header aloobar

باربری تهران قزوین

 

باربری الوبار در باربری تهران قزوین توانسته است انواع خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد. ما با صدور بارنامه دولتی این تضمین را به شما خواهیم داد که بار شما به صورت مطمئن و ایمن حمل خواهد شد و نگران باربری تهران قزوین اصلا نباشید.

 

ارسال بار تهران قزوین با بهترین کیفیت

 

ارسال بار تهران قزوین در شرکت الوبار با تخفیف ویژه و ارزان ترین قیمت و با بهترین کیفیت برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

امکان صدور بارنامه در یک شرکت باربری نشان دهنده ی اعتبار شرکت می باشد بنابراین یکی از شاخصه های باربری مطمئن بارنامه می باشد. 

 

هدف ما تنها باربری تهران قزوین با کمترین هزینه نمی باشد علاوه براین ما در تلاش هستیم تا بتوانیم در صورت بروز صدمه و آسیب به بار آن را برای مشتری جبران کنیم به همین دلیل با معتبرترین شرکت بیمه قرارداد بسته ایم تا حمل بار تهران قزوین را برای مشتریان به صورت ایمن انجام دهیم. 

 

بیمه نامه الوبار به صورت کامل تمامی خسارت ها را جبران خواهد کرد و به میزان 30 میلیون تومان بار و کالاهای شما را بیمه رایگان می کند. 

 

شرکت انواع کامیون و تریلی را در اختیار شما قرار خواهد داد و مسئولیت و پیگیری باربری تهران قزوین را بر عهده خواهد گرفت.

 

امکان درخواست کارگر برای حمل اثاث تهران قزوین با کامیون های مسقف از جمله کامیونت ها و خاور ها مسقف و روباز توسط الوبار انجام می شود.

 

باربری الوبار خدمات مشاوره را به صورت همه روزه برای باربری تهران قزوین ارائه می دهد و تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهد.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

ارزان ترین باربری تهران قزوین

 

ما در انتخاب نوع کامیون ، بیمه ، بارنامه و تمام خدمات خود به دنبال کاهش هزینه های باربری تهران قزوین می باشیم

 

الوبار یکی از ارزان ترین شرکت های حمل و نقل می باشد زیرا ما به عنوان اسنپ بار با رانندگانی همکاری می کنیم که کمترین کرایه را اعلام کنند

 

در باربری تهران قزوین می توانید در هر منطقه ای که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کامیون و تریلی موردنظر برای شما ارسال گردد

 

هزینه حمل بار به عوامل زیادی بستگی دارد و از همه مهم تر به وضعیت ماشین در روز بارگیری ، زیرا ما اگرچه یک هزینه دقیق به شما اعلام کنیم باز ممکن است تغییر کند 

 

برای مثال در روزهایی که بارش جوی وجود دارد تعداد ماشین ها کم می شود در نتیجه رانندگان با نرخ بیشتری ارسال تهران قزوین را انجام خواهند داد اما می توان گفت چه عواملی بر آن تاثیر گذار است

 

مانند :

  • رزرو نوع کامیون و تریلی که برای حمل بار
  • فاصله و مسافت بین دو شهر
  • خدمات بیمه ای
  • سایر خدمات جانبی  

 

برای اطلاع از این هزینه می توانید با واحد پشتیبانی الوبار تماس گرفته و استعلام هزینه داشته باشید.

 

ارزان ترین باربری تهران قزوین
ارزان ترین باربری تهران قزوین

 حمل بار تهران قزوین با بیمه نامه

 

از آنجایی که شرکت اهمیت و جایگاه بیمه را در خدمات باربری شناخته و در پی چندین سال فعالیت به این نتیجه رسیده است که هیچ باری را بدون بیمه نامه ارسال نشود. 

 

تاکید بر این امر دارد بعضی از مشتریان ارزش بار خود را درست اعلام نمی کنند تا بار خود را بیمه ی کمتری کنند تا هزینه کمتری را برای حمل بار تهران قزوین بپردازند. 

 

اما این کار بسیار اشتباه می باشد ، درست است که ما تمام قوانین و اصول درست باربری تهران قزوین را رعایت می کنیم تا بار بدون کوچک ترین صدمه به مقصد حمل شود اما ممکن است یک حادثه ای که شرکت و راننده در آن کنترل ندارند ، رخ دهد

 

برای مثال تصادف و یا بارش جوی به بار صدمه وارد کند و مشتری ماشین مسقف سفارش نداده باشد به خاطر همین در صورت صدمه به بار تمامی خسارت را باید خود جبران کنید ولی اگر در باربری تهران قزوین از بیمه نامه معتبر الوبار بهره مند گردید تمامی ضرر و زیان را بیمه جبران خواهد کرد. 

 

مشتریان عزیز دقت کنند که بیمه هیچ نفع مالی برای شرکت ندارد فقط برای ایمنی و پیشگیری از خسارت به مشتری در باربری تهران قزوین تنظیم می شود. 

 

بیمه رایگانی که شرکت در اختیار تمامی مشتریان برای باربری تهران قزوین قرار می دهد 30 میلیون می باشد .مشتریان می توانند آن را به اندازه دلخواه افزایش دهند اما توصیه ما بر این پایه می باشد که تا سقف ارزش بار و یا حتی بیشتر افزایش دهید

 

 حمل بار تهران قزوین با بیمه نامه
 حمل بار تهران قزوین با بیمه نامه

باربری تهران قزوین با پیگیری 24 ساعته

 

در الوبار از لحظه ای که شما برای حمل بار تهران قزوین درخواست می دهید ما فعالیت خود را روی بار آغاز می کنیم تا لحظه تخلیه بار فعالیت ما به این صورت است که ابندا ارزش و حجم و وزن بار شما را در سیستم ثبت خواهیم کرد و سپس بهترین ماشین باربری را برای  شما در نظر می گیریم که هم بر اساس مشخصات فیزیکی بار و هم متناسب با فصل بارگیری می باشد. 

 

ما به عنوان اسنپ بار به رانندگانی همکاری می کنیم که هم مورد اعتماد ما بوده و چند سال سابقه فعالیت در شرکت را دارند و هم با کمترین هزینه بار شما را حمل می کنند .مطمئن باشید که ما با ارزان ترین نرخ کرایه باربری تهران قزوین را برای شما انجام خواهیم داد.

 

ما با شما تماس می گیریم و هزینه را اعلام خواهیم کرد در صورت موافقت ، سفارش شما رزرو شده و بار با کمترین هزینه از تهران قزوین حمل می شود. 

 

در صورتی که قصد اثاث کشی تهران قزوین را داشته باشید می توانید از ما درخواست کارگر نیز داشته باشید. 

 

پس از بارگیری و حمل ما در مرحله تخلیه نیز همراه شما خواهیم بود تا رانندگان از شما هزینه ی بیشتر دریافت نکند و یا به بار شما صدمه وارد نکرده باشند. 

 

البته این مسئله به هیچ عنوان پیش نخواهد آمد زیرا ما با بارنامه دولتی حمل بار تهران قزوین را انجام خواهیم داد و طبق بارنامه رانندگان از شما کرایه دریافت خواهند کرد. 

 

پس با الوبار از پیگیری 24 ساعته برخوردار شوید و با اطمینان مسئولیت باربری تهران قزوین را به ما بسپارید. 

 

باربری تهران قزوین با پیگیری 24 ساعته
باربری تهران قزوین با پیگیری 24 ساعته

حمل بار تهران قزوین با کامیونت 

 

برای کالاهای مهم حساس بهتر است از کامیونت ها استفاده شود و کامیونت ها برای حمل بار تهران قزوین انواع مختلفی دارند شامل :

 

  • خاور یا کامیونت روباز
  • خاور یا کامیونت مسقف
  • خاور یا کامیونت بغل بازشو

 

هر کدام از خاورها بر اساس نوع بار و وزن بار از آن ها استفاده می شود و باربری تهران قزوین با انواع کامیونت های مجهز را از الوبار بخواهید. 

 

باربری تهران قزوین با نیسان

 

برای حجم بارهای سبک بهتر است از نیسان استفاده شود نیسان برای حمل بارهایی با وزن 2 تن مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

باربری الوبار با داشتن انواع نیسان های مجهز و ویژه باربری تهران قزوین را برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد. 

 

از نیسان ها می توان برای حمل اثاث منزل هم استفاده کرد و خدمات با نیسان در شرکت الوبار برای باربری تهران قزوین به صورت همه روزه انجام می شود.

 

دریافت سفارش در باربری تهران قزوین

 

در الوبار می توانید سفارش باربری تهران قزوین را تنها با یک تماس ثبت کنید و سرویس خود را رزرو کنید. 

 

در باربری تهران قزوین می توانید از بارنامه دولتی ما برخوردار شوید. الوبار برای ثبت بارنامه نیاز به همکاری با هیچ شرکت دیگری را ندارد زیرا خود به عنوان یک شرکت باربری بزرگ بارنامه را صادر و سفارشات مشتریان را با بارنامه انجام می دهد.

 

الوبار در روزهای تعطیل نیز خدمات خود را از تهران و کرج به تمامی شهرستان ها انجام می دهیم. 

 

در صورتی که قصد اثاث کشی و حمل اثاثیه تهران قزوین را دارید و وقت کافی برای انجام آن در روزهای هفته را ندارید می توانید آن را با ما در میان بگذارید تا در روزهای تعطیل از خدمات ما بهره مند شوید. 

 

بسیاری از مشتریان که بارهای تجاری و صنعتی دارند می توانند در کوتاه ترین زمان از خدمات الوبار در جهت باربری تهران قزوین بهره مند گردند. 

 

کیفیت خدمات الوبار را از مشتریان ما جویا شوید و باربری تهران قزوین در کمترین زمان ، بالاترین کیفیت و با ارزان ترین کرایه هدف ما در ارائه خدمات به مشتریان می باشد. 

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری تهران قزوین
Author Rating
51star1star1star1star1star
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید