header anibar
خانه » باربري به رشت
باربري به رشت

باربري به رشت

باربري به رشت

باربري به رشت با كمترين هزينه باربري توسط الوبار

الوبار ، بار شمارا از تهران به رشت با انواع كاميون هاي باربري از تهران به رشت بار شمارا حمل مي نمايد .

انواع كاميون با انواع تناژهاي مختلف با كمترين هزينه .

 

  • باربري به رشت، حمل کالا از تهران به رشت، ارسال بار به رشت، حمل کالا با کامیون به رشت
  • باربری حمل بار به رشت، حمل بار با خاور بغلدار تهران به رشت، حمل اثاث منزل با کامیون مسقف تهران، رشت
  • منصف ترین باربری حمل کالا به رشت، ارزانترین باربری حمل کالا با کامیون و ترانزیت چادری از تهران به رشت

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ __ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

شهر رشت مرکز استان گیلان در شمال ایران می باشد. شهر رشت به شهر باران معروف است و هر روز از تهران و دیگر شهرهای ایران به رشت انواع کالاها ارسال می گردد. شهر رشت دارای شهری صنعتی می باشد که در این شهر انواع کارخانه های صنعتی دایر می باشد که از تهران هر روز با انواع ماشین های باری سبک و سنگین و خاورهای باری بغلدار (بغل بازشو) و کامیون های باری سبک و سنگین و انواع تریلی های کفی و بغلدار و ترانزیت چادری بار حمل می گردد.

اثاث کشی به رشت 

برای اثاث كشي به رشت می توانیم از دو راه این کار را انجام دهیم. چنانچه اثاث منزل حجم کمتریز داشته باشد می شود از کامیون خاور روباز برای اثاث كشي به رشت استفاده کرد و بعد از بارگیری روی بار چادر کشیده میشود.

راه دوم که بهترین راه می باشد استفاده از کامیون خاور مسقف کانتینردار می باشد. استفاده از کامیون خاور مسقف این مزیت و برتری را دارد که به اثاث منزل از تهران تا رشت هیچگونه آسیبی از نظر آبدیدگی و برف و بوران وارد نمی شود.

 

اثاث كشي به رشت

باربري به رشت از تهران

برای باربري به رشت از تهران می بایست از باربری مطمئن برای حمل استفاده کنیم. صاحبین کالا می توانند برای حمل بار خود به رشت از تهران از باربری الوبار برای حمل کالاهای خود استفاده کنند.

باربری الوبار با استفاده از انواع ماشین های باری سبک و سنگین و بدون دخالت دلالان و واسطه ها حمل تمام کالاهای تجاری، صنعتی، و اداری را حمل می کند.

 

تعرفه کرایه باربری به رشت از تهران

صاحبین کالا قبل از اینکه بخواهند بار و کالای خود را از تهران به رشت حمل کنند به دنبال یک باربری مطمئن و ارزان با تعرفه کرایه ارزان می باشند.

لازم به ذکر است که تاکنون تعرفه کرایه باربري به رشت از تهران تعریف نشده است و نمی شود به طور حتم کرایه دقیق را به صاحبین کالا اعلام کرد.

باربری الوبار می تواند قبل از بارگیری حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% به مشتریان و صاحبین کالا اعلام کند تا در صورت موافقت بتوانیم حمل و نقل انواع بارها و کالاهای اساسی ، اداری و تجاری را از تهران به رشت حمل کنیم.

كاميون باربري به رشت از تهران

صاحبین کالا قبل از اینکه اقدام به حمل کالاهای خود داشته باشند می بایست نوع ماشین حمل بار خود را انتخاب کنند. برای حمل بارهای سبک و کم حجم می نوانیم از خاورهای اطاقدار و در بعضی مواقع که بار لیفتراکی باشد از خاور بغلدار ( بغل بازشو) استفاده کنیم.

در مواقع که وزن بار ده تن و طول بار تا ۶ متر باشد می توانیم از کامیون ۱۰ تن (تک ۶ چرخ) استفاده کنیم. در مواقعی که حجم و وزن بار تا ۲۲ تن و طول بار تا ۱۲ متر باشد می توانیم از انواع تریلی های کفی و یا بغلدار و در مواقعی ترانزیت چادری برای حمل به رشت از تهران استفاده کنیم.

كاميون باربري به رشت از تهران را از الوبار بخواهيد .

الوبار انواع كاميون باربري به رشت از تهران در تناژ هاي مختلف را جهت حمل انواع بارها در اختيار هموطنان گرامي قرار مي دهد.

الوبار متخصص ارائه كاميون باربري به رشت از تهران

مشاورین الوبار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند:

  • باربري به رشت از تهران ، حمل کالا با کامیون از تهران به رشت، اسباب کشی منزل از تهران با کامیون خاور مسقف به رشت
  • بهترین باربری حمل بار از تهران به رشت، منصف ترین باربری حمل کالا از تهران به  رشت، باربری مرکزی تهران به رشت
  • سفارش اینترنتی کامیون از تهران به رشت، بهترین باربری حمل بار از تهران به رشت با تریلی ترانزیت چادری

 

سامانه مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته الوبار  ۰۲۱۳۳۸۶۰۸۷۰ __ ۰۹۱۹۴۶۲۲۸۹۸

 

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید