الوبار باربری به ازنا را با تخفیف ویژه به همراه ارزانترین قیمت ، حمل بار به ازنا با بیمه نامه معتبر و رایگان برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

الوبار در خدمت شما مشتریان عزیز برای باربری تهران به ازنا می باشند و خدمات خود را با بهترین کیفیت الوبار انجام می دهد.

 

حمل بار به ازنا

 

برای باربری به ازنا به صورت کاملا بهینه و ارزان با شرکت الوبار تماس بگیرید. شرکت الوبار در اختیار قرار دادن انواع ماشین ها و خودرو ها از جمله نیسان ، خاور،تریلی، کمرشکن،کامیون های تک و جفت انواع بار شما اعم از بارهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه منزل را به مقصد می رساند.

 

الوبار سعی دارد کمترین هزینه را مشتری متحمل شود. هزینه باربری تهران به ازنا با توجه به وزن بار و ماشینی که پشتیبانی الوبار پیشنهاد می دهند ، مشخص می شود.

 

مسئولیت ما در قبال شما مشتریان عزیز کاهش هزینه های باربری به ازنا تا حد مقدور می باشد. شرکت تمام مسئولیت بار شما از ابتدای بارگیری تا زمان تحویل بار به شهر موردنظر ازجمله ازنا برعهده می گیرد. 

 

شرکت برای ایمنی بار و جبران خسارت احتمالی در جهت حمل بار به ازنا بیمه ی رایگان معادل حداکثر 40 میلیون تومان به مشتریان خود عرضه می کند.

 

شرکت برای باربری سریع و ایمن به ازنا با بکارگیری تجهیزات و وسایل مخصوص حمل و نقل ، کارشناسان زبده ، رانندگان و کارگران ماهر در زمینه بارگیری و حمل و تخلیه زمینه را برای باربری هرچه ایمن تر به شهر مقصد  فراهم کرده است.

 

الوبار برای باربری به ازنا مشاوره رایگان به صورت همه روزه ارائه می دهد و تمام اطلاعات را در اختیارتان می دهند.

 

باربری به ازنا با انواع ماشین ها و کامیون ها 

 

برای باربری به ازنا با انواع ماشین ها و کامیون ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. آنها با آگاهی از وزن بار و حجم و شکل آن ماشینی که با مشخصات بار شما هماهنگی بیشتر دارد ، پیشنهاد می دهند.

 

ما با انتخاب رانندگان حرفه ای این اطمینان را به شما می دهیم که بار شما سالم به مقصد خواهد رسید. 

 

الوبار خدمات حمل بار به ازنا را با انواع ماشین ها انجام می دهد که شامل موارد زیر می باشد :

 

۱- حمل بار با کامیون تک

۲- حمل بار با کامیون جفت 

۳- باربری خاور 

۴- نیسان 

۵- باربری تریلی چادری 

۶- باربری تریلی کمرشکن

۷-کامیونت بادسان و ایسوز 

 

ما با داشتن انواع تجهیزات و ماشین های مدرن حمل و نقل ضامن باربری به موقع و سریع و بدون هیچ گونه آسیب به بار شما خواهیم بود.

 

برای اطلاعات بیشتر از ماشین ها برای باربری به ازنا با کارشناسان الوبار تماس بگیرید تا از ظرفیت و ویژگی خاص هر کدام آگاهی یابید.

 

باربری به ازنا با انواع ماشین ها و کامیون ها 
باربری به ازنا با انواع ماشین ها و کامیون ها 

حمل کالاهای مختلف به ازنا

 

شرکت الوبار با ماشین های مجهز و مدرن حمل و نقل آماده باربری به ازنا و جابجایی هر نوع کالا و وسیله می باشد.

 

کالای مورد نظر شما از هر نوع که باشد اعم از اسباب و اثاثیه منزل ، انواع لوازم اداری و تجاری و همچنین انواع ماشین های صنعتی را به ازنا خواهند رساند. 

 

انواع کالاهایی که شرکت آماده باربری به ازنا را دارد در زیر آورده شده است :

-اسباب و اثاثیه منزل 

-انواع ورق ها و میل گردها و شمش ها 

-انواع فرآورده های چوبی 

-حمل خودرو 

-پک ﻣﺎﻧﻨﺪ کارتن ، و کیسه ﻫﺎی کاغذی ﺣﺎوی سیمان

-اﻧﻮاع کانتینر ، وسایل نقلیه ، ماشین آﻻت راه‌سازی ، ماشین آلات کشاورزی ، ﺗﻮربین‌های ﺑﺮق ، ﺗﺮاﻧﺴﻔﻮرﻣﺎﺗﻮرﻫﺎ ، و ﺳﻨﮓ ﻫﺎی ﺑﺰرگ ، می باشد.

-انواع بارهای استوانه ای از جمله قرقره ، کلاف ، بشکه

 

در صورتی که کالای مورد نظر خود در موارد بالا ذکر نشده بود، می توانید با پشتیبانی الوبار تماس بگیرید. 

 

ازنا ارتباط استان لرستان را با استان مرکزی برقرار می‌کند و فاصله ازنا با اراک حدود 75 کیلومتر می‌باشد. ازنا در میسر جاده اصلی و ارتباطی شهرهای مرکزی و شمالی با غرب و شمال غرب ، با شهر تهران 365 با شهر اصفهان 240 کیلومتر با شهر زنجان 539 با شهر خرم‌آباد 135 با شهر تبریز 757 با شهر رشت 577 و با شهر ساری 610 کیلومتر فاصله دارد.

 

الوبار خدمات باربری تهران به الیگودرز را هم همانند ازنا در کمترین زمان ارائه می دهد و حمل اثاثیه منزل به تمام شهرهای استان لرستان انجام می دهد.

 

باربری به ازنا
باربری به ازنا

باربری اثاثیه منزل به ازنا 

 

از جمله خدمات ویژه شرکت الوبار ، باربری اثاثیه منزل و باربری به ازنا در ایمنی و سلامت کامل اسباب شما به ازنا می باشد.

 

ما با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هر گونه شکستگی حین جابجایی ، تلاش می کنیم تا نگرانی شما را به آرامش تبدیل کنیم.

 

طبق قرارداد باربری شرکت موظف به حفاظت از اسباب شما عزیزان می باشد ،بنابراین دیگر نگران حفظ و امانت داری اثاثیه خود نباشید.

 

شرکت برای باربری اثاثیه منزل کارگران را با وسواس خاصی انتخاب می کند زیرا جابجایی اثاثیه نیاز به کارگران متخصص در این زمینه می باشد. کارگران باید دارای تخصص خاص در جابه جایی اثاثیه داشته باشند تا کوچکترین آسیبی و شکستگی در اسباب شما عزیزان ایجاد نشود.

 

لازم به ذکر است که شرکت امور بسته بندی را انجام نمی دهد. قبل از رسیدن راننده شما عزیزان اثاثیه خود را بسته بندی کرده تا باربری به سرعت انجام گیرد.

 

ارسال نیرو به دلخواه مشتری می باشد. اگر شما درخواست کارگر داشته باشید شرکت سریعا کارگرانی متخصص در اختیار شما قرار خواهد داد که هزینه ای جدا علاوه بر باربری اثاثیه خواهد داشت.

 

شما عزیزان برای اطلاع از اینکه چه ماشینی برای باربری اثاثیه به ازنا انتخاب کنید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره آنها بهره مند گردید.

 

شرکت الوبار با توجه به حجم اثاثیه ، نیسان یا خاور برای باربری در نظر می گیرد. برای آگاهی بیشتر برای حمل اثاثیه منزل به ازنا و حمل بار به ازنا با شرکت الوبار تماس بگیرید.

 

باربری اثاثیه منزل به ازنا 
باربری اثاثیه منزل به ازنا 

ارائه بارنامه رسمی برای باربری به ازنا 

 

شرکت با تنظیم و ارائه بارنامه رسمی برای باربری به ازنا تمامی ابهامات مشتریان خود را برطرف کرده و تمام جزئیات آن را در اختیار آنها قرار می دهد.

 

اطلاعاتی که در بارنامه برای حمل بار به ازنا ذکر می شوند شامل :

-اطلاعات فرستنده و گیرنده

-اطلاعات راننده

-اطلاعات خودرو

-اطلاعات باز از جمله نام محموله ، وزن ، محل بارگیری و تخلیه

-اطلاعات مالی از جمله مبلغ کل کرایه ، پیش کرایه ، باقی مانده کرایه و … می باشد.

 

با ارائه بارنامه رسمی باربری به ازنا در اختیار مشتری به آنها این اطمینان داده می شود که هیچ گونه هزینه اضافی از آنها دریافت نخواهد شد. 

 

هزینه حمل بار به ازنا 

 

شرکت الوبار برای باربری به ازنا با به حداقل رساندن انواع هزینه ها ، کمترین نرخ باربری را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 

هزینه حمل بار به ازنا با توجه به مواردی همچون تجهیزات و وسایل باربری مانند ماشین انتخاب شده ، وزن بار ، میزان پوشش بیمه که شرکت برای کاهش هزینه ی مشتریان تا سقف 40 میلیون تومان بیمه ی رایگان می کند ، محل بارگیری و تخلیه بار  مشخص می شود.

 

برای آگاهی بیشتر برای هزینه باربری به ازنا با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را بدست بیاورید.

 

الوبار خدمات باربری به درود را با تخفیف ویژه و با کمترین نرخ کرایه مثل ازنا به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

باربری به ازنا با بیمه نامه

 

شرکت الوبار برای باربری به ازنا تا سقف 40 میلیون تومان ، بارهایتان را بیمه نامه رایگان می کند. 

 

بیمه باربری بیمه ای است که شرکت در قبال دریافت مبلغ بیمه از بیمه گزار متعهد می شود در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه ی دیگر در نتیجه ی وقوع خطر های موضوع بیمه ، چنانچه کالا تلف شده یا دچار خسارت هنگام حمل بار به ازنا شود و یا بیمه گزار در رابطه با این خطرات متحمل هزینه ای شود ، زیان وارده از میزان بیمه ای که توسط مشتری و شرکت پوشش داده شده ، پرداخت شود.     

                                                             

ما برای دادن این اطمینان به مشتری که کالای آن ها در سلامت کامل و نقص در زمان بارگیری و حمل و تخلیه تا سقف 40 میلیون تومان بیمه خواهیم کرد.

 

حتی اگر مشتری تمایلی به بیمه بار خود نداشته باشد زیرا وظیفه ما پیشگیری از وارد شدن هرگونه خسارت به مشتریان خود برای حمل بار به ازنا می باشیم.     

          

از جمله اتفاقاتی که ممکن است بار شما را هنگام باربری به ازنا تهدید کند شامل واژگون شدن حامل کالا ، آتش سوزی ،تصادف ، عوامل طبیعی و جوی و سایر عوامل دیگر که شرکت با داشتن کادری متخصص تمامی این اتفاقات احتمالی را به حداقل رسانده است.

 

ثبت سفارش برای باربری به ازنا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله میزان دقیق هزینه باربری به ازنا ، ماشینی که برای بار شما با توجه به وزن و شکل و حجم بار انتخاب می شود با کارشناسان الوبار تماس بگیرید.

 

شما می توانید خیلی سریع از طریق تماس با کارشناسان الوبار سفارشتان را ثبت کنید و کارشناسان الوبار در خدمت شما مشتریان عزیز به صورت همه روزه برای باربری تهران به ازنا می باشند.

 

راه دیگر ثبت سفارش در جهت حمل بار به ازنا از طریق وبسایت الوبار می باشد و شما می توانید از آن طریق هم سفارشتان را ثبت نمایید.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

الوبار آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز به صورت همه روزه می باشد و خدمات حمل بار به ازنا را با تخفیف های بسیار ویژه به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

باربری به ازنا را با شرکت الوبار تجربه نمایید و دیگر نگرانی در مورد بارهایتان نداشته باشید چرا که الوبار متخصص در این زمینه می باشد.

 

مطالب پیشنهادی: باربری به لرستان ، باربری به کوهدشت ، باربری به الشتر

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری به ازنا
Author Rating
51star1star1star1star1star