header aloobar

الوبار به عنوان باربری ارزان حمل آهن در میان مشتریانی که در تجارت آهن آلات فعال می باشند ، شناخته شده است.

 

در الوبار می توانید انواع بار آهن همچون پروفیل ، تیرآهن ، میل گرد ، ورق ، نبشی و ناودانی ، لوله،شمش و قراضه آهن را با ارزان ترین کرایه به مقصد حمل کنید.

 

باربری حمل آهن با ارزان ترین هزینه

 

ارزان ترین باربری در حمل آهن آلات الوبار می باشد که تمام خدمات خود را با بیمه نامه و بارنامه دولتی به مشتریان ارائه می دهد.

 

انواع بارهای پروفیلی دارای ارزش زیادی می باشند و اگر بار با بارنامه به مقصد ارسال نشود احتمال سرقت بار بسیار است از این رو الوبار باربری ارزان حمل آهن را با صدور بارنامه دولتی انجام می دهد.

 

بیمه نامه معتبر از دیگر اقداماتی است که برای حفظ ایمنی بار در نظر گرفته شده است و بیمه نامه شرکت الوبار تحت پوشش بیمه نامه ایران می باشد.

 

شما می توانید بسته به نوع محصول با انواع کامیون و تریلی حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها را انجام دهید. 

 

دغدغه بسیاری از صاحبین بار انتخاب درست ماشین باربری می باشد و کارشناسان الوبار با آگاهی از نوع بار و وزن و حجم آن ، باربری ارزان حمل آهن را برای مشتریان رقم خواهند زد و با پیشنهاد بهترین ماشین باربری ، بار در سلامت کامل در مقصد تخلیه خواهد شد.

 

بیمه رایگان به میزان 40 میلیون تومان می باشد اما به دلیل ارزش بالای این محموله به مشتریان توصیه می شود که بار خود را به اندازه ی ارزش آن بیمه کنند.

 

باربری ارزان حمل آهن
باربری ارزان حمل آهن

 

باربری ارزان حمل آهن همراه با بارنامه دولتی 

 

بارنامه دولتی تضمین کننده ی امنیت بار می باشد و می توان این اطمینان را به صاحبین بار داد که باربری ارزان حمل آهن به صورت امن انجام خواهد شد. 

 

در بارنامه تمام اطلاعات راننده،ماشین ثبت می شود و در صورت هر گونه اتفاق می توان از این طریق  پیگیر بار شد.

 

بارنامه علاوه بر اطلاعات فوق،شامل اطلاعات مالی و مشخصات بار و گیرنده و فرستنده می باشد. بارنامه الوبار برای باربری ارزان حمل آهن در شرکت تنظیم می شود و شما مجبور نیستید برای صدور بارنامه هزینه ای جداگانه متحمل شوید.

 

مسیر باربری در بارنامه آورده می شود و مشتریان می توانند با آگاهی این مسیر بار خود را با خیالی آسوده به مقصد ارسال کنند.

 

تنظیم بارنامه از مهم ترین وظایف شرکت های باربری می باشد و بسیاری از مشتریان برای حفظ امنیت بار حاضر هستند بار خود را به شرکت باربری بسپارند در صورتی که خود می توانند با راننده ارتباط گرفته و بار را با هزینه کمتر به مقصد ارسال کنند اما به دلیل عدم اعتماد به رانندگان بار خود را به شرکت های باربری می سپارند. 

 

باربری ارزان حمل آهن
باربری ارزان حمل آهن

باربری ارزان حمل آهن از شهرک های صنعتی 

 

یکی از فعالیت های شرکت شناخت شهرک های صنعتی و همکاری با شرکت های تولید کننده های آهن می باشد تا بتواند باربری ارزان حمل آهن را برای خریداران محترم انجام دهد. 

 

بسیاری از کارخانجات تولید آهن، الوبار را برای حمل آهن آلات به مشتریان خود پیشنهاد می دهند زیرا از قیمت ها و کرایه های باربری شرکت های مختلف با خبر هستند و می دانند که الوبار با ارزان ترین کرایه می توان بار آن ها را حمل کند. 

 

الوبار از تمامی شهرک های صنعتی قادر است با انواع کامیون و تریلی انواع آهن آلات را به مقصد ارسال کند.

 

ما به عنوان اسنپ بار در کوتاه ترین زمان و در اسرع وقت، بار مشتری را با ارزان ترین کرایه بارگیری کرده و در مقصد تخلیه خواهیم کرد. 

 

شهرک های صنعتی بسیاری وجود دارد که تعداد کارخانجات تولید آهن در آن ها کم نمی باشد و همه روزه به تهران و سایر شهرستان ها بار ارسال می کنند. 

 

بارهای آهن آلات بسیار حساس می باشد و دقت زیادی در انتخاب راننده و ماشین می شود و در هنگام صدور بارنامه اطلاعات راننده به دقت شناسایی می شود. 

 

زیرا به دلیل افزایش روز افزون قیمت آهن ،این بار در معرض خطر سرقت می باشد بنابراین شرکت با رانندگانی همکاری می کند که سابقه فعالیت و همکاری با شرکت را داشته باشند. 

 

باربری ارزان حمل آهن از بازار شادآباد

 

بازار آهن شادآباد از جمله مرکزهایی می باشد که روزانه تعداد زیادی از سفارشات مشتریان از این منطقه خارج می شود. 

 

بسیاری از افرادی که قصد ساخت و ساز دارند از این بازار آهن نیاز خود را تهیه کرده و در جست و جوی یک باربری ارزان برای حمل بار می باشند. 

 

برای باربری ارزان حمل آهن با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را از بازار آهن شورآباد ثبت کنید. 

 

فروشگاه شهر آهن در بازار آهن شادآباد استان تهران ، تهران دارای دو شعبه فعال می باشد. فعالیت این بازار آهن از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر می باشد و ما در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه باربری ارزان حمل انواع آهن آلات می باشیم. 

 

باربری ارزان حمل آهن
باربری ارزان حمل آهن

باربری ارزان حمل آهن از شورآباد

 

 از دیگر مناطقی که سفارشات حمل آهن آلات از آن بسیار است می توان به شهرک صنعتی شورآباد اشاره کرد. 

 

باربری ارزان حمل آهن از شورآباد با انواع کامیون و تریلی امکان پذیرست و شما می توانید انواع نبشی و ناودانی ،شمس و محصولات دیگر همچون تیر آهن و پروفیل ها را با ارزان ترین کرایه به مقصد ارسال کنید.

 

الوبار یکی از باربری هایی می باشد که روزانه تعداد زیادی سرویس حمل آهن را به تمام نقاط ایران ارسال می کند و تمام خدمات خود را همراه با بیمه نامه و بارنامه به مشتریان عرضه می دارد.

 

باربری ارزان حمل آهن از آهن مکان 

 

آهن مکان نیز از دیگر مراکزی می باشد که الوبار روزانه تعداد زیادی از سفارشات خود را از آن دریافت می کند. 

 

 باربری ارزان حمل آهن از این مکان نیز انجام می شود و ما می توانیم با 40 میلیون بیمه رایگان بار مشتریان را به مقصد ارسال کنیم. 

 

بیمه نامه برای جبران هر گونه خسارت احتمالی می باشد و با بیمه نامه مطمئن باشید که در صورت هر گونه ضرر و زیان به بار بیمه ایران آن را جبران خواهد کرد. 

 

حمل آهن آلات از تمامی مناطق از جمله خیابان ستاره نیز انجام خواهد شد و باربری آهن مکان را با شرکت الوبار تجربه نمایید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

 

باربری ارزان حمل آهن با انواع کامیون 

 

انواع کامیون و تریلی برای باربری ارزان حمل آهن در نظر گرفته شده است. ما می توانیم با کمترین کرایه انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم. 

 

در الوبار انواع تریلی ها و کامیون ها برای حمل آهن آلات با تناژ های مختلف در نظر گرفته شده است.

 

در الوبار تمامی خدمات در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد و مشتریان در روز ثبت سفارش ماشین مورد نظر را دریافت خواهند کرد و هر کدام از این کامیون ها برای حمل نوعی از بارها مناسب می باشند. 

 

برای حمل آهن با کمترین کرایه باربری با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشخصات بار خود را به آن ها انتقال دهید تا بهترین نوع ماشین را دریافت کنید.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

الوبار با ارائه خدمات خود به صورت شبانه روزی تمامی بارهای مشتریان را با کمترین کرایه به مقصد حمل می کند. 

 

باربری ارزان حمل آهن را در الوبار همراه با بارنامه و بیمه نامه معتبر تجربه کنید و آهن آلاتتان را سالم در مقصد مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

مطلب مرتبط :

حمل آهن آلات

حمل بار بین شهری

باربری آهن تهران به شهرستان

Summary
Review Date
Reviewed Item
باربری ارزان حمل آهن
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید