header aloobar

حمل اثاث منزل از تهران به کرمان

 

حمل اثاث منزل از تهران به کرمان با بیمه نامه رایگان ، حمل اثاث منزل از تهران به کرمان با تخفیف ویژه را الوبار به صورت همه روزه انجام می دهد.

 

ارزانترین خدمات اثاث کشی منزل از تهران به کرمان را از باربری معتبر و با سابقه الوبار بخواهید و نگران کیفیت نباشید.

 

بهترین باربری حمل اثاث منزل از تهران به کرمان الوبار می باشد و کمترین کرایه کامیون خاور مسقف برای اثاث کشی به کرمان ارائه می دهد.

 

الوبار مشاوره به صورت رایگان به شما مشتریان عزیز برای حمل بار به کرمان و حمل اثاث به کرمان ارائه می دهد و با مشاوره می توانید تصمیم خوبی را برای اثاث کشی منزل از تهران به کرمان بگیرید.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

اثاث کشی منزل از تهران به کرمان (جابجایی جهیزیه به کرمان)

 

کرمان یکی از وسیع ترین و بزرگترین استان ها در جنوب شرقی ایران و مرکز استان کرمان می باشد.

 

برای حمل اساس منزل و جابجایی جهیزیه از تهران به کرمان ابتدا باید صاحبین وسایل منزل و جهیزیه کار بسته بندی را انجام دهند سپس به باربری الوبار برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان و جابجایی جهیزیه از تهران به کرمان سفارش بدهند تا باربری الوبار با استفاده از کامیون های مخصوص اثاث کشی همراه با کارگران مخصوص اساس کشی منزل حمل وسایل را انجام دهند.

 

در نظر داشته باشید که مناسب ترین زمان برای جابجایی جهیزیه و اثاث منزل در روز می باشد و حداکثر تا قبل از ساعت 21 شب باید حمل و جابجایی اساس منزل و جهیزیه با کامیون مخصوص اثاث کشی از تهران به کرمان انجام گردد.

 

اثاث کشی منزل از تهران به کرمان (جابجایی جهیزیه به کرمان)
اثاث کشی منزل از تهران به کرمان (جابجایی جهیزیه به کرمان)

حمل اثاث منزل از تهران به کرمان با خاور

 

برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل اساس منزل خاورهای مسقف و کانتینردار اطاق فلزی می باشد.

 

خاور مسقف دارای یک اطاق کاملن پوشیده می باشد که در زمان هایی که هوا طوفانی و بارانی باشد خاور مسقف کانتینردار بهترین محافظ برای وسایل خانه و جهیزیه می باشد.

 

باربری الوبار با استفاده از انواع کامیون های خاور مسقف و خاور کانتینردار مخصوص حمل و جابجایی وسایل منزل و جهیزیه از تهران به کرمان به صورت دربست و آنلاین حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل را همراه با کارگران مخصوص و کامیون مخصوص اثاث کشی از تهران به کرمان انجام می دهند.

 

الوبار به جز خاور خدمات حمل بار به کرمان با نیسان و اثاث با نیسان را هم به صورت همه روزه برای لوازم کم حجم و سبک انجام می دهد.

 

حمل اثاث منزل از تهران به کرمان با خاور
حمل اثاث منزل از تهران به کرمان با خاور

 

تعرفه کرایه اثاث کشی به کرمان چقدر است ؟

 

برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان می بایست میزان کرایه برای مسقف را در زمان و روز بارگیری برای مشتری در نظر بگیریم.

 

برای کرمان تاکنون تعرفه کرایه خاصی تعریف نشده است ولی می توانیم قبل از اینکه حمل و جابجایی اسباب منزل به کرمان انجام گردد حدود کرایه برای خاور مسقف کانتینردار به صاحبین وسایل منزل اعلام کنیم.

 

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید که گاهی حدود کرایه با تلرانس قیمت  اعلام می گردد به این دلیل که در روز و زمان بارگیری گاهی با کمبود ماشین مواجه می شویم که باربری الوبار حدود کرایه را برای خاورهای مخصوص اثاث کشی منزل از تهران به کرمان با تلرانس 5% تا 10% به مشتریان اعلام می کند تا در صورت موافقت حمل اثاثیه منزل انجام گردد.

 

برای اثاث کشی منزل به کرمان شرکت های باربری بهتر هستند یا اتوبار ؟

باربری همانگونه که از نامش پیداست به شرکت حمل و نقلی گفته می شود که 100% زیر پوشش وزارت راه و ترابری فعالیت می کند و دارای مجوز حمل و نقل کالا از تهران به تمام نقاط ایران می باشد.

 

باربری دارای بارنامه ی دولتی تمبر دار برای هر بار می باشد. باربری برای هر بار علاوه بر صدور بارنامه ی دولتی یک بیمه نامه ی معتبر (بیمه ایران) هم صادر می کندو  امکانات بسیار دیگر که اتوبارها از داشتن چنین امکاناتی محروم می باشند.

 

صاحبین وسایل منزل در نظر داشته باشند که برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان از باربری ها استفاده کنند تا از هزینه های مازاد معاف شوند.

 

اتوبارها به دلیل نداشتن بیمه نامه و بارنامه ، از باربری های دیگر درخواست صدور بارنامه می کنند که این امر هزینه ای در بر دارد که مشتری باید آن را پرداخت کند.

 

حمل اثاث منزل از تهران به کرمان
حمل اثاث منزل از تهران به کرمان

 

بیمه اثاثیه منزل و کارگر برای حمل اثاث منزل از تهران به کرمان

 

قبل از اینکه حمل منزل از تهران به کرمان انجام گردد صاحبین وسایل منزل باید به درستی ارزش وسایل خود را تخمین بزنند و به باربری الوبار اعلام کنند تا باربری برای وسایل منزل بیمه نامه صادر کند.

 

صاحبین اثاث منزل باید در نظر داشته باشند که ارزش واقعی کالاهای خود را تخمین بزنند و به باربری الوبار اعلام کنند اگر ارزش وسایل منزل کمتر از ارزش واقعی اعلام گردد و این را هم بدانید باربری الوبار هیچگونه مسئولیت در قبال وسایل منزل از تهران به کرمان ندارد.

 

باربری الوبار با استفاده از کارگران مخصوص اثاث کشی از تمام نقاط تهران به کرمان انجام می دهد.

 

باربری الوبار آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز برای اثاث کشی از تهران به کرمان می باشد و تمام تلاشش را می کند که رضایت شما را جلب نماید و بهترین خدمات را ارائه بدهد.

 

مطالب مرتبط :

اثاث کشی منزل به اهواز

 

Summary
Review Date
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید