header aloobar

حمل بار به كردستان

حمل بار به کردستان

 

حمل بار به کردستان با ارزانترین قیمت ، باربری به کردستان با بیمه نامه رایگان ، ارسال بار به کردستان با بارنامه دولتی ، حمل بار به کردستان با تخفیف ویژه را شرکت الوبار برای شما عزیزان انجام می دهد.

 

حمل بار به کردستان توسط باربری الوبار با قیمتی بسیار کم انجام می شود. ما در الوبار می توانیم تمامی بارهای مشتریان را در کوتاه ترین زمان از تمام نقاط و تهران به کردستان ارسال کنیم.

 

تریلی ، خاور ،کامیون ، نیسان و کامیونت از ماشین های حمل بار می باشند که برای باربری به کردستان در اختیار مشتریان قرار می گیرند. 

 

کارشناسان ما با با ارائه مشاوره دقیق و کامل ، باربری به کردستان را با کمترین کرایه تبدیل خواهند کرد و الوبار با مشاوره تمام اطلاعات مورد نیاز را برای حمل بار به کردستان در اختیارتان قرار می دهد.

 

شرکت حمل و نقل الوبار با ارائه بارنامه و بیمه نامه ، سلامت بار را تضمین می کند و خدمات خود را با اطمینان از ایمنی بار ، به مشتری عرضه می دارد و نگرانی شما را نسب به حمل بار به کردستان نیز برطرف می نماید.

 

الوبار متخصص حمل بار بین شهری می باشد و خدمات حمل بار به کردستان را در کمترین زمان انجام می دهد.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

باربری به کردستان با تریلی

 

تریلی ها انواع مختلفی دارند شامل تریلی بغلدار ، تریلی کفی ، تریلی چادری (ترانزیت) و کمرشکن که بر اساس نوع بار ، حجم و وزن بار از آن ها استفاده می شود و ما برای باربری به کردستان آن ها را در اختیارتان نیز قرار می دهیم. 

 

تریلی ها برای بارهایی که وزن زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. باربری الوبار با داشتن انواع تریلی ها آماده حمل بار به کردستان را با قیمتی ارزان می باشد.

 

برای انتخاب درست ماشین ها با ما تماس بگیرد و با ذکر نوع بار ، حجم و وزن بار بهترین تریلی را در محل بارگیری برای حمل بار به کردستان دریافت کنید.

 

باربری تهران به کردستان با انواع تریلی ها را با شرکت باسابقه و معتبر الوبار تجربه نمایید و نگران حمل بارهای سنگینتان نباشید.

 

باربری به کردستان با تریلی
باربری به کردستان با تریلی

حمل بار به کردستان با کامیون

 

باربری الوبار ، ‌ارائه دهنده انواع کامیون های حمل بار به کردستان از تهران می باشد.

 

تهران یکی از شهرهای مهم ارسال کننده بار به کردستان می باشد حمل بار از تمام نقاط به کردستان ، نیازمند بیمه نامه و بارنامه معتبر حمل بار می باشد.

 

باربری الو بار ، علاوه بر دسترسی به انواع کامیون های باربری نظیر کامیون تک از تهران به کردستان ، کامیون جفت از تهران به کردستان بارهای شما را حمل می کند.

 

باربری به کردستان با کامیون را توسط شرکت ما تجربه نمایید و بارهایتان را سالم در مقصد مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

حمل بار به کردستان با کامیون
حمل بار به کردستان با کامیون

 

باربری به کردستان با بیمه نامه رایگان

 

بیمه یکی از مهمترین عوامل برای باربری به کردستان می باشد. که شرکت ما آن را برای حمل بار به کردستان به شما عزیزان نیز ارائه می دهد.

 

به دلیل وجود جاده های کوهستانی و خطرات طبیعی و غیر طبیعی در مسیر باربری به کردستان ، بیمه حمل بار مهمترین نکته در ارسال بار به کردستان می باشد.

 

شرکت الوبار ، تحت پوشش بیمه ایران به صورت جامع و کامل بارهای شما عزیزان را بیمه می کند و نگرانی شما را برای حمل بار به کردستان نیز برطرف می نماید.

 

ما بارهای شما عزیزان را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان برای باربری به کردستان بیمه می نماییم.

 

باربری به کردستان با بیمه نامه رایگان
باربری به کردستان با بیمه نامه رایگان

نرخ کرایه حمل بار به کردستان

 

نرخ کرایه و تعرفه حمل بار به کردستان نرخ مشخصی ندارد و عواملی گوناگونی بستگی دارد. از جمله مواردی که در کرایه باربری به کردستان تاثیر گذار است عبارت است از :

  • حجم و وزن بار
  • نوع بار
  • نوع ماشین حمل بار
  • میزان پوشش بیمه ای
  • و غیره 

 

پوشش بیمه ای همانطور که در بالا هم به آن اشاره کردیم تا سقف 40 میلیون تومان توسط شرکت الوبار برای حمل بار به کردستان رایگان انجام می شود. 

 

بیمه برای جبران خسارت های احتمالی و غیر قابل پیش بینی در نظر گرفته می شود. کمترین کرایه و تعرفه بیمه باربری به کردستان را از الوبار بخواهید و دیگر نگران هزینه بیمه نباشید.

ارسال بار به کردستان با خاور

 

خاورها انواع گوناگونی دارند که ما برای باربری به کردستان آن ها را در اختیارتان نیز قرار می دهیم که شامل موارد زیر می باشند :

  • خاور روباز
  • خاور مسقف
  • خاور بغل بازشو

از خاورها بیشتر برای حمل بار ، اثاث و کالاهای حساس مورد استفاده قرار می گیرد که ما مجهزترین خاورهای مسقف را برای ارسال بار به کردستان در اختیارتان نیز قرار می دهیم.

 

الوبار با داشتن خاورهای مجهز با رانندگان با تجربه و مجرب آماده جابجایی حمل بار به کردستان می باشد 

 

حمل اثاث منزل به کردستان

 

اثاث کشی یکی از مشکلاتی است که شهروندان عزیز با آن مواجه هستند. آسیب ندیدن وسایل در هنگام انتقال یکی از مهمترین موارد برای شهروندان می باشد. 

 

همانطور که در بالا اشاره شد برای حمل اثاث منزل بهتر است از خاورها یا کامیونت ها استفاده شود.

 

الوبار با داشتن نیروهای حرفه ای و متخصص آماده خدمات رسانی و حمل وسایل اثاثیه شما به کردستان می باشد

 

الوبار حمل بار به کردستان را با بهترین خودرو انجام می دهد. ما متخصص باربری به کردستان و حمل اثاث به کردستان می باشیم. 

 

باربری به کردستان با مشاوره رایگان

 

یکی از خدمات ویژه ای که شرکت ما برای باربری به کردستان به شما عزیزان ارائه می دهد ارائه مشاوره رایگان نیز می باشد.

 

مشاوره باعث می شود که شما بهترین تصمیم را نسبت به ارسال بارهایتان به کردستان بگیرید پس سعی کنید که حتما از الوبار مشاوره بگیرید.

 

مشاوره باعث می شود که هزینه کمتری را پس از تصمیم درست برای حمل بار به کردستان بگیرید و باعث کاهش هزینه هایتان نیز می شود.

 

برای دریافت مشاوره رایگان برای باربری به کردستان با شرکت معتبر و متخصص ما تماس بگیرید.

 

توضیحی در مورد کردستان :

کردستان سرزمین طبیعت ، تاریخ و فرهنگ و سرزمین یکی از اصیل‌ترین اقوام ایرانی است. 

 

استان کردستان در غرب کشور و در همسایگی استان‌های آذربایجان غربی ، زنجان ، همدان و کرمانشاه واقع شده است. این استان از سمت غرب همجوار کشور عراق و استان کردنشین سلیمانیه است.

 

سنندج مرکز استان کردستان است. کردستان سرشار از عناصری است که هر گردشگری را جذب می‌کند

 

جاذبه‌های فرهنگی مثل زبان ، موسیقی ، رقص ، جشن‌ها و صنایع دستی متنوع و زیبا. به همین علت به کردستان دیار فرهنگ و هنر می‌گویند.

 

شهرهای استان کردستان عبارتند از  سقز ، قروه ، مریوان ، بانه ، کامیاران ، بیجار ، دیواندره ، دهگلان ، کانی‌ دینار ، سریش‌آباد ، دلبران ، سروآباد ، بلبان‌آباد ،  زرینه ، شویشه ، کانی‌ سور و بویین سفلی هستند.

 

حمل بار به کردستان را از باربری معتبر الوبار بخواهید و الوبار خدمات باربری تهران به کردستان را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل بار به کردستان
Author Rating
51star1star1star1star1star
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید