header anibar
حمل بار به ماهشهر

حمل بار به ماهشهر

حمل بار به ماهشهر

صاحبین کالا برای اینکه بتوانند بار خود را از تهران به ماهشهر حمل کنند به دنبال یک باربری مطمئن می باشند ما به شما باربری الوبار را معرفی می کنیم. باربری الوبار با کادر مجرب و متعهد در امور حمل و نقل کالا از تهران به ماهشهر بدون دخالت دلالان و واسطه ها از تمام نقاط تهران به ماهشهر انواع کالاهای اساسی را جابجا می کند.

حمل بار به ماهشهر از تهران

برای حمل بار از تهران به ماهشهر استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین می باشد. باربری الوبار طبق اعلام صاحبین کالا و مشخص شدن نوع ماشین حمل بار از تمام نقاط تهران به ماهشهر کالا ارسال می کند. باربری الوبار به صورت آنلاین از تمام نقاط تهران به ماهشهر انواع کالاها را ارسال می کند.

حمل بار به ماهشهر

ويژگي هاي حمل بار به ماهشهر از تهران با الوبار

چرا از باربری الوبار برای حمل استفاده می کنید؟ باربری الوبار بالاترین امتیاز را نسبت به تمام اتوبارها دارد. این امتیاز صدور بارنامه و بیمه نامه می باشد.

باربری الوبار برای هر ماشین که از تهران به ماهشهر بارگیری می شود یک بارنامه ی دولتی تمبر دار و یک بیمه نامه ی معتبر با تضمین ۱۰۰% صادر می کند ولی اتوبارها چنین امتیازی را ندارند و مجوز صدور بارنامه و بیمه نامه را ندارند.

باربری الوبار _ متخصص حمل بار 

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

هزينه حمل بار به ماهشهر از تهران

برای ماهشهر تاکنون تعرفه کرایه خاصی تعیین نشده است ولی می توانیم قبل از بارگیری حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% به صاحبین کالا اعلام کنیم.

حدود کرایه بستگی به روز بارگیری دارد در بعضی از روزها که با کمبود ماشین مواجه می شویم درصدی به کرایه اضافه می شود که قبل از بارگیری به صاحبین کالا اعلام می شود تا در صورت موافقت حمل بار از تهران به ماهشهر انجام می شود.

بيمه نامه حمل بار به ماهشهر از تهران

برای تضمین حمل کالا از تهران به ماهشهر بهترین و عاقلانه ترین کار بیمه شدن کالا می باشد. باربری الوبار نسبت به اتوبارها این امتیاز را دارد که برای هر ماشین یک بیمه نامه و یک بارنامه صادر می کند.

صاحبین کالا می بایست ارزش واقعی کالای خود را به باربری الوبار اعلام کنند تا کار بیمه شدن کالا به درستی انجام گردد.

باربری الوبار _ متخصص حمل بار 

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

انواع كاميون حمل بار به ماهشهر از تهران

صاحبین کالا قبل از اینکه بخواهند حمل بار خود از تهران به ماهشهر را انجام دهند می بایست نوع ماشین حمل بار را مشخص کنند تا برابری الوبار با استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین ارسال بار از تهران به ماهشهر را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

برای حمل اسباب منزل و لوازم اداری بهترین انتخاب استفاده از کامیونهای مسقف چادر و کانتینردار می باشد. برای حمل بارهایی با تناژ ۱۰ تن کامیون تک (۶چرخ ده تن) بارهائی با تناژ ۱۵ تن کامیون جفت(ده چرخ ۱۵ تن) بارهائی با تناژ ۲۲ تن از انواع تریلی های کفی ، بغلدار، و اترانزیت چادری برای حمل از تهران به ماهشهر استفاده میکنیم.

درخواست حمل بار به ماهشهر

صاحبین کالا برای سفارش کالای خود می توانند باربری الوبار را از بازار و یا سیب اپ با دانلود کردن اپلیکشن الوبار سفارش کالای خود را به ما اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن و حداقل کرایه کار حمل را انجام می دهیم. راه دیگر برای سفارش کالا به باربری الوبار سرچ کردن در گوگل می باشد که از طریق تلفن می توانید سفارش حمل کالا از تهران به ماهشهر را بدهید.

باربری الوبار _ متخصص حمل بار 

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

اثاث كشي به ماهشهر

برای اینکه حمل اثاث منزل از تهران به ماهشهر به راحتی انجام شود مناسب ترین انتخاب استفاده کامیون های باری مسقف و کانتینردار می باشد. خاورهای مسقف دارای پوشش کامل می باشد و از نفوذ آب به داخل بار جلوگیری می شود. و اسباب منزل با سلامت کامل به مقصد ارسال می شود.

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید