حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر

حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر

حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر

 

حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر را به باربري الو بار بسپاري

الوبار ، كمترين هزينه حمل بار به خرمشهر را به شما ارائه مي نمايد 

حمل سريع بار ، با بيمه نامه و بارنامه معتبر 

 

خُرَّمشَهر یکی از شهرهای جنوبی استان خوزستان و مرکز شهرستان خرمشهر است. این شهر در محل تلاقی رودخانه‌های اروندرود وکارون و در ناحیه‌ای باتلاقی و پست در دلتای رودخانهٔ اروندرود قرار گرفته و ۲۳ کیلومتر مربع مساحت دارد.

 

حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر
 

خرمشهر به‌جهت واقع‌شدن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق، از اهمیت استراتژیک اقتصادی، تجاری و سیاسی ویژه‌ای برخوردار است. این شهر در انتهایی‌ترین نقطه استان خوزستان قرار گرفته و اسکله‌های آن در کرانه‌های رودخانهٔ اروندرود جای گرفته‌است.

 

وجود اسكله هاي در امتداد رودخانه اروند و مجاورت با خليج فارس ، موقعيت استراتژيك بسيار خوبي براي خرمشهر ايجاد نموده است .

اين اسكله هاي بارگيري ، روزانه پذيراي حجم بالايي از كالا و محموله هاي صادراتي به كشور هاي خاور ميانه و ساير كشور ها مي باشد .

حمل اثاثيه منزل به خرمشهر 

جهت حمل اثاثيه منزل به خرمشهر ، ميتوان از انواع خاور مسقف و يا خاور روباز استفاده نمود . همچنين در صورتي كه حجم بارها بيشتر از توان بارگيري يك خاور باشد ، مي توان از از كاميون تك (۶چرخ ) نيز استفاده نمود .

 

كرايه حمل بار از تهران به خرمشهر 

كرايه باربري و حمل بار از تهران به خرمشهر به صورت روزانه تايين مي گردد . متاسفانه تاكنون هزينه مشخص و تعرفه خاصي جهت باربري از تهران به خرمشهر مشخص نگرديده است و كرايه باربري از تهران به خرمشهر به صورت روزانه و داراي تغييرات اندكي مي باشد كه اعلام هزينه حمل بار به صورت مشخص را غير ممكن نموده است .

با اين حال باربري الو بار ، همواره تمام تلاش خود را در خصوص اعلام كمترين هزينه باربري از تهران به خرمشهر به صاحبين گرامي بار مي نمايد .

خدمات الو بار 

حمل بار و اثاثيه منزل به خرمشهر 

حمل بار و اثاثيه منزل به آبادان 

حمل بار و اثاثيه منزل به اهواز 

حمل بار و اثاثيه منزل به شلمچه

باربری الوبار

 

ساير مطالب

حمل بار از تهران به سقز 

حمل بار از تهران به سومار 

مطلب را به اشتراک بگذارید!