header aloobar

باربری تهران به رشت

باربری تهران به رشت با قیمت ارزان ، باربری تهران به رشت با تخفیف ویژه ، ارسال بار از تهران به رشت با بارنامه دولتی و بیمه رایگان را شرکت الوبار به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

الوبار از تمام نقاط تهران خدمات خود را به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه اعلام می کرد.

 

 

ارسال بار از تهران به رشت

 

ارسال بار با انواع کامیون ، کامیونت یا خاور ، تریلی و نیسان جهت ارسال بارهای تجاری و اثاث منزل از تهران به رشت توسط الوبار انجام می شود 

 

 

ارائه مشاوره رایگان از مهم ترین وظایف پرسنل باربری ارزان تهران شرکت الوبار و باربری تهران به رشت می باشد 

 

 

ما می توانیم باربری از تهران به رشت را با ارزان ترین قیمت به همراه بهترین کیفیت و تخفیف ویژه انجام دهیم 

 

 

بیمه نامه رایگان الوبار به میزان 40 میلیون تومان برای ارسال بار از تهران به رشت می باشد و سلامت بار را تضمین می کند و با بیمه نامه ما دیگر نگران بارهایتان نباشید

 

 

بارنامه دولتی از اصلی ترین وظایف شرکت می باشد بارنامه ضمانت کننده امنیت بار می باشد و ما می توانیم با حداقل کرایه ، باربری تهران به رشت را همراه با بارنامه و بیمه نامه ارسال کنیم.

 

 

باربری تهران به رشت را با الوبار شرکت متخصص و باسابقه تجربه نمایید و بارهایتان را صحیح و سالم در مقصد مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

 

باربری تهران به رشت
باربری تهران به رشت

 

 

باربری تهران به رشت با کامیون

 

باربری تهران به رشت با انواع کامیون ها توسط الوبار به صورت شبانه روزی با تخفیف ویژه انجام می شود. 

 

 

صاحبین کالا قبل از اینکه اقدام به حمل کالاهای خود و باربری تهران به رشت داشته باشند می بایست نوع ماشین حمل بار خود را انتخاب کنند.

 

انواع کامیون ها :

  • کامیون تک 
  • کامیون جفت 
  • کامیون 911

 

 

در مواقعی که وزن بار ده تن و طول بار تا 6 متر باشد می توانیم از کامیون 10 تن (تک 6 چرخ) استفاده کنیم.

 

 

الوبار انواع کامیون برای ارسال بار از تهران به رشت در تناژ های مختلف را جهت حمل انواع بارها در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد.

 

 

الوبار متخصص ارائه انواع کامیون برای باربری تهران به رشت می باشد می باشد و خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

 

باربری تهران به رشت با کامیون
باربری تهران به رشت با کامیون

باربری تهران به رشت با تریلی 

 

ارسال بار از تهران به رشت با تریلی را با ما تجربه کنید. ما با ارائه خدمات ویژه باربری با تریلی بار و کالاهای شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم.

 

 

ما با داشتن انواع تریلی ها مثل تریلی کفی ، تریلی لبه دار ، تریلی ترانزیت ، تریلی کمرشکن و رانندگان مجرب و با تجربه در سطح تهران شناخته شده ایم 

 

 

ما با کمترین هزینه ، باربری تهران به رشت را با بهترین کیفیت با تریلی های مدرن و مجهز انجام می دهیم 

 

 

با تریلی های ما دیگر نگران بار و کالاهای خود نباشید و باربری تهران به رشت با انواع تریلی ها را به باربری معتبر الوبار بسپارید و بارهایتان را سالم دریافت نمایید.

 

باربری تهران به رشت با تریلی 
باربری تهران به رشت با تریلی

صدور بارنامه در باربری تهران به رشت

 

صدور بارنامه در باربری تهران رشت بسیار ضروری می باشد و تمامی سرویس و خدمات الوبار همراه با بارنامه انجام می شود. 

 

 

بارنامه از خدمات ویژه ی شرکت های باربری می باشد و تنها شرکت های معتبر قادر به صدور آن برای ارسال بار از تهران به رشت می باشند. 

 

 

بارنامه توسط کارشناسان تنظیم می شود و تمام درخواست های مشتریان در آن ثبت می شود علاوه بر نوع خدمات ، هزینه هر کدام ذکر می شود و به کرایه کل افزوده خواهد شد. 

 

 

ما با ارزان ترین کرایه تمامی بارهای مشتریان را از بارنامه و بیمه نامه بهره مند خواهیم کرد. مسیر باربری تهران به رشت در بارنامه قید می شود و راننده موظف است طبق بارنامه حرکت کند.

 

 

با بارنامه دولتی دیگر نگران امنیت کالاها و بارهایتان نباشید و باربری تهران به رشت را به شرکت الوبار بسپارید.

 

 

ارسال بار از تهران به رشت به همراه بیمه نامه 

 

باربری تهران به رشت با صدور بیمه نامه معتبر در الوبار امکان پذیر می باشد. بیمه نامه تمامی حوادث را شامل می شود و می تواند از بار در برابر حوادث قید شده محافظت کند. 

 

 

40 میلیون بیمه رایگان الوبار کلیه بارها را شامل می شود و از تخفیفات ویژه شرکت برای ارسال بار از تهران به رشت محسوب می شود. 

 

 

ما با کمترین هزینه ، تمامی بارهای مشتریان را از بارنامه و بیمه نامه برخوردار خواهیم کرد تا دیگر نگران بارهایشان و باربری تهران به رشت نداشته باشند.

 

 

بیمه نامه از مهم ترین اقداماتی است است که شرکت برای پشتیبانی از مشتریان انجام داده است به این صورت که بلافاصله پس از برآورد خسارت ، مشتریان می توانند در صدد جبران خسارت برآیند و از طریق بیمه ایران آن را جبران کنند. 

 

 

تمامی حوادثی که در مراحل حمل بار می تواند کالا و اثاث مشتری را تهدید کند در این بارنامه آورده شده است و باربری تهران به رشت با بیمه نامه معتبر را با الوبار تجربه کنید. 

حمل اثاثیه منزل به رشت از تهران با خاور مسقف

 

برای حمل اثاثیه منزل به رشت از تهران با خاور مسقف می توانیم از طریق دو راه این کار را انجام دهیم.

 

 

چنانچه اثاث منزل حجم کمتری داشته باشد می شود از کامیون خاور روباز برای باربری اثاث از تهران به رشت استفاده کرد و بعد از بارگیری روی بار چادر کشیده می شود.

 

 

راه دوم که بهترین راه می باشد استفاده از کامیون خاور مسقف کانتینردار می باشد. استفاده از کامیون خاور مسقف این مزیت و برتری را دارد که به اثاث منزل از تهران تا رشت هیچگونه آسیبی از نظر آب دیدگی و برف و بوران وارد نمی شود.

 

 

باربری اثاثیه منزل و باربری تهران به رشت توسط الوبار به صورت همه روزه انجام می شود و با شرکت الوبار نگران اثاثیه منزل خود نباشید و آن را با خیالی راحت به ما بسپارید. 

 

 

باربری اثاثیه منزل به رشت از تهران با خاور مسقف
باربری اثاثیه منزل به رشت از تهران با خاور مسقف

باربری تهران به رشت با معتبرترین شرکت حمل و نقل

الوبار معتبر ترین شرکت حمل و نقل برای باربری تهران به رشت می باشد. صاحبین کالا می توانند برای ارسال بار از تهران به رشت از شرکت الوبار برای حمل کالاهای خود استفاده کنند.

 

 

باربری الوبار با استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین و بدون دخالت دلالان و واسطه ها حمل تمام  کالاهای تجاری ، صنعتی ، و اداری را انجام می دهد.

 

 

در الوبار انواع بارها از مبدا تهران و کرج حمل می شود و در اسرع وقت در مقصد تخلیه می شود و بیمه نامه و بارنامه سبب شده است تا مشتریان بار خود را به شرکت های باربری بسپارند. 

 

 

بارنامه تضمین امنیت بار بوده و حمل ایمن و قانونی را فراهم کرده است و بیمه نامه تضمین کننده ایمنی و ضمانت می کند هر گونه صدمه به بار جبران شود.

 

 

باربری تهران رشت را با معتبر ترین شرکت حمل و نقل یعنی الوبار تجربه کنید و با خیال آسوده منتظر بار و کالا های خود باشید.

 

 

شهر رشت مرکز استان گیلان در شمال ایران می باشد. شهر رشت به شهر باران معروف است و هر روز از تهران و دیگر شهرهای ایران به رشت انواع کالاها ارسال می گردد. شهر رشت دارای شهری صنعتی می باشد که در این شهر انواع کارخانه های صنعتی دایر می باشد که از تهران هر روز با انواع ماشین های باری سبک و سنگین و خاورهای باری بغلدار (بغل بازشو) و کامیون های باری سبک و سنگین و انواع تریلی های کفی و بغلدار و ترانزیت چادری بار حمل می گردد.

 

 

باربری تهران به رشت با معتبرترین شرکت حمل و نقل
باربری تهران به رشت با معتبرترین شرکت حمل و نقل

 

باربری تهران به رشت با نیسان 

 

باربری تهران به رشت علاوه بر انواع کامیون و تریلی و کامیونت ها و خاورهای مسقف با نیسان نیز انجام می شود. 

 

 

مشتریان می توانند برای حمل بارهای سبک و کم حجم از نیسان استفاده کنند و کوچکترین نوع ماشینی که الوبار در خدمت مشتریان قرار داده است نیسان می باشد. نیسان دارای طول 2 متر و عرض 1.30 می باشد و وزن قابل تحمل آن حداکثر دو تن می باشد.

 

 

نیسان ها به صورت مسقف و روباز می باشند که نوع مسقف آن بسیار کم می باشد. مشتریان در صورتی که درخواست پوشش بار داشته باشند ،رانندگان روی بار را با چادر می پوشانند. 

 

 

تمام خدمات ما به صورت دربست می باشد و حمل خرده بار در شرکت معتبر ما انجام نمی شود. برای ثبت سفارش باربری تهران به رشت با نیسان با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید. 

 

 

کرایه باربری تهران به رشت چقدر است ؟

 

لازم به ذکر است که تاکنون تعرفه کرایه باربری تهران به رشت تعریف نشده است و نمی شود به طور حتم کرایه دقیق را به صاحبین کالا اعلام کرد.

 

 

صاحبین کالا قبل از اینکه بخواهند بار و کالای خود را از تهران به رشت حمل کنند به دنبال یک باربری مطمئن و ارزان با تعرفه کرایه ارزان می باشند.

 

 

باربری الوبار می تواند قبل از بارگیری حدود کرایه را با تلرانس 5% تا 10% به مشتریان و صاحبین کالا اعلام کند تا در صورت موافقت بتوانیم حمل و نقل انواع بارها و کالاهای اساسی ، اداری و تجاری را از باربری تهران به رشت حمل کنیم.

 

 

کرایه ارسال بار تهران به رشت 
کرایه ارسال بار تهران به رشت 

 

ارسال بار از تهران به رشت با مشاوره رایگان

 

برای دریافت مشاوره رایگان برای ارسال بار از تهران به رشت با کارشناسان و مشاوران الوبار تماس حاصل بفرمایید.

 

 

کارشناسان و مشاوران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند با استفاده از مشاوره هزینه باربری تهران به رشت خود را کاهش دهید. 

 

 

با مشاوره می توانید تمام اطلاعات لازم برای ارسال بار از تهران به رشت را بدست بیاورید پس حتما از الوبار مشاوره بگیرید.

 

 

ثبت سفارش برای باربری تهران به رشت

 

برای ثبت سفارش در جهت باربری تهران به رشت می توانید از طریق وبسایت الوبار اقدام نمایید و خیلی سریع سفارشتان را ثبت کنید.

 

 

پس از این که سفارشتان را برای ارسال بار از تهران به رشت را ثبت کردید کارشناسان الوبار خیلی سریع با شما عزیزان تماس خواهند گرفت.

 

 

راه دیگر ثبت سفارش باربری تهران به رشت از طریق تماس با کارشناسان الوبار می باشد و شما کافی است تماس بگیرید و سفارشتان را انجام بدهید.

 

 

الوبار به عنوان ارزانترین باربری تهران به رشت در سطح تهران معروف می باشد و ارسال بار از تهران به رشت را از الوبار بخواهید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری تهران به رشت
Author Rating
51star1star1star1star1star
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید