حمل اثاث منزل به تبریز با تخفیف ویژه

 

حمل اثاث منزل با تخفیف ویژه به همراه ارزانترین قیمت ، اثاث کشی به تبریز با بیمه نامه معتبر و رایگان را الوبار به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

شرکت متخصص و معتبر الوبار به صورت همه روزه خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد و در ادامه به توضیح خدمات الوبار می پردازیم.

 

برای حمل اثاث منزل به تبریز با برنامه ریزی و هماهنگی در نهایت سرعت و دقت ، شرکت الوبار این کار را انجام می دهد و انواع خاور و کامیونت برای خدمات حمل اسباب و اثاثیه در نظر گرفته شده است و الوبار خدمات خاور تهران به تبریز را در جهت حمل اثاثیه در تمام روزها انجام می دهد.

 

 

ما با ماشین های مجهز و با ظرفیت های متفاوت آماده ارائه خدمات در سرویس های اثاث کشی می باشیم و حمل اسباب را با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

 

 

الوبار برای جلوگیری از صدمه به بار کارگرانی با تجربه در جا به جایی اسباب و ارسال اثاث منزل به تبریز استخدام نموده است تا مشتریان بتوانند با کمترین هزینه بار را به صورت حرفه ای مهار بندی و در کامیون جای دهند تا در حین حمل به بار ، کمترین صدمه وارد نشود.

 

 

هدف ما حمل اثاث منزل به تبریز به صورت کاملا بهینه و ارزان می باشد و شما می توانید با کمترین کرایه خدمات باربری را با کیفیتی متفاوت از ما دریافت کنید.

 

 

بیمه نامه رایگان الوبار در نظر گرفته است به میزان 50 میلیون تومان از ارزش بار می باشد و طرف قرارداد با شرکت بیمه ایران می باشد که یکی از معتبرترین شرکت های بیمه می باشد. 

 

 

تمامی خدمات شرکت به صورت دربستی می باشد و خرده باری پذیرفته نمی شود و حمل اثاث منزل به تبریز را با شرکت معتبر و با سابقه الوبار متخصص حمل بار به تبریز تجربه نمایید.

 

 

شرکت الوبار در تمام روزهای هفته ، مشاوره به صورت رایگان ارائه می دهد و با مشاوره تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

حمل اثاث منزل به تبریز با تخفیف ویژه
حمل اثاث منزل به تبریز با تخفیف ویژه

 

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

حمل اثاث منزل به تبریز با انواع کامیونت

 

بیشتر سرویس های حمل اثاث منزل به تبریز با کامیونت ها و خاور ها می باشند ظرفیت حمل این ماشین ها حداکثر تا پنج تن می باشد و در صورتی که از نوع مسقف آن سفارش دهید تناژ و ظرفیت آن کمتر می باشد.

 

 

در صورتی که وزن اسباب تا دو تن باشد برای کرایه ارزان تر می توانید نیسان را در خواست کنید اگر در ارسال اسباب خواستار پوشش اثاث با چادر را داشته باشید هنگام رزرو و ثبت سفارش حتما آن را بیان کنید.

 

 

فقط توجه داشته باشید که خدمات شرکت الوبار برای حمل اثاث منزل به تبریز به صورت دربستی می باشد و باید اثاث شما مطابق با ظرفیت ماشین باشد و اگر کمتر نیز باشد باید به صورت دربست حمل شود.

 

 

مشتریان عزیز می توانند با ذکر حجم و وزن اثاث خود به پشتیبانی ، ماشین متناسب با آن را برای حمل اسباب درخواست کنند.

 

 

از انواع کامیون ها و ماشین های مسقف و روباز برای ارسال اثاث منزل به تبریز در زیر آورده شده است:

 

 

 

از تریلی ها بسیار کمتر برای حمل اثاث منزل به تبریز استفاده می کنیم بیشتر خدمات و سرویس ها با کامیونت ها ، خاور و کامیون تک می باشد و برای آگاهی از ظرفیت هر کدام روی انواع کامیون باربری و حمل بار کلیک کنید.

 

 

حمل اثاث منزل به تبریز با انواع کامیونت
حمل اثاث منزل به تبریز با انواع کامیونت

کرایه ارسال اثاث منزل به تبریز چقدر است ؟

 

کمترین کرایه ارسال اثاث منزل از تهران به تبریز را از الوبار بخواهید. الوبار تمامی خدمات خود را با با قیمتی مقرون به صرفه برای مشتریان خود انجام می دهد.

 

 

حمل انواع کالا و بار در کمترین زمان و اسرع وقت به تمامی شهر های استان آذربایجان شرقی انجام می شود و هرچه در ذکر مشخصات بار خود دقت کافی را داشته باشید هزینه ای کمتر و دقیقی تر را دریافت خواهید کرد.

 

 

مشتریان با ذکر وزن و حجم بار به واحد حمل می توانند کرایه حدودی حمل اثاث منزل به تبریز را از ما بگیرند و دریافت هزینه دقیق ممکن نمی باشد زیرا علاوه بر عوامل ثابت عواملی همچون وضعیت آب و هوا و میزان دسترسی به محل بارگیری و تخلیه بر این نرخ کرایه تاثیر گذار می باشند.

 

 

از عوامل ثابت تاثیر گذار بر هزینه ارسال اثاث منزل به تبریز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 

 

برخی از اثاث و لوازم هستند که جابجایی آنها و بارگیری و تخلیه آن بر این هزینه تاثیر گذار خواهد بود برای آگاهی از آن ها بر روی  قوانین اثاث کشی در الوبار کلیک کنید.

 

 

برای آگاهی از میزان هزینه حمل اثاث منزل به تبریز هرکدام می توانید با واحد مالی الوبار تماس حاصل فرمایید

 

 

کرایه ارسال اثاث منزل به تبریز
کرایه ارسال اثاث منزل به تبریز

 

حمل اثاث منزل به تبریز با بیمه نامه معتبر

 

حمل اثاث منزل از تهران به تبریز با بیمه نامه معتبر و قانونی و بیمه برای حفظ سلامت و جلوگیری از وارد شدن هر گونه آسیب به اثاث تنظیم می شود. 

 

 

در بیمه نامه تمامی حوادث هنگام حمل اثاث منزل به تبریز در نظر گرفته شده است از جمله این حوادث می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

 

 

شما می توانید برای ارسال اثاث به تبریز هزینه ای اندک پرداخت کنید اما در مقابل بیمه ای معادل با ارزش بار را از الوبار بخواهید. 

 

 

برای کاهش این هزینه به حداقل مقدار خود شرکت بیمه ای رایگان معادل با 50 میلیون نیز در نظر گرفته است.

 

 

از آنجایی که حساسیت بارهای اسباب و اثاثیه به علت مسافت طولانی بین این دو شهر است و خود اثاثیه انواع بارها را از جمله وسایل چوبی ، وسایل شکستنی و شیشه ، وسایل لوکس و گرانبها را شامل می شود. 

 

 

میزان پوشش بیمه برای حمل اثاث منزل به تبریز برای شرکت فوق العاده مهم می باشد برای آگاهی از امتیازات بیمه ای شرکت با واحد پشتیبانی تماس داشته باشید و اطلاعات دقیق را از آنها دریافت کنید.

 

 

حمل اثاث منزل به تبریز با بیمه نامه معتبر
حمل اثاث منزل به تبریز با بیمه نامه معتبر

حمل اثاث منزل به تبریز با کارگران باتجربه و زبده

 

در الوبار امکان درخواست کارگر برای حمل اثاث منزل به تبریز وجود دارد. این کارگران از مبدا تهران می باشد و به محل بارگیری ارسال خواهند شد تا به صورت کاملا حرفه ای بار در کامیون ها چیده شود.

 

 

هزینه درخواست کارگر مجزا می باشد و در بارنامه آورده خواهد شد تا مشتری در جریان ریز کرایه قرار بگیرد.

 

 

بیشتر صاحبین بار تعداد کارگری که دریافت می کنند 3 نفر می باشد و به طور معمول این تعداد کافی می باشد و درخواست بیشتر فقط هزینه ی اضافی خواهد داشت. 

 

 

حمل اثاث منزل به تبریز
حمل اثاث منزل به تبریز با کارگران باتجربه و زبده

صادر کردن بارنامه دولتی توسط الوبار

 

بارنامه یکی از مهمترین مواردی است که در حمل اثاث منزل به تبریز باید به آن دقت کرد از مهمترین مواردی که باید مشتریان در انتخاب یک باربری کارآمد باید به آن دقت کنند صدور بارنامه دولتی می باشد.

 

 

بارنامه تضمین کننده سلامت و ایمنی بار می باشد و برای تمام خدمات در الوبار بارنامه صادر می شود. 

 

 

برای اثاث کشی به تبریز یک بارنامه جامع و کامل که تحت اتحادیه و وزارت راه باشد الزامی و ضروری می باشد.

 

 

با شرکت الوبار نگران حمل اثاث منزل به تبریز نباشید و الوبار در سریع ترین زمان بارنامه دولتی را صادر می کند.

ارائه مشاوره به صورت رایگان در تمام روزهای هفته

 

الوبار ارسال اثاث منزل به تبریز را با مشاوره رایگان به صورت همه روزه ارائه می دهد و با مشاوره تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

مشاوران و کارشناسان الوبار در خدمت شما عزیزان برای حمل اثاث منزل به تبریز می باشند و تمام اطلاعات را که مورد نیازتان باشد در اختیارتان قرار می دهند.

 

 

با مشاوره هزینه ارسال اسباب منزل کاهش می یابد و سعی کنید حتما از شرکت الوبار حتما مشاوره بگیرید.

 

 

برای دریافت مشاوره به صورت رایگان با کارشناسان و مشاوران شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

 

زمان ثبت سفارش کی می باشد ؟

 

مشتریان عزیز می توانید در هر لحظه از روز و ایام هفته حمل اثاث منزل به تبریز را از شرکت خواستار باشید اما برای اطمینان خاطر و آرامش خود می توانید این رزرو را چند روز جلوتر از روز اسباب کشی به تبریز انجام دهید.

 

 

بدلیل اینکه خود فرآیند اثاث کشی برای مشتری استرس آور و همراه با نگرانی است با رزرو ارسال اسباب منزل این استرس را به حداقل مقدار خود کاهش دهید.

 

 

ارتباط با کارشناسان و هر گونه سوال در فرآیند باربری خود می توانید با شماره تلفن های الوبار تماس بگیرید و کارشناسان ما با مشاوره رایگان و دقیق خود پاسخ گویی تمامی سوالات شما برای حمل اثاث منزل به تبریز می باشند و الوبار خدمات حمل بار با نیسان به تبریز را هم برای شما مخصوصا در جهت حمل اثاثیه منزل ارائه می دهد.

 

 

نتیجه گیری :

 

حمل اثاث منزل به تبریز را با شرکت الوبار تجربه نمایید و دیگر نگران اسبابتان نباشید چرا که الوبار متخصص در این زمینه می باشد و اسباب منزلتان را سالم به دستتان می رساند.

 

 

الوبار ارسال اثاث منزل به تبریز را با تخفیف های بسیار ویژه و با کمترین نرخ کرایه به همراه بیمه نامه معتبر و رایگان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل اثاث منزل به تبریز
Author Rating
51star1star1star1star1star