header aloobar

حمل بار و اثاثيه منزل به كرمانشاه

 

کرمانشاه (نام قدیم: باختران) مرکز و بزرگترین شهر استان کرمانشاه و نهمین شهر پرجمعیت ایران است که در غرب ایران قرار داد. کرمانشاه همچنین پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر کردنشین ایران است و مرکزیت سیاسی-اداری غرب کشور نیز به شمار می‌آید. بیشتر مردم این شهر به گویش‌های گوناگونی از زبان کردی سخن می‌گویند. زبان لکی و گویش کرمانشاهی زبان فارسی نیز در شهر رایج است. آب و هوای این شهر معتدل کوهستانی است. با وجود فعالیت صنایعی مانند تولید سیمان، نفت و پالایشگاه، پتروشیمی، فولاد و همچنین برخی صنایع دیگر در مقیاس کوچک، فعالیت اقتصادی اصلی شهر، کشاورزی است.

 

 

 

كرمانشاه با توجه به قرارگرفتن در غربي ترين نقطه كشور و با توجه به خط مرزي گسترده با كشور عراق ، يكي از نقاط بسيار مهم و راهبردي كشور در ضمينه صادرات و واردات كالا به كشور مي باشد .

 

 

 

كرمانشاه داراي پايانه هاي مرزي متعددي مي باشد كه مي توان پايانه هاي زير را نام برد :

پايانه مرزي خسروي 

پايانه مرزي سومار 

پايانه مرزي پرويز خان 

 

 

حمل بار به كرمانشاه

 

حمل اثاثيه منزل به كرمانشاه

 

استان كرمانشاه ، يكي از مهمترين مقاصد هموطنان جهت اثاث كشي و زندگي مي باشد.  اين استان روزانه ميزبان تعد زيادي از مهاجران از استانهاي ديگر شهرستانها مي باشد .

 

 

باربري الو بار ،‌ با توجه به درخواست بالاي حمل اثاثيه منزل به كرمانشاه ، به صورت روزانه سرويس هاي حمل بار و اثاثيه متعددي را به سمت اين استان برقرا نموده است .

 

 

بهترين خودروي باربري جهت حمل اثاثيه منزل به استان كرمانشاه ، خاور مسقف مي باشد . خاور مسقف توان حمل بار تا 3 تن را دارا مي باشد . اين نوع خودرو به جهت دارا بودن سقف و ديواره هاي كناري ، به صورت كامل از اثاثيه منزل در مقابل باد ، باران و برف حفاظت مي نمايد.

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

بيمه و بارنامه حمل بار و اثاثيه منزل به كرمانشاه

 

بار خود را با خيال آسوده از تهران به كرمانشاه ارسال نماييد . ارسال اثاثيه منزل از تهران به كرمانشاه با بيمه حمل و باربري

 

 

تمامي بارهاي حمل شده از تهران به كرمانشاه كاملا تحت پوشش بيمه قرارگرفته و هر گونه خسارات احتمالي وارده در هنگام حمل بار به صورت كامل پرداخت خواهد شد .

 

 

از الوبار بپرسيد ( مشاوره رايگان )

 

 

مشاوره رايگان در خصوص حمل بار و اثاثيه منزل از تهران به كرمانشاه

 

 

مشاوره در خصوص نوع خودروي باربري مناسب ،  مشاوره ميزان بيمه موردنياز جهت حمل بار و اثاثيه منزل به كرمانشاه 

 

مشاوره رايگان حمل بار از تهران به كرمانشاه

 

 

خاور مسقف

 

ساير مطالب :

حمل بار از تهران به سنندج 

اثاث كشي از تهران به مشهد 

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید