header anibar
حمل بار به سرخس
حمل بار به سرخس

حمل بار به سرخس

حمل بار به سرخس 

حمل بار به سرخس با كمترين هزينه

ارسال بار تجاري به مرز سرخس

  • حمل بار به سرخس ، ارسال کالا از تهران به سرخس، کرایه کامیون برای حمل بار از تهران به سرخس
  • باربری سرخس در تهران، حمل بار با خاور بغل بازشو از تهران به سرخس، حمل بار با کامیون بغلدار از تهران به سرخس
  • ارزانترین باربری حمل کالا از تهران به سرخس، منصف ترین باربری حمل بارهای اداری، تجاری و صنعتی تهران به سرخس

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

شهر مرزی سرخس در استان خراسان رضوی و در شمال شرقی ایران نزدیک به مرز ترکمنستان می باشد. از تهران و دیگر شهرهای ایران هر روز طبق اعلام صاحبین کالا از تمام نقاط تهران به شهر سرخس بار ارسال می گردد.

باربری الوبار با استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین انواع بارهای صادرتی ، تجاری و صنعتی و اداری را حمل می کند. باربری الوبار با استفاده از کادر مجرب و متعهد در امور حمل و نقل کالا به صورت آنلاین و بدون دخالت دلالان و واسطه ها حمل و ارسال بار به سرخس را انجام می دهد.

حمل بار به سرخس
حمل بار به سرخس

حمل بار از تهران به سرخس

صاحبین کالا برای حمل بار خود از تهران به سرخس به دنبال یک باربری مطمئن می باشند. باربری الوبار در تهران متخصص حمل انواع کالا به شهر مرزی سرخس می باشد و صاحبین کالا دیگر نگران حمل بار از تهران به سرخس نباشند. باربری الوبار برای هر نوع کالا که صاحبین بار اعلام می کنند یک ماشین حمل بار مخصوص همان کالا در نظر می گیرند تا حمل بار از تهران به سرخس به سلامت ارسال گردد.

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

اثاث کشی از تهران به سرخس 

برای اثاث كشي از تهران به سرخس بهترین انتخاب استفاده از کامیون های باری مسقف و کانتینردار می باشد. خاورهای بغلدار مسقف به کامیونی گفته می شود که علاوه بر اینکه از کنار قابلیت بارگیری دارد مسقف هم بوده و برای حمل انواع اثاث منزل و لوازم اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

کامیون های باری مسقف کانتینردار هم دارای یک اطاقک فلزی می باشد که از درب عقب کار حمل و بارگیری انجام می گردد و از تهران تا سرخس هیچگونه آسیبی به بار وارد نمی شود.

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

حمل بار به سرخس از تهران

تعرفه کرایه حمل بار از تهران به سرخس

برای هر شهر که از تهران کار حمل و بارگیری انجام می شود تعرفه کرایه خاصی تعریف نشده است. باربری الوبار قبل از اینکه کار حمل بار از تهران به سرخس را انجام دهد حدود کرایه را به صاحب کالا اعلام می کند . اعلام حدود کرایه در مواقعی از فصل سال می تواند همراه با تلرانس قیمت باشد. باربری الوبار زمان اعلام کرایه به مشتری حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% اعلام می کند تا در صورت موافقت کار حمل و ارسال بار از تهران به سرخس انجام گردد.

كمترين تعرفه كرايه حمل بار از تهران به سرخس را به سادگي از همكاران ما در الوبار دريافت نماييد  .

باربري الوبار با بهره گيري از كارشناسان زبده ، آماده پاسخگويي به سوالات هموطنان و ارائه انواع مشاوره هاي باربري مي باشد .

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

حمل بار از تهران به سرخس با كاميون

برای حمل بار از تهران به سرخس با كاميون طبق اعلام صاحبین کالا نوع ماشین را قبل از بارگیری مشخص کنیم. برای حمل کالاهائی که با لیفتراک از کنار ماشین بارگیری می شود می توانیم از خاور بغل بازشو (بغلدار) استفاده کنیم. برای حمل بار با تناژ ۱۰ تن می توانیم از کامیون تک (۶ چرخ ۱۰تن) از تهران به سرخس استفاده کنیم. برای حمل بارهائی با تناژ ۱۵ تن می توانیم از کامیون ده چرخ (جفت ۱۵تن) برای حمل بار از تهران به سرخس با كاميون استفاده کنیم. برای حمل برا با تناژ ۲۲ تن می توانیم از انواع تریلی ای کفی و بغلدار از تهران به سرخس استفاده کنیم.

و برای استفاده از بارهائی که حجم زیاد داشته باشند می توانیم از تریلی ترانزیت چادری برای حمل بارهای صادرایت که قابلیت پلمپ هم داشته باشند می توانیم از تهران به سرخس استفاده کنیم.

مشاورین الوبار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند :

  • حمل بار از تهران به سرخس، حمل بار با خاور بغلدار از تهران به سرخس، ارسال کالا با خاور مسقف از تهران به سرخس
  • حمل بار با تریلی ترانزیت از تهران به سرخس، منصف ترین باربری حمل بار از تهران به سرخس
  • بهترین باربری حمل بار از تهران به سرخس، باربری مرمزی حمل بار از تهران به سرخس
  • حمل بار به مرز سرخس ، حمل بار به گمرك سرخس ، حمل بار به مرز سرخس از تهران

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ ___ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

بستن منو