسرع وقت به محل بارگیری ارسال خواهند کرد. 

 

شما از طریق وبسایت الوبار هم می توانید سفارشتان را برای ارسال بار به پاوه ثبت نمایید و پس از این که ثبت کردید کارشناسان متخصص ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

در الوبار حمل بار به پاوه را همراه با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر انجام دهید و بار را در ایمنی و امنیت به مقصد ارسال کنید.

 

کلیه خدمات ما در تمامی روزهای هفته و در ایام تعطیل قابل عرضه می باشد و امکان رزرو و ثبت سفارش چند روز پیش از بارگیری میسر می باشد.

 

در باربری تهران به پاوه می توانید برای حمل اثاث منزل و لوازم اداری خود در خواست کارگر داشته باشید و با انواع خاور و کامیونت ها بار خود را به شهر مورد نظر ارسال کنید. 

 

مقالات دیگر :

حمل بار به شهرستان

حمل بار به کرمانشاه

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل بار به پاوه
Author Rating
51star1star1star1star1star