header aloobar

بغلدار تهران رشت

بغلدار تهران رشت با تخفیف ویژه ، بغلدار تهران رشت با ارزانترین قیمت به همراه بیمه نامه رایگان و بارنامه دولتی با تریلی بغلدار مجهز را از شرکت معتبر الوبار بخواهید.

 

شرکت الوبار با داشتن انواع تریلی های بغلدار مجهز و رانندگان حرفه ای ارسال بار به رشت را با ارزانترین قیمت و با بالاترین کیفیت باربری برای شما عزیزان انجام می دهد.

 

حمل بار با تریلی لبه دار تهران رشت

 

خدمات حمل بار با تریلی بغلدار تهران رشت الوبار به صورت شبانه روزی به همراه بیمه نامه رایگان و بارنامه دولتی می باشد.

 

این تریلی ها مثل تریلی کفی می باشد و تفاوت آن لبه داشتن تریلی بغلدار می باشد و به آن ها تریلی لبه دار هم نیز گفته می شود.

 

بارهایی که برای بارگیری نیاز به لیفتراک و یا جرثقیل دارند با این تریلی حمل می شوند. ما انواع بار های حجیم شما را از تهران به رشت با تریلی های مجهزمان انجام می دهیم. 

 

ابعاد تریلی بغلدار به صورت زیر می باشد :

طول دنباله کف این تریلی ها ۱۲الی ۱۳/۶۰متر می باشد ، ارتفاع از سطح زمین ۱/۴۰الی ۱/۵۰متر می باشد و ظرفیت باری که این تریلی ها دارند ۴۰ تن می باشد. 

 

مشاوره رایگان از دیگر خدمات شرکت باربری الوبار برای بغلدار تهران رشت می باشد و کارشناسان و مشاوران ما به صورت همه روزه به تمام سوالات شما عزیزان پاسخ می دهند.

 

شرکت الوبار متخصص باربری تریلی رشت می باشد و به صورت همه روزه خدمات بغلدار تهران رشت را ارائه می دهد.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

بغلدار تهران رشت با بیمه نامه رایگان 

 

بغلدار تهران رشت با بیمه نامه رایگان را شرکت الوبار برای بار و کالا های حجیم و سنگینتان انجام می دهد.

 

بیمه نامه از مواردی می باشد که شرکت الوبار برای تمام خدماتش مخصوصا بار و کالا های حجیم با تریلی تهران رشت برای شما انجام می دهد.

 

به دلیل این که بارهایی که با تریلی بغلدار به رشت حمل می شود سنگین و حجیم هستند و ممکن است حوادث خطرناکی رخ دهد که باعث شود بار آسیب ببیند. 

 

با بیمه می توان تمام این خسارت ها را جبران کرد و شرکت الوبار با داشتن بیمه نامه معتبر و رایگان که تحت پوشش بیمه ایران است خدمات بغلدار تهران رشت با بیمه برای شما عزیزان انجام می دهد

 

الوبار تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان بار های شما را با بغلدار رشت بیمه می کند و نگرانی شما را برطرف می نماید.

 

 

بغلدار تهران رشت با ارزانترین قیمت 

 

بغلدار تهران رشت با ارزان ترین قیمت را از شرکت معتبر الوبار بخواهید. ما خدمات باربری بغلدار رشت را با کمترین هزینه به همراه بالا ترین کیفیت در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم. 

 

شرکت الوبار تمام تلاش خود را می کند تا رضایت تمام مشتریانش را به دست بیاورد و با ارزانترین قیمت بهترین کیفیت را با تریلی بغلدار تهران رشت ارائه می دهد. 

 

ما به عنوان ارزان ترین باربری در شهر تهران معروف و شناخته شده می باشیم و با ما انتخاب ما بهترین خدمات بغلدار را برای حمل به رشت تجربه نمایید.

 

بغلدار تهران رشت
بغلدار تهران رشت با ارزانترین قیمت

نرخ کرایه بغلدار تهران رشت چقدر می شود ؟

 

نرخ کرایه بغلدار تهران رشت نیز به عوامل گوناگونی بستگی دارد که بر روی قیمت نیز تاثیر می گذارد. 

 

هزینه حمل بار با تریلی بغلدار از تهران به این صورت انجام می شود که پس از تعیین نوع تریلی بر اساس وزن ،حجم و نوع بار ، مسافت بین محل بارگیری و تخلیه محاسبه شده و نرخ کرایه اعلام خواهد شد. 

 

شرایط آب و هوایی هم نیز بر نرخ کرایه تریلی بغلدار رشت تاثیر گذار می باشد چرا که زمانی که هوا بارانی و برفی هست نرخ کرایه نیز افزایش پیدا می کند دلیل آن هم کمبود ماشین می باشد و رانندگان کمی تمایل دارند در این وضعیت بار حمل کنند.

 

تریلی بغلدار تریلی هایی است که برای بارگیری و تخلیه نیاز دارید از لیفتراک و یا جرثقیل استفاده کنید. هزینه لیفتراک و جرثقیل برعهده ی مشتری می باشد و در صورتی که شرکت مسئولیت ارسال آن را بر عهده بگیرد ، هزینه آن نیز در بارنامه آورده خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد کرایه تریلی بغلدار تهران رشت با کارشناسان شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

بغلدار تهران رشت
بغلدار تهران رشت

 

بغلدار تهران رشت با بارنامه دولتی 

 

شرکت الوبار بارنامه دولتی را برای بغلدار تهران رشت برای شما عزیزان صادر می کند تا دیگر نگران امنیت بارهایتان نباشید.

 

با بارنامه دولتی است که مشتری اطمینان می یابد در مسیر باربری با تریلی بغلدار تهران رشت حادثه ی سرقت بار را تهدید نمی کند. 

 

جزییان خدمات در این بارنامه ذکر می شود و مشتری می تواند با کمترین کرایه جابجایی بار با تریلی بغلدار به رشت را انجام دهد.

 

طبق بارنامه صاحب بار،گیرنده ، شرکت ، راننده باید اطلاعات دقیق را در اختیار شرکت قرار دهند. 

 

صاحب بار و گیرنده باید آدرس دقیق مبدا و مقصد،مشخصات بار و میزان بیمه درخواستی را به شرکت اعلام کنند تا طبق آن بارنامه به صورت دقیق تنظیم شود.

 

شرکت باید کلیه اطلاعات مالی ، زمان و مکان بارگیری و تخلیه ، مشخصات راننده و تریلی را در بارنامه ثبت کند.

 

ثبت سفارش برای بغلدار تهران رشت 

 

برای ثبت سفارش تریلی بغلدار تهران رشت شما مشتریان عزیز می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و سفارشتان را انجام بدهید.

 

کارشناسان شرکت الوبار به صورت همه روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان برای بغلدار تهران رشت نیز می باشند و با شرکت ما نگرانی در مورد هزینه نداشته باشید.

 

شما از طریق وبسایت هم می توانید بغلدار تهران رشت را هم نیز ثبت نمایید و پس از این که اطلاعاتتان را وارد کردید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما عزیزان تماس خواهند گرفت الوبار خدمات کفی تهران رشت را هم همانند بغلدار انجام می دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
بغلدار تهران رشت
Author Rating
51star1star1star1star1star
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید