header aloobar

خانه » حمل بار به شهرستان » حمل بار به درگز با مشاوره رایگان

حمل بار به درگز با مشاوره رایگان

حمل کالا به درگز با ارزان ترین قیمت

 

الوبار از باربری هایی می باشد که امکان حمل بار به درگز از تهران را برای تمام مشتریان ساکن تهران و کرج در کوتاه ترین زمان با ارزان ترین قیمت مهیا نموده است. 

 

الوبار از جمله شرکت هایی می باشد که حمل کالا به درگز را طبق قوانین وزارت راه انجام می دهد و با صدور بارنامه و بیمه نامه بار مشتریان را با اقدامات لازم به مقصد ارسال می کند.

 

با بارنامه و بیمه نامه الوبار بار خود را با خیالی آسوده به مقصد ارسال کنید و ما برای کاهش هزینه بیمه رایگان 100 میلیون تومانی را برای حمل بار به درگز در نظر گرفته ایم و یکی از خدمات ویژه ما ارائه ی بیمه نامه معتبر و در عین حال ارزان می باشد. 

 

ما خدمات مشاوره خود را برای حمل بار به درگز در تمام روزهای هفته نیز ارائه می دهیم و مشاوران ما پاسخ گوی تمام سوالات نیز خواهند بود.

 

حمل کالا به درگز با ارزان ترین قیمت
حمل کالا به درگز با ارزان ترین قیمت

 

حمل بار به درگز با انواع کامیون

 

شرکت با در اختیار داشتن انواع کامیون های سنگین و نیمه سنگین حمل بار به درگز را در کوتاه ترین زمان آغاز و بار مشتریان را سلامت در مقصد تخلیه خواهد کرد. 

 

مشتریان تنها با یک تماس می توانند کامیون مورد نظر را خود را متناسب با ویژگی های کالا از جمله وزن و حجم بار ، نوع تخلیه و بارگیری در محل بارگیری برای حمل بار به درگز دریافت کنند و در کمترین زمان بار را به مقصد ارسال کنند. 

 

کامیون هایی که ما برای حمل کالا به درگز ارائه می دهیم شامل :

حمل بار به درگز با کامیون تک

حمل بار به درگز با کامیون جفت 

حمل بار به درگز با کامیون 911

 

کامیون تک با نام کامیون 10 تن و کامیون 6 چرخ نیز شناخته شده است .همانطور که مشخص است این نوع کامیون دارای ظرفیت حداکثر 10 تن کالا می باشد و برای حمل بارهای تجاری و صنعتی استفاده می شود.

 

کامیون جفت یا 15 تن و 10 چرخ نیز برای حمل بار به درگز با ظرفیت حداکثری 15 تن کاربرد داشته و تمامی این کامیون ها به صورت بغلدار و مسقف یافت می شوند و در صورتی که نیاز باشد در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد.

 

تریلی های کفی ، چادری (ترانزیت) ، بغلدار و کمرشکن برای حمل بار و کالاهای فوق سنگین کاربرد دارد و ما با ارائه مشاوره رایگان و دقیق بهترین آن را به محل بارگیری برای حمل بار به درگز ارسال خواهیم کرد.

 

کامیونت های ایسوزو و بادسان و خاور نیز برای حمل بارهای کمتر از 5 تن کاربرد دارد و می توانید انواع بار را با این نوع کامیون ها نیز به مقصد ارسال کنید.

 

مقالات پیشنهادی :

حمل بار به بجنورد

باربری به شیروان

 

حمل بار به درگز با انواع کامیون
حمل بار به درگز با انواع کامیون

 

حمل کالا برای درگز با کمترین نرخ کرایه

 

نرخ کرایه حمل کالا برای درگز و یا سایر شهرستان ها از تهران ، به این صورت محاسبه می شود که ابتدا نوع کامیون و تریلی با توجه به مشخصات بار انتخاب شده و سپس با تخمین مسافت بین محل بارگیری و تخلیه ،کرایه حدودی حمل بار به درگز برای مشتری اعلام می شود. 

 

حمل بار به درگز با ارزان ترین و کمترین هزینه در الوبار انجام می شود زیرا علاوه بر اعلام کمترین کرایه از سوی رانندگان الوبار و کمترین اختلاف هزینه با کرایه موردنظر مشتری ، هزینه بیمه حمل بار به درگز نیز به حداقل مقدار خود کاهش یافته است.

  

برای محاسبه کرایه و هزینه حمل بار به درگز می توان به مواردی همچون فاصله بین مبدا و مقصد ، نوع کامیون و تریلی ، ارزش بار اشاره کرد. 

 

حمل کالا برای درگز با کمترین نرخ کرایه
حمل کالا برای درگز با کمترین نرخ کرایه

 

حمل بار به درگز با بیمه نامه رایگان 

 

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان در انتخاب شرکت های حمل بار به آن توجه دارند ارائه یک بیمه نامه معتبر برای حمل بار به درگز می باشد.

 

بیمه نامه باید به طور دقیق تنظیم شود تا در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام حمل بار به درگز می توان آنرا جبران کرد و از پرداخت کمترین هزینه جلوگیری نمود 

 

در حمل کالا به درگز همانند باربری به سایر شهرستان ها می توانید از بیمه نامه جامع و کامل ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت های بیمه استفاده کنید.

 

بیمه رایگان شرکت 100 میلیون تومان برای حمل بار به درگز می باشد و با توجه به ارزش بار در اختیار مشتریان قرار می گیرد و هر چه ارزش بار افزایش یابد ، بیمه نامه باید با پوشش هزینه ای بیشتری برای حمل بار به درگز تنظیم شود.

 

مقاله پیشنهادی :

باربری تهران به درگز

 

حمل کالا به درگز با نیسان

 

برای حمل کالاهای سبک از ماشین های نیسان نیز استفاده می شود و با نیسان می توان بارهایی با تناژ حداکثر دو تن را بارگیری کرد و تمامی انواع بار قابل بارگیری می باشد.

 

کلیه خدمات ما به صورت دربست برای حمل بار به درگز با نیسان می باشد بنابراین در صورتی که بار شما کم حجم باشد و بخواهید با کمترین و ارزان ترین کرایه به صورت دربست به مقصد ارسال کنید می توانید از خدمات نیسان بار ما بهره مند گردید.

 

ما خدمات حمل کالا به درگز با نیسان را با کمترین قیمت و تخفیف های ویژه ارائه می دهیم و بارها را به صورت سالم حمل می نماییم.

 

مقالات دیگر :

حمل بار به اسفراین

حمل بار به آشخانه

حمل بار به جاجرم

حمل بار به درگز با مشاوره رایگان

 

زمانی می توانید بار خود را به صورت ایمن و کمترین کرایه به مقصد ارسال کنید که قبل از حمل بار به درگز از مشاوره رایگان ما بهره مند شده باشید 

 

الوبار کلیه بارهای تجاری ، صنعتی و اثاث منزل را به صورت دربست و با ارزان ترین کرایه از مبدا تهران به درگز حمل می کند.

 

پرسنل الوبار همگی دارای سابقه و فعالیت طولانی مدت در شرکت های باربری می باشند و با ارائه مشاوره دقیق به مشتریان در انتخاب بهترین نوع کامیون برای حمل بار به درگز کمک خواهند کرد 

 

برای ثبت سفارش حمل بار به درگز می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید.

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

حمل بار به درگز در الوبار با ارائه بارنامه دولتی به صورت امن انجام خواهد شد و مشتریان می توانند بدون هیچ گونه نگرانی بار خود را به سراسر کشور ارسال کنند.

 

کلیه خدمات شرکت در روزهای تعطیل نیز قابل ارائه می باشد و می توانید از خدمات ما برای حمل بار به درگز در نهایت سرعت و کیفیت بهره مند گردید و با الوبار هزینه کمتری را برای حمل بار به درگز پرداخت نمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل بار به درگز
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید