header anibar
کامیون استارا

ارسال بار به آستارا

ارسال بار به آستارا 

ارسال بار به آستارا و حمل بار سبک و سنگین به آستارا انواع بار های صادراتی و تجاری از تهران به بندر آستارا با شرکت باربری الوبار با کمترین هزینه و تحت پوشش بیمه ایران و انواع کامیون های مدرن و حرفه ایی.

آستارا شهری بندری، مرزی و یکی از قطب‌های اقتصادی، توریست داخلی و بین‌المللی در ساحل غربی دریای خزر در شمال ایران است.

*کیفیت کار الوبار حاصل تجربه و رضایت مندی مشتریان عزیز است*

شماره تماس الوبار

۰۲۱-۳۳۸۶۰۸۷۰

استارا
ارسال بار به استارا

آستارا ششمین شهر بزرگ استان گیلان و مرکز شهرستان آستارا است.

آستارا در شمالی‌ترین نقطهٔ استان گیلان و در مرز ایران با جمهوری آذربایجان بوده و از نظر جغرافیایی در مرکز منطقهٔ تالش قرار گرفته‌است.

آستارا از شرق به دریای خزر، از شمال به آستارای جمهوری آذربایجان، از غرب به استان اردبیل و از جنوب به شهرستان تالش در استان گیلان محدود شده‌است.

کامیون استارا
کامیون استارا

باربری الوبار با بیش از سی سال تجربه یکی از بزرگترین باربری ها به آستارا میباشد

ارسال بار به آستارا با حرفه ایی ترین کامیون ها

شرکت باربری الوبار تمامی انواع کامیون ها (تریلی.خاور.خودروبر.مسقف.روباز.و…) را در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد.باربری الوبار با رانندگان مجرب و اشنا به مسیر حمل بار به آستارا را برای شما آسان میکند.حمل بار شما در همه شرایط اب و هوا با کامیون های مخصوص صورت میگیرد.

اگر به دنبال قیمت مناسب برای ارسال بار به آستارا هستید الو بار با کمترین هزینه و در مدت زمان کوتاه بار شما را ارسال میکند.

کامیون به آستارا
کامیون به آستارا

بیمه نامه ارسال بار به آستارا

شرکت باربری الوبار بار شما را تحت پوشش بیمه ایران قرار میدهد و در صورت اسیب دیدگی شرکت بیمه ایران به مشتریان عزیز پاسخگو خواهد بود. بنابراین ارسال بار شما به آستارا با بیمه نامه همراه خواهد بود.

مشاوره رایگان الوبار  ۳۳۸۶۰۸۷۰-۰۲۱

با انتخاب الوبار  مشتری دائم ما خواهید شد

مشاوره رایگان ارسال بار به آستارا

مشاوران و متخصصان شرکت باربری الوبار  به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مشتریان میباشد و میتوانید ازمشاوره  رایگان الوبار استفاده کنید.برای اطلاعات کافی  ارسال بار به آستارا با مشاوران الوبار تماس بگیرید.

برای ارسال بار به بندر آستارا ، الوبار بهترین و مناسب ترین تعرفه و نرخ را به شما ارائه می نماید . ارائه خدمات باربری به بندر آستارا نیاز به انواع کامیون های سبک و سنگین دارد که الوبار با کمترین قیمت باربری به شما انواع تریلی و کامیون و کامیونت را برای حمل بار به آستارا ارائه می نماید .

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید