باربری به صومعه سرا

باربری به صومعه سرا

برای باربری به صومعه سرا با کمترین نرخ هزینه باربری با ما تماس بگیرید.

ما با قرار دادن انواع ماشین های باربری که با توجه به وزن بار شما مشخص می شود بار شما را در کمترین زمان به مقصد می رسانیم.

کافیست با شرکت تماس بگیرید تا در کمترین زمان بارنامه شما تنظیم شود و تمام مشخصات باربری اعم از ماشین در نظر گرفته شده ،هزینه باربری ،میزان پوشش بیمه که تا سقف ۲۰ میلیون تومان رایگان است ،زمان بارگیری و تخلیه ،راننده و تعداد کارگران مشخص شود . 

شرکت انواع ماشین ها از جمله انواع کامیون ،تریلی ،تریلی کمرشکن ،خاور ،بادسان ونیسان را در اختیار دارد که به صورت دربست بار شما را به مقصد حمل کند.توجه نمایید که فرآینذ باربری به صورت دربستی است و خرده باری پذیرفته نمی شود. 

هدف ما کاهش هزینه های باربری مشتریان می باشد . ما با در نظر گرفتن بهینه تمام عوامل سعی در کاهش هزینه ها به حداقل می باشیم . این هزینه ها با توجه به وزن بار شما و سایر عوامل تعیین می شود.

الوبار با بیمه رایگان تا سقف ۲۰ میلیون تومان سعی در چبران خسارت های احتمالی به بار را در هنگام دارد . برای پیشگیری و جبران خسارت های احتمالی شرکت خود را موظف به بیمه می کند . مشتریان می توانند علاوه براین مقدار پوشش بیمه ی خود را افزایش دهند .

 صومعه سرا از شهرستان‌هایی است که در غرب گیلان واقع شده و از شمال به بندرانزلی و از جنوب شهرستان فومن و از شرق به شهرستان‌های رشت و شفت و از غرب به شهرستان‌های ماسال و رضوانشهر محدود است که قرارگیری بر روی شاهراه ارتباطی و جاده بین‌الملل به ویژه در منطقه ضیابر سبب شده سال‌ها به عنوان قطب حمل و نقل غرب گیلان محسوب شود که همچون یک بندر کوچک روزانه محل مراجعه و بارگیری ده‌ها کامیون از اقصی نقاط کشور می‌باشد.

باربری انواع کالاها به صومعه سرا

برای باربری انواع کالاها و اثاثیه منزل خود  به صومعه سرا با الوبار تماس بگیرید .شما می توانید انواع کالاهای خود را از جمله کالاهای تجاری ،صنعتی ،کشاورزی ،ترافیکی و اثاثیه ی منزل خود را به ما بسپارید . شرکت با در اختیار داشتن انواع ماشین ها از جمله انواع کامیون ،تریلی،خاور بادسان و نیسان تمامی بارهای مشتریان را به مقصد می رساند .

نمونه ی بار هایی که شرکت باربری آن را به عهده می گیرد :

-خودرو

-اثاثیه منزل 

-انواع میل گردها ،ورق ها 

-تجهیزات صنعتی و کشاورزی

-لوله های با قطر زیاد مانند لوله های بتنی،لوله های بتنی فلنچی

-انواع کانتینر ها ،وسایل نقلیه ،ماشین آلات صنعتی و تجاری ،کشاورزی

– ﺑﺎرﻫﺎی ﻓﻠﻪای، ﺟﻌﺒﻪﻫﺎ، ﻛﺎرﺗﻦﻫﺎ، ﺻﻨﺪوقﻫﺎ، ﺑﺎرﻫﺎی ﻣﺘﺤﺮک، و ﻏﻴﺮه

-بارهای ترافیکی :بارهایی هستند که دارای ابعاد بزرگ ویا خارج از ابعاد محفظه های بار ماشین یا سنگین وزن ودارای جرم حجمی بالامی باشد.شرکت با اخذ مجوز های مربوطه ،باربری کالای شما را به راحتی انجام می دهند.

باربری اثاثیه منزل به صومعه سرا

برای باربری ایمن و سالم اثاثیه منزل خود به صومعه سرا با کارشناسان الوبار تماس بگیرید 

کارشناسان ما با مشاوره رایگان به مشتریان ،باربری اثاثیه منزل را برای مشتریان آسان می کنند. 

الوبار مسئولیت اثاثیه شما را از ابتدای بارگیری تا زمان تحویل بار به مقصد بر عهده می گیرد . به همین منظور رانندگان و کارگران متخصص را در اختیار دارد تا صدمه و آسیب به اثاثیه شما به حداقل مقدار برسد .

شرکت برای جبران خسارت احتمالی به صورت رایگان تا سقف ۲۰ میلیون تومان بیمه می کند و در صورتی که مشتری خود تمایل به افزایش این بیمه باشد ،میتواند میزان آن را افزایش دهد.

مشتریان می توانند برای باربری اثاثیه خود کارگران را از شرکت دریافت کنند .

همچنین می توانند خود از خارج از مجموعه ی شرکت کارگرانی استخدام کنند . 

تعداد کارگران بستگی به حجم اثاثیه و تعداد طبقات دارد.معمولا در اسباب کشی با خاور یا کامیونت از ۴ کارگر استفاده شود.گاهی مشتریان برای صرفه جویی در هزینه اسباب کشی تعداد کارگران کمی استفاده می کنند اما این کار همیشه به صرفه نیست زیرا 

-تعداد کارگران کم باعث افزایش زمان بارگیری اثاثیه شده و ممکن است موجب افزایش دستمزد کارگر شود.

معطلی بیش ازمقدار پیش بینی شده موجب افزایش کرایه توسط راننده شود.

-زمانی که تعداد کارگران به اندازه ی کافی نباشد ممکن است کارگران به دلیل نداشتن وقت کافی در بارگیری به وسایل صدمه برسانند.

بنابراین این نتیجه حاصل می شود که تعداد کارگران را متناسب با حجم اثاثیه ی منزل خود تعیین کنید.

باربری به صومعه سرا
باربری به صومعه سرا

باربری به صومعه سرا با انواع ماشین ها و کامیون ها 

یکی از مهم ترین فاکتورها برای کاهش هزینه های باربری و افزایش سرعت آن برای باربری به صومعه سرا انتخاب ماشین ها و کامیون هایی است که با حجم بار و ابعاد و شکل آن تناسب حداکثری را داشته باشند.

عمده ماشین هایی که متناسب با بار مشتریان برای باربری به صومعه سرا می باشد عبارتند از :

-ماشین های سبک مانند نیسان 

-ماشین های نیمه سنگین مانند  کامیون تککامیون جفتخاور مسقف  – ایسوزو – کامیونت

-ماشین های سنگین مانند تریلی – ترانزیت -بغلدار – کفی- کمرشکن 

شرکت برای کاهش هزینه ها ،افزایش سرعت و امنیت باربری به مشتریان خود مشاوره دقیق و تخصصی ارائه می دهد.

باربری به صومعه سرا
باربری به صومعه سرا

تعرفه ی باربری به صومعه سرا 

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در تعرفه باربری به صومعه سرا وزن بار ،نوع ماشین و مسافتی است که ماشین طی می کند . از دیگر عوامل تاثیر گذار محل بارگیری و تخلیه آن ،میزان پوشش بیمه که تا سقف ۲۰ میلیون تومان رایگان است ، می باشد .

الوبار با به کار گیری نیروهای متخصص در انجام فرآیند باربری سعی در کاهش هزینه ها دارد . رانندگان مورد اعتماد و حرفه ای ،کارگران متخصص در عمل بارگیری و مهار بندی بار و کارشناسان مجرب که با مشاوره ی رایگان ،هزینه ها را به حداقل می رسانند .

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

پوشش بیمه ای برای باربری به صومعه سرا 

شرکت الوبار برای جبران خسارت احتمالی اعم از تصادف ،آتش سوزی و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی برای باربری به صومعه سرا تا سقف ۲۰ میلیون تومان بیمه رایگان می کند . هدف ما جلوگیری و پیشگیری از هرگونه خسارت به بار شما عزیزان می باشد. میزان بیمه با توجه به ارزش بار شما تعیین می گردد.افرادی که تمایل دارند می توانند پوشش بیمه خود را افزایش دهند .

ارتباط با الوبار برای باربری به صومعه سرا 

برای باریری به صومعه سرا می توانید با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره دقیق دریافت کنید.شما برای هرگونه سوال و رفع ابهام در موارد ذکرشده با قراردادن مشخصات کامل بار خود از جمله نوع ،وزن و حجم بار می توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند گردید.

باربری به صومعه سرا
باربری به صومعه سرا

مطلب را به اشتراک بگذارید!

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری به صومعه سرا
Author Rating
51star1star1star1star1star