header aloobar

باربری تبریز به استانبول

شرکت الوبار متخصص باربری تبریز به استانبول خود به کشور ترکیه را در تمام روزهای هفته انجام می دهد و بهترین کیفیت را نیز به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد.

 

 

خدمات حمل بار از تبریز به استانبول یک کار کاملا تخصصی می باشد و بهتر است این کار را شرکت هایی انجام بدهند که متخصص در این زمینه هستند تا بار و اسباب منزلتان آسیبی نبیند.

 

 

ارسال بار از تبریز به استانبول

 

برای ارسال بار از تبریز به استانبول یک سری مدارک مورد نیاز هست که باید آن ها را داشته باشید وگرنه به مشکل بر می خورید که ما در ادامه به توضیح مدارک مورد نیاز برای باربری تبریز به استانبول می پردازیم.

 

 

برای حمل بار از تبریز به استانبول بیمه نامه آن هم به صورت بین المللی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و سعی کنید شرکتی را انتخاب نمایید که بیمه نامه بین المللی داشته باشد.

 

 

برای باربری تبریز به ترکیه یک سری موارد هستند که ممنوع می باشند و نمی توان بعضی از بارها را ارسال کرد و فقط به صورت مسافربری می توان آن ها را حمل کرد.

 

 

الوبار خدمات باربری تبریز به ترکیه را با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد و با الوبار بار و اسبابتان را سالم در مقصد مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

 

شرکت الوبار برای حمل بار از تبریز به ترکیه مشاوره رایگان به صورت صفر تا صد ارائه می دهد و با مشاوره تمام اطلاعات را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

الوبار متخصص ارسال بار به استانبول آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز در تمام روزهای هفته می باشد و با الوبار اصلا نگرانی نداشته باشید.

 

 

باربری تبریز به استانبول
باربری تبریز به استانبول

موارد ممنوعه در جهت باربری تبریز به استانبول

 

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم یک سری موارد هستند که هنگام باربری تبریز به استانبول ممنوع می باشند که این موارد عبارتند از :

 

 

  • مواد بهداشتی و آرایشی
  • موارد خوراکی 
  • عطر و ادکلن
  • ترشیجات و عرقیجات
  • سیگار و تنباکو

 

 

این موارد ممنوع می باشند و فقط به صورت مسافربری می توان آن ها را نیز حمل کرد و برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد موارد ممنوعه باربری تبریز به استانبول با کارشناسان الوبار تماس بگیرید.

 

 

باربری تبریز به استانبول با بیمه نامه بین المللی

 

بیمه نامه از موارد بسیار مهم در جهت حمل بار از تبریز به استانبول می باشد و اگر در هنگام مسیر حوادثی رخ بدهد با بیمه نامه می توان آن را جبران کرد.

 

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات باربری تبریز به استانبول را با بیمه نامه معتبر تحت پوشش بیمه آسیا به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

بیمه نامه الوبار اگر هنگام ارسال بار از تبریز به استانبول حوادثی رخ بدهد که باعث بشود بار و اسبابتان آسیب بیند آن را جبران می کند و تمام هزینه ها را پرداخت می نماید.

 

 

با بیمه نامه بین المللی و معتبر الوبار دیگر نگران باربری تبریز به استانبول نباشید و کالاها ، اثاث منزلتان را به الوبار بسپارید.

 

 

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار از تبریز به استانبول

 

یک سری مدارک هستند که برای ارسال بار از تبریز به استانبول مورد نیاز می باشند که این مدارک شامل موارد زیر می باشند :

 

  • کیملیک
  • پکینگ لیست
  • اصل کارت ملی و شناسنامه 
  • اصل پاسپورت

 

 

داشتن این نوع مدارک از واجبات می باشد و نداشتن آن ها هنگام باربری تبریز به استانبول یک سری مشکلات را نیز دربر می گیرد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد مدارک های مورد نیاز هنگام باربری تبریز به استانبول با کارشناسان بین المللی شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

 

باربری تبریز به استانبول
باربری تبریز به استانبول

 

باربری تبریز به استانبول به صورت زمینی

 

شرکت الوبار خدمات باربری تبریز به استانبول را به صورت زمینی در سریع ترین زمان در تمام روزهای هفته انجام می دهد.

 

 

الوبار در جهت ارسال بار از استانبول به صورت زمینی ماشین های مجهزی را مثل کامیونت مسقف و تریلی ترانزیت در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

در روش زمینی حمل بار از تبریز به استانبول به دلیل این که قیمت کمتری نسبت به هوایی دارد بسیار پرکاربرد می باشد و اکثر مشتریان می خواهند به این روش ارسال بارهایشان را انجام بدهند.

 

 

الوبار آماده خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی در جهت باربری تبریز به استانبول به صورت زمینی می باشد و به جز تبریز خدمات باربری تهران به استانبول را هم به صورت زمینی در تمام روزها انجام می دهد.

 

 

باربری تبریز به استانبول به صورت زمینی
باربری تبریز به استانبول به صورت زمینی

 

حمل بار از تبریز به استانبول به صورت هوایی

 

یکی دیگر از روش هایی که شرکت الوبار برای حمل بار از تبریز به استانبول ارائه می دهد روش هوایی می باشد.

 

 

در روش هوایی هزینه باربری تبریز به استانبول را بر اساس نوع بار ، وزن بار ، حجم بار محاسبه می کنند که همین امر باعث افزایش قیمت می شود و مشتریانی خیلی کمی هستند که این روش را انتخاب می کنند.

 

 

شرکت بین المللی الوبار خدمات ارسال بار از تبریز به استانبول را هم به صورت هوایی انجام می دهد و در سریع ترین زمان بار و اسبابتان را تحویل می دهد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد باربری تبریز به استانبول به صورت هوایی با کارشناسان شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

 

ارائه مشاوره رایگان برای باربری تبریز به استانبول

 

شرکت الوبار خدمات مشاوره به صورت صفر تا صد را برای حمل بار از تبریز به استانبول ارائه می دهد و تمام اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

با مشاوره شما مشتریان عزیز می توانید تمام اطلاعات را برای باربری تبریز به استانبول بدست بیاورید و مشاوره خوب باعث کاهش هزینه هایتان هم نیز می شود.

 

 

خدمات مشاوره باربری بین المللی الوبار به صورت همه روزه می باشد و شما مشتریان عزیز را مشاوران الوبار به بهترین شکل راهنمایی می کنند.

 

 

برای دریافت مشاوره به صورت رایگان برای باربری تبریز به استانبول با کارشناسان و مشاوران شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

ثبت سفارش در جهت باربری تبریز به استانبول

 

برای ثبت سفارش در جهت حمل بار از تبریز به استانبول با کارشناسان شرکت الوبار تماس بگیرید و سفارشتان را ثبت نمایید.

 

 

راه دیگر ثبت سفارش در جهت باربری تبریز به استانبول از طریق وبسایت شرکت الوبار می باشد و شما با استفاده از این روش هم می توانید سفارشتان را ثبت نمایید و پس از آن کارشناسان بین المللی الوبار خیلی سریع با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

باربری تبریز به استانبول با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه را با شرکت الوبار تجربه نمایید و دیگر نگران لوازمتان نباشید.

 

 

مطالب مرتبط : باربری اصفهان به استانبول ، باربری شیراز به استانبول

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری تبریز به استانبول
Author Rating
51star1star1star1star1star
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید