header anibar
حمل بار به ایوانکی

حمل بار به ایوانکی

حمل بار به ایوانکی

اگر قصد حمل بار به ایوانکی دارید و میخواهید از قیمت باربری و نرخ کرایه حمل بار آگاه شوید کافیست با ما تماس بگیرید تا با ارزانترین نرخ باربری حمل کالای شما را انجام دهیم.الوبار یک سامانه هوشمند اینترنتی و اصلی ترین شرکت متخصص باربری در تهران میباشد.الو بار در زمینه حمل کالا به ایوانکی با انواع کامیون های حمل از جمله تریلی،کامیون،کامیونت(مسقف و روباز)،نیسان بار و…. با نازلترین قیمت و همچنین در کمترین زمان ممکن خدمات ارائه میدهد.کارشناسان و مشاورین زبده ی ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما در زمینه حمل و نقل با صبر و شکیبایی هستند.

ایوانکی یکی از شهرهای استان سمنان ایران است. این شهر در ۵۵ کیلومتری خاور تهران قرار دارد. ایوانکی غربی‌ترین بخش استان سمنان است از این رو آن را پیشانی استان نام نهاده‌اند.از شمال با شهرهای دماوند،آبسرد  و از جنوب با کویر، از جنوب غربی با ورامین، از شرق با گرمسار و از غرب با پاکدشت و تهران همسایه است. این شهر محل رویارویی دو دنیای متفاوت است. در ۲۵ کیلومتری این شهر جاده سر سبز فیروزکوه قرار دارد و در ۵ کیلومتری جنوب شهر، کویر یکی از مخوف‌ترین بیابان‌های جهان با تپه‌های ماسه روان و شن و بادهایی که روز روشن را تار می‌کنند و مار و افعی‌های بسیار خطرناک، سمی و کشنده دارد.

برای حمل کالا از مبدا تهران به سراسر ایران با کمترین قیمت و بدون فوت وقت با ما تماس بگیرید

سامانه مشاور تلفنی  ۲۴ ساعته الوبار:

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

حمل بار به ایوانکی
حمل بار به ایوانکی

حمل بار به ایوانکی با انواع کامیون

الوبار مفتخر است حمل بار به ایوانکی با انواع کامیون حمل را به شما صاحبین بار عزیز ارائه دهد.الو بار دارای انواع کامیون حمل از جمله تریلی،کامیون،کامیونت(مسقف و روباز)،نیسان بار و… برای انواع بارهای تجاری،غیر تجاری،صنعتی،ترافیکی،اثاث منزل،حمل خودرو و …. میباشد.برای حمل کالا به ایوانکی و انتخاب نوع کامیون مورد نیاز لازم است اطلاعاتی در مورد انواع کامیون داشته باشید.

کامیون خاور دارای ابعاد طول ۴ ،عرض ۲ ،تناژ۳ تن می باشد که برای بارهایی با حجم کم و تناژ تا ۳تن از آن استفاده میشود.

کامیون تک ( ۱۰تن یا ۶ چرخ) به کامیونی گفته می شود با ابعاد طول ۵/۸۰ ،عرض ۲/۲۰ با تناژ حمل ۱۰ تن

تریلی کفی با ابعاد طول کفی ۱۲ متر تا ۱۳/۶۰ ،عرض ۲/۴۰ و با تناژ ۲۲ تن 

 ترانزیت با ابعاد طول ۱۲/۵ تا ۱۳/۶۰ عرض، ۲/۴۰ تا ۲/۴۵ و ارتفاع ۲/۷۰ برای حمل انواع کالاهای اساسی با حجم بالا از تهران به ایوانکی استفاده میشود.

حمل بار به ایوانکی با بیمه نامه

حمل بار به ایوانکی با بیمه نامه از دیگر خدمات شرکت الوبار میباشد.در جا به جایی کالا از نقطه ای به نقطه دیگر  و با توجه به ازدیاد حجم بار ممکن است کالاهای مورد حمل ونقل در معرض تهدید ریسک هایی قرار بگیرد. در واقع بیمه باربری پوششی است برای جبران خسارتها و زیانهای وارد به محمولات از مبداء بارگیری تا مقصد نهایی برای محصولات کارخانه‌های تولیدی، کالاهای مصرفی, مواد اولیه، انواع مصنوعات و ماشین‌آلات که در جریان حمل و نقل, بارگیری و تخلیه به آنها صدمه وارد شده است.

برای حمل بار به ایوانکی با کاملترین بیمه نامه معتبر ایران با ارائه بارنامه دولتی با ما تماس بگیرید

سامانه مشاور تلفنی  ۲۴ ساعته الوبار:

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

حمل بار به ایوانکی با بیمه نامه
حمل بار به ایوانکی با بیمه نامه

حمل اثاث منزل به ایوانکی

حمل اثاث منزل به ایوانکی با کامیون های مسقف مدرن و به روز با دارا بودن از لوازم مخصوص اسباب کشی در الو بار انجام میشود.رانندگان الو بار با اخلاق ترین و حرفه ای ترین و آشنا به تمامی مسیر ها هستند.کارگران زبده و آموزش دیده الو بار همواره در تلاش هستند اسباب کشی شما مشتری عزیز را بدون فوت وقت و بدون وارد کردن کوچکترین خسارت به اثاث منزل شما انجام دهند.برای استعلام قیمت کافیست با کارشناسان ما در الو بار تماس بگیرید.

حمل بار به ایوانکی با بهترین خدمات در قبال کمترین هزینه را از ما بخواهید

حمل خودرو به ایوانکی

اگر قصد حمل خودرو به ایوانکی با ماشین های خودروبر از جمله کفی خودرو بر و تریلی خودرو بر دارید با مشاورین ما در الو بار تماس بگیرید.الوبار متخصص حمل انواع خودرو های ایرانی و خارجی با کمترین هزینه باربری میباشد.الوبار دارای خودروبر های تکی برای حمل یک خودرو از نقطه ای به نقطه دیگر و تریلی خودرو بر برای حمل تعداد زیاد خودرو می باشد.برای حمل انواع خودرو به ایوانکی با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر با ما تماس بگیرید.

حمل و جا به جایی خودرو با خیالی آسوده حق شماست

حمل خودرو به ایوانکی
حمل خودرو به ایوانکی

الوبار یک سامانه هوشمند اینترنتی میباشد که قصد دارد با ارائه بهترین خدمات حمل رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کند.الوبار حمل کالا را از مبدا تهران به تمامی نقاط ایران و جا به جایی اثاثیه منزل در تمامی مناطق تهران و شهرستان را با هزینه کم و نیرو های آموزش دیده و حرفه ای با بیمه نامه ی معتبر باربری و ارائه بارنامه ی دولتی برای بار های برون شهری انجام میدهد.برای کسب اطلاعات در زمینه حمل کالا به ایوانکی مشاورین ما به صورت شبانه روز در خدمت شما هستند.

سامانه مشاور تلفنی  ۲۴ ساعته الوبار:

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید