header anibar
حمل بار به آبادان

حمل بار به آبادان

حمل بار به آبادان (حمل بار از تهران به آبادان)

حمل کالا از تهران به آبادان، باربری حمل بار از تهران به آبادان، حمل باراز تهران به آبادان

کرایه کامیون تهران به آبادان، باربری آبادان در تهران، تعرفه کرایه کامیون از تهران به آبادان

اثاث کشی تهران به آبادان، ارزانترین باربری تهران به آبادان، خاور مسقف تهران به آبادان

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الو بار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ __ ۰۹۲۲۳۳۴۹۳۵۰

آبادان یکی دیگر از شهرهای استان خوزستان در جنوب غرب ایران می باشد. شهر آبادان یکی از شهرهای ایران است که دارای پالایشگاه و پتروشیمی می باشد که به خاطر صنعتی بودن ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و حمل بار به آبادان با استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین از تهران می باشد. باربری الو بار با استفاده از امکانات حمل و نقل و کادر مجرب هر روز به صورت آنلاین بدون دخالت دلالان کار حمل از تهران به آبادان را انجام میدهد.

باربری تهران به آبادان

صاحبین کالا قبل از اینکه اقدام به بارگیری از تهران به آبادان داشته باشند می خواهند بدانند که در تهران کدام باربری کار حمل و ارسال بار از تهران به آبادان را انجام می دهد پاسخ سوال شما صاحبین کالا باربری الوبار می باشد. باربری الو بار به عنوان باربری مطمئن در تهران با در اختیار داشتن انواع کامیون های سبک و سنگین : خاور، تک (۶چرخ ۱۰تن) جفت( ۱۰چرخ ۱۵تن) و انواع تریلی های کفی و بغلدار و ترانزیت در هر زمان طبق اظهار صاحب بار حمل بار به آبادان را انجام می دهد.

اثاث کشی تهران به آبادان (اثاث منزل تهران به آبادان)

برای حمل و ارسال اثاث منزل از تهران به آبادان بهترین انتخاب استفاده از خاور مسقف برای جابجائی وسایل منزل می باشد. باربری الوبار با استفاده از انواع کامیون های خاور مسقف و کانتینردار که بهترین محافظ برای حمل اسباب منزل می باشد همراه با کارگران مخصوص اثاث کشی منزل کار حمل و ارسال از تهران به آبادان را همراه با صدور بیمه نامه ی معتبر (بیمه ی ایران) و بارنامه ی دولتی تمبر دار انجام می دهد.

تعرفه کرایه باربری تهران به آبادان

برای شهر آبادان تعرفه کرایه مشخصی تعریف نشده است اما قبل از اینکه بخواهیم کار حمل بار به آبادان را با انواع ماشین های سبک و سنگین انجام دهیم می توانیم حدود کرایه حمل بار به آبادان را به صاحبین بار اعلام کنیم. لازم به توضیح است که اعلام کرایه به خاطر شرایط آب و هوا و کمبود ماشین با تلرانس ۵% تا ۱۰% اعلام می گردد تا در صورت موافقت صاحبین کالا باربری الوبار حمل و جابجائی کالا را ازحمل بار به آبادان انجام دهد.

خاور، تک، کفی، ترانزیت تهران به آبادان

صاحبین بار و مشتریان گرامی قبل از اعلام بار می بایست نوع ماشن حامل بار و کالا را به باربری الو بار اعلام کنند. چنانچه حجم بار کم باشد می توانیم از کامیون خاور با ابعاد طول ۴ متر عرض ۲ متر و تناژ تا حدود ۳ تن برای حمل از تهران به آبادان استفاده کنیم.

چنانچه حجم و تناژ بار بیشتر از خاور باشد می توانیم از کامیون تک ( ۱۰تن ۶چرخ) با ابعاد طول ۵/۸۰ عرض ۲/۲۰ و تناژ ۱۰ تن برای حمل و جابجائی کالا از تهران به آبادن استفاده کنیم و در صورتیکه حجم با تناژ بار بیشتر باشد تا وزن ۲۲ تن و طول با بار ۱۲ متر می توانیم از انواع تریلی کفي یا بغلدار با ابعاد طول ۱۲ تا ۱۳/۶۰ متر عرض ۲/۴۰ و تناژ ۲۲ تن برای حمل بار به آبادان استفاده کنیم و چانچه حجم بار و کالا خیلی بیشتر از تریلی کفی باشد می توانیم از ترانزیت با ابعاد طول ۱۲/۵ تا ۱۳/۶۰ عرض ۲/۴۰ و ارتفاع ۲/۷۰ و تناژ ۲۲ تن برای جابجائی کالا از تهران به آبادن استفاده کنیم.

مشاورین الو بار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند :

  • حمل بار از تهران به آبادان، بهترین باربری تهران به آبادان، اسباب کشی منزل تهران آبادان
  • ارزانترین باری حمل بار تهران به آبادان، سفارش اینترنتی حمل کالا با کامیون تهران آبادان
  • خاور کانتینردار برای حمل اثاث منزل تهران آبادان، منصف ترین باربری حمل بار تهران آبادان

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الو بار ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ __ ۰۹۲۲۳۳۴۹۳۵۰

بستن منو