header aloobar

ارسال محموله از تهران به سلماس با کمترین کرایه

 

باربری تهران به سلماس با تخفیف ویژه ، ارسال محموله از تهران به سلماس با کمترین کرایه ، باربری تهران به سلماس با بیمه رایگان و بارنامه دولتی توسط الوبار انجام می شود.

 

ما به عنوان اسنپ بار توانسته ایم خدمات باربری تهران به سلماس را به صورت مطمئن ، سریع و ارزان به مشتریان عرضه کنیم.

 

در ادامه با همراه باشید تا اطلاعات بیش تری در مورد خدماتمان برای باربری تهران به سلماس مثل بیمه نامه ، بارنامه دولتی ، نرخ کرایه ، انواع ماشین های باربری و مشاوره رایگان بدست بیاورید.

 

باربری تهران به سلماس از تمام نقاط کشور

 

انواع کامیون و تریلی در باربری تهران به سلماس از تمام نقاط کشور در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و الوبار تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

 

بارنامه دولتی از اصلی ترین مواردی است که شرکت های باربری در اختیار مشتریان قرار می دهند و بارنامه باعث می شود که امنیت محموله هایتان تضمین بشود.

 

بیمه نامه ای که الوبار برای ارسال محموله از تهران به سلماس ارائه می دهد ، تحت پوشش بیمه نامه معتبر ایران می باشد و تا سقف 100 میلیون تومان تمام محموله ها را بیمه می نماید.

 

در باربری تهران به سلماس می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید و با مشاوره شرکت الوبار تمام اطلاعات را بدست بیاورید.

 

تمامی خدمات الوبار مخصوصا باربری تهران سلماس به صورت دربست و از مبدا تهران انجام می شود. الوبار با ارزان ترین کرایه ، محموله های با ارزشتان را از تهران به کلیه نقاط ارسال می کند.

 

کارشناسان الوبار در تمام روزهای هفته برای باربری تهران به سلماس ، مشاوره به صورت رایگان ارائه می دهند.

 

باربری تهران به سلماس از تمام نقاط کشور
باربری تهران به سلماس از تمام نقاط کشور

 

ارسال انواع محموله از تهران به سلماس

 

در الوبار انواع خدمات ارسال محموله برای باربری تهران به سلماس به مشتریان ارائه می شود. مشتریان می توانند علاوه بر ارسال بارهای صنعتی و تجاری و بارهای حجیم و سنگین ، بارهایی سبک را با نیسان به تمام نقاط کشور ارسال کنند.

 

همچنین می توانند اثاث منزل و لوازم اداری را با انواع کامیونت ها و خاور های مسقف به مقصد جابجا کنید.

 

بعضی از محموله هایی را که الوبار برای باربری تهران به سلماس ارسال می کند شامل موارد زیر می باشند :

 

 1. کیسه جامبو
 2. محموله های ترافیکی
 3. چوب
 4. جهیزیه
 5. لاستیک
 6. پلاستیک
 7. محموله های تجاری
 8. محموله های غیر تجاری
 9. لوازم اداری
 10. جابجایی خودرو با خودروبر

 

باربری تهران به سلماس در الوبار در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد و مشتریان می توانند در روز بارگیری با شرکت الوبار تماس بگیرند و با ذکر مشخصات بار ، درخواست ماشین و انواع خدمات داشته باشند.

 

ما در همان لحظه اعلام بار کرده و با راننده ای به توافق خواهیم رسید که کمترین کرایه را برای ارسال محموله از تهران به سلماس اعلام کند.

 

شرکت الوبار به جز باربری تهران به سلماس ، حمل بار به ارومیه را هم به صورت همه روزه با کمترین قیمت انجام می دهد.

 

باربری از تمام نقاط تهران به سلماس

 

الوبار کلیه خدمات خود را از اطراف شهرهای تهران به تمام نقاط برای به مشتریان عرضه می کند. باربری تهران به سلماس با انواع کامیون و تریلی انجام می شود.

 

ما از تمامی جاده های اطراف تهران و شهرک های صنعتی ، محموله مشتریان را به مقصد مورد نظرشان ارسال می کنیم.

 

الوبار با ارائه خدمات سریع و بهترین کیفیت به دنبال کاهش استرس مشتریان و ایجاد اطمینان خاطر برای آن ها در جهت باربری تهران به سلماس می باشد.

 

باربری از تمام نقاط تهران به سلماس
باربری از تمام نقاط تهران به سلماس

 

هزینه باربری تهران به سلماس چقدر می شود ؟

 

هزینه باربری تهران به سلماس در الوبار طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود و مشتریان می توانند با کمترین و ارزان ترین هزینه خدمات باربری تهران به سلماس را از ما دریافت کنند. 

 

عواملی که بیشترین تاثیر را در هزینه باربری تهران به سلماس دارد شامل موارد زیر می باشند :

1) نوع ماشین

2) میزان مسافتی است که راننده باید برای حمل بار به سلماس طی کند

3) شرایط آب و هوایی

4) ارزش بیمه نامه

5) نوع محموله

6) نوسانات بازار

 

الوبار با کمترین هزینه توانسته ، محموله مشتریان را به شهر مورد نظرشان ارسال کند. الوبار از جمله باربری هایی می باشد که تمام تلاش خود را کرده است تا با ارزان ترین کرایه ، باربری تهران به سلماس را انجام بدهد و در این راه توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را کسب کند.

 

برای آگاهی از هزینه کل باربری تهران به سلماس می توانید با کارشناسان الوبار تماس بگیرید تا از میزان دقیق هزینه آگاه شوید. 

 

هزینه باربری تهران به سلماس
هزینه باربری تهران به سلماس

 

ارسال محموله از تهران به سلماس با کامیون

 

ارسال محموله از تهران به سلماس با کامیون توسط الوبار متخصص باربری تهران به آذربایجان غربی به صورت تخصصی در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

 

انواع کامیون :

 1. کامیون تک
 2. کامیون جفت
 3. کامیون 911

 

ابعاد کامیون تک :

 1. طول : 5.8
 2. عرض : 2.2 تا 2.25
 3. ارتفاع کف تا لبه : 1.1 تا 1.2

 

ابعاد کامیون جفت :

 1. طول : 6.38 تا 7
 2. عرض : 2.35 تا 2.45
 3. ارتفاع کف تا لبه : 1.2 تا 1.3

 

از کامیون ها برای ارسال محموله های سنگین و خیلی حجیم استفاده می شود به طور مثال برای ارسال محموله هایی با وزن 10 تن از کامیون تک و برای ارسال محموله هایی با وزن 15 تن از کامیون جفت استفاده می شود.

 

باربری تهران به سلماس با انواع کامیون را توسط شرکت متخصص الوبار تجربه نمایید.

 

مسیر باربری تهران به سلماس چگونه می باشد ؟

 

مسیر باربری تهران به سلماس ، به سایر شهرستان ها در بارنامه ذکر خواهد شد. همه چیزی تحت کنترل شرکت می باشد و راننده موظف است طبق مسیری که در بارنامه قید شده است ، حرکت کند.

 

اگر مسیر باربری تهران به سلماس غیر از این باشد راننده با پلیس راه به مشکل بر خواهد خورد. بهترین مسیر باربری تهران به سلماس را کارشناسان مشخص خواهند کرد که هم کمترین کرایه را داشته باشد و هم مسیری امن و با کم ترین حوادث را داشته باشد.

 

باربری تهران به سلماس با بیمه نامه معتبر 

 

ارائه بیمه نامه معتبر از وظایف هر شرکت باربری می باشد اما آنچه که یک شرکت باربری معتبر را از دیگر شرکت های باربری متمایز می کند ، می توان به میزان پوشش بیمه برای باربری تهران به سلماس اشاره کرد. 

 

بعضی از بیمه ها تنها تعداد محدودی از حوادث را تحت پوشش قرار می دهند اما بعضی دیگر با شناخت و بررسی تمام خطرات ، سعی در تنظیم بیمه نامه ای دارند که در صورت بروز هر گونه حادثه بتواند خسارت مشتری را بپردازد تا صاحب بار دغدغه ضرر مالی را برای باربری تهران به سلماس نداشته باشد. 

 

در باربری تهران به سلماس ، الوبار با بزرگ ترین و قدیمی ترین بیمه قرارداد بسته است و بیمه ایران پوشش دهنده ی بار تمام مشتریان می باشد. 

 

ما در الوبار می توانیم با 100 میلیون بیمه رایگان ، از بار مشتریان محافظت کنیم اما مسلما ارزش بار مشتریان بیشتر از این مقدار می باشد. بنابراین باید میزان آن را تا ارزش محموله خود برای باربری تهران به سلماس افزایش دهید. 

 

بیمه برای جبران خسارت ناشی از حوادثی همچون آتش سوزی ، تصادف ، شکستگی و … هنگام باربری تهران به سلماس انجام می شود و مشتریان می توانند در صورت بروز هر یک از این حوادث و صدمه به بار ، اقدام به دریافت خسارت از بیمه کنند. 

 

در باربری تهران به سلماس به دلیل کادر مجرب و حرفه ای الوبار امکان صدمه به بار به حداقل مقدار خود کاهش یافته است اما پوشش بیمه ای کامل امری ضروری و واجب می باشد.

 

ارسال محموله دربستی از تهران به سلماس

 

در الوبار ارسال خرده محموله امکان پذیر نمی باشد و مشتریان تنها می توانند باربری تهران به سلماس داشته باشند 

 

ارسال خرده محموله دردسرهای زیادی دارد که مشتریان را درگیر کرده است اما به دلیل هزینه کم آن نسبت به ارسال محموله دربستی ، روزانه تعداد زیادی تماس گرفته می شود و درخواست جابجایی محموله دربستی برای باربری تهران به سلماس دارند 

 

در الوبار به دلیلی حفظ امانت و امنیت بار مشتری ،تمامی خدمات خود مخصوصا باربری تهران سلماس به صورت دربست در اختیار مشتریان قرار می دهیم 

 

باربری تهران به سلماس به دلیل پیشنهاد هزینه بهینه از سوی کارشناسان ، به صورت دربست انجام  می شود و تعداد زیادی از مشتریان که قصد ارسال خرده بار دارند با این کرایه نظر خود را تغییر داده و با انتخاب بهترین نوع ماشین ،نوع خدمات خود را به دربست تغییر می دهند

 

ما با پیشنهاد بهترین و مناسب ترین نوع ماشین برای باربری تهران به سلماس توانسته ایم تمامی بارهای مشتریان را به صورت دربست جابجا کنیم.

 

الوبار خدمات حمل بار به میاندوآب را هم به صورت دربستی در سریع ترین زمان همانند باربری تهران به سلماس انجام می دهد.

 

ارسال محموله دربستی از تهران به سلماس
ارسال محموله دربستی از تهران به سلماس

 

باربری تهران به سلماس با تریلی

 

باربری تهران به سلماس با تریلی در تمام روزهای هفته و ارزان ترین قیمت توسط الوبار انجام می شود.

 

تریلی هایی که الوبار برای باربری تهران به سلماس ارائه می دهد شامل موارد زیر می باشند :

 1. تریلی کفی 
 2. تریلی لبه دار
 3.  تریلی ترانزیت
 4. تریلی کمرشکن

 

ابعاد و مشخصات تریلی کفی

 1. طول : 10 الی 13.60
 2. عرض : 2.4 تا 2.5
 3. ارتفاع تا سطح زمین : 1.4 تا 1.7
 4. ظرفیت کل : 40 تن

 

ابعاد و مشخصات تریلی بغلدار :

 1. طول : 12.2 تا 13.6
 2. عرض : 2.5 
 3. ارتفاع کف تا لبه : 0.5 تا 0.8

 

ابعاد و مشخصات تریلی ترانزیت :

 1. طول : 12.2 تا 13.6
 2. عرض : 2.5 
 3. ارتفاع کف تا لبه : 2.5 تا 2.9

 

هر کدام از این نوع تریلی ها کاربرد خاص خود را دارند و برای ارسال محموله های سنگین از آن استفاده می شود.

 

باربری تهران به سلماس با انواع تریلی را توسط شرکت متخصص و معتبر الوبار تجربه کنید و دیگر نگران محموله های سنگینتان نباشید.

 

باربری تهران به سلماس با تریلی
باربری تهران به سلماس با تریلی

 

صادر کردن بارنامه دولتی برای باربری تهران به سلماس

 

بارنامه دولتی از مواردی است که وزارت راه شرکت های باربری را ملزم کرده است تا برای تمامی محموله های خود ثبت کند.

 

در باربری تهران به سلماس ، با تنظیم بارنامه دولتی از امنیت و ایمنی محموله محافظت می شود و مشتری می تواند با خیال راحت محموله خود را به شرکت بسپارد. 

 

بارنامه سبب خواهد شد تا مشتری اطمینان یابد که می تواند در صورت بروز هر گونه اتفاق و حادثه از روش های قانونی پیگیر محموله برای باربری تهران به سلماس شود.

 

صدور بارنامه ، راننده را موظف خواهد کرد تا از زمان بارگیری تا تخلیه محافظت محموله باشد و بارنامه دولتی باید به درستی برای باربری تهران به سلماس تنظیم شود و تمامی خدمات دریافتی مشتری در آن قید شود. 

 

باربری تهران به سلماس در الوبار ، بدون بارنامه قانونی نمی باشد و از هیچ اعتباری برخوردار نمی شود.

 

شرکت معتبر و باسابقه الوبار به جز باربری تهران به سلماس برای باربری تهران به سردشت هم بارنامه دولتی در کمترین زمان ممکن صادر می نماید.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

ثبت سفارش در جهت باربری تهران به سلماس

 

برای ثبت سفارش در جهت باربری تهران به سلماس می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید 

 

ما پس از دریافت سرویس مشتری ، پیگیری های لازم را برای باربری تهران به سلماس انجام داده تا در کوتاه ترین زمان ماشین مورد نظر به محل بارگیری ارسال شود.

 

شما مشتریان عزیز از طریق وبسایت الوبار در قسمت تماس با ما هم می توانید سفارشتان را برای باربری تهران به سلماس ثبت نمایید و پس از تکمیل اطلاعاتتان کارشناسان الوبار در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

 

در باربری تهران به سلماس می توانید با ارزان ترین و کمترین کرایه انواع خدمات را از ما دریافت کنید. 

 

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان برای باربری تهران به سلماس می باشند و به عنوان اسنپ بار توانسته است کلیه خدمات را در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین کرایه انجام دهد.

 

باربری تهران به سلماس را با الوبار تجربه کنید و الوبار خدمات حمل بار به مهاباد را هم با تخفیف ویژه و ارزان ترین قیمت به صورت همه روزه انجام می دهد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری تهران به سلماس
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برای تماس ، لمس کنید