header anibar
حمل بار به شهرکرد
حمل بار به شهركرد

حمل بار به شهرکرد

حمل بار به شهرکرد

حمل بار به شهرکرد را به الوبار بسپاريد .

الوبار متخصص حمل بار هاي تجاري ، اداري ، صنعتي و اثاث منزل به شهركرد مي باشد .

به الوبار اعتماد كنيد.

  • حمل بار به شهرکرد، ارسال کالا از تهران به شهرکرد، حمل کالا از تهران به شهرکرد، باربری شهرکرد در تهران
  • اثاث کشی منزل به شهرکرد، حمل اسباب منزل با کامیون خاور مسقف کانتینردار همراه با کارگران مجرب تهران شهرکرد
  • ارزانترین باربری حمل بار به شهرکرد، تعرفه کرایه حمل بار به شهرکرد، بهترین باربری حمل کالا از تهران به شهرکرد

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار

۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

شهرکرد یکی از شهرهای مرکزی ایران ، مرکز استان چهارمحال و بختیاری در جنوب غربی زاصفهان قرار دارد. شهرکرد در ابتدا دهکرد نامیده میشد که در سال ۱۳۱۴ و در زمانیکه شهر شد به نام شهرکرد نامیده شد.

شهرکرد یکی از شهرهای صنعتی میباشد که دارای یک قطب صنعتی میباشد و کارخانه های متعددی در این منطقه قرار دارد که هر روز از تهران و دیگر شهرهای ایران به این منطقه انواع کالاهای اساسی ، تجاری و صنعتی با کامیونهای باری سبک و سنگین ارسال می شود.

باربری الوبار با استفاده از انواع ماشین های باری و کامیون های باری سبک و سنگین ارسال همه نوع کالا از تهران به شهرکرد را دارا می باشد.

حمل بار به شهرکرد از تهران

صاحبین کالا برای حمل کالاهای خود  به شهرکرد از تهران به دنبال یکی باربری مطمئن و متعهد میباشند که با مناسب ترین کرایه حمل بار خود از تهرا ن به شهرکرد را انجام دهد.

باربری الوبار در تهران به عنوان یکی باری متخصص و مطئن در امور حمل و نقل کالا می باشد که بدون دخالت دلالان و واسطه ها هرگونه ارسال و حمل بار به شهرکرد از تهران را همراه با صدور بارنامه ی تمبردار دولتی و بیمه نامه ی معتبر  ( بیمه ایران) با تضمین ۱۰۰% پوشش کالا از تهران تا شهرکرد کار حمل را انجام می دهد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار

۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

حمل بار به شهركرد از تهران

حمل اثاثیه منزل به شهرکرد

برای حمل اسباب منزل از تهران به شهرکرد بهترین انتخاب استفاده از کامیون های باری مسقف چادر و یا کامیون خاور کانتینردار می باشد.

خاورهای مسقف دارای ابعاد گوناگون می باشند که بهترین ابعاد و مناسب ترین ابعاد برای حمل بار و لوازم اداری این اسن طول ۵ متر عرض ۲ تا ۲۰/۲ و ارتفاع ۵/۲ تا ۶۰/۲ می باشد. شهر کرد به خاطر شرایط اب و هوائی که دارد البته در فصل بارندگی استفاده از کامیون خاور مسقف مناسب برای حمل لوازم اداری و اثاث منزل می باشد.

باربری الوبار بار دراختیار داشتن همه نوع کامیون حمل اثاث منزل و لوازم ادری از تمام نقاط تهران با کارگران مخصوص اثاث کشی و حمل لوازم اداری به شهرکرد کلیه کارهای خدماتی حمل را انجام می دهد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار

۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

حمل بار به شهرکرد با کمترین کرایه

قبل از اینکه حمل بار از تهران به شهرکرد انجام گردد صاحبین کالا در تهران به دنبال یک باربری ارزان با تعرفه کرایه مناسب می باشند تا حمل و نقل کالاهای خود از تهران به شهرکرد را به آن باربری واگذار کنند.

باربری الوبار در تهران به عنوان یکی باربری مطمئن و متعهد با کادر و پرسنل مجرب می باشد که در امور حمل کالا از تهران به شهرکرد متخصص می باشند و با نازلترین تعرفه کرایه حمل و ارسال بار از تمام نقاط تهران به شهرکرد را انجام می دهد.

برای شهرکرد تاکنون تعرفه کرایه ای معین نشده است ولی باربری الوبار می تواند قبل از بارگیری حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% به مشتریان اعلام کرده تا با رضایت صاحبین کالا بتوانیم کار حمل بار به شهرکرد از تهران را انجام دهیم.

با اين وجود ، باربري الوبار همواره كمترين تعرفه كرايه حمل بار به شهركرد از تهران را به هموظنلن گرامي ارائه مي نمايد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار

۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

تعرفه کرایه حمل بار به شهرکرد از تهران

حمل بار به شهرکرد با کامیون

لازم است در مورد حمل هر نوع بار به شهرکرد از تهران در نظر داشته باشیم. برای حمل بارهائی با حجم و تناژ کم می توانیم از خاورهای باری اطاقدار، خاور مسقف و برای حمل بارهائی که می بایست با لیفتراک بارگیری شود ازخاور بغلدار (بغل بازشو) برای حمل بار به شهرکرد از تهران استفاده می کنیم.

برای حمل بارهایی با تناژ ۱۰ تن وطول بار حداکثر ۶ متر می توانیم از کامیون ده تن ( تک، ۶چرخ) برای حمل از تهران به شهرکرد استفاده کنیم. برای حمل بارهائی با تناژ ۱۵ تن می توانیم از کامیون ۱۰ چرخ ( ۱۵ تن ،جفت) و طول بار حداکثر ۷ متر از این نوع کامیون استفاده می کنیم.

برای حمل بارهایی با تناژ حداکثر ۲۲ تن و طول بار حداکثر ۱۲ تا ۶۰/۱۳ متر از انواع تریلی های کفی و در مواقعی تریلی بغلدار استفاده می کنیم. چنانچه حجم بار بالاتر از تریلی باشد می شود از تریلی ترانزیت چادری برای حمل از تهران به شهرکرد استفاده کنیم.

پس با اين حساب ، باربري الوبار با در اختيار داشتن انواع كاميون به شهركرد از تهران ، توانايي حمل انواع بارهاي سبك و سنگين را خواهد داشت.

شما ميتوانيد كمترين تعرفه كاميون به شهركرد از تهران را از كاشناسان باربري الوبار استعلام نماييد.

مشاورین الوبار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند :

  • حمل بار از تهران به شهرکرد، بهترین باربری تهران به شهرکرد، باربری خوب و منصف برای حمل بار از تهران به شهرکرد
  • باربری ارزان و با انصاف برای حمل بار از تهران به شهرکرد، ترلی تزرانزیت چادری برای حمل بار از تهران به شهرکرد
  • سفارش انیترنتی کامیون برای حمل بار از تهران به شهرکرد، اسباب کشی منزل با خاور مسقف کانتینردار از تهران به شهرکرد

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار

۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

Summary
حمل بار به شهرکرد
Article Name
حمل بار به شهرکرد
Description
حمل بار به شهرکرد با انواع کامیون و تریلی از تهران بصورت دربستی و با کمترین هزینه از الوبار بخواهید . آنی بار متخصص ارائه خدمات باربری تهران به شهرکرد می باشد .
Author
Publisher Name
شرکت باربری الوبار
Publisher Logo
بستن منو