header aloobar

خانه » باربری تهران به شهرستان » ارسال اثاث منزل از تهران به شهرستان » ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ

حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با کمترین نرخ کرایه

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با بیمه نامه رایگان ، حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با کمترین نرخ کرایه ، ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با تخفیف ویژه توسط الوبار در تمام روز های هفته انجام می دهد.

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ کاری بسیار تخصصی می باشد و بهتر است این کار را به شرکت هایی بسپارید که متخصص باشند تا لوازم هایتان آسیبی نبیند.

 

الوبار برای حمل اثاثیه به کبودرآهنگ بیمه نامه ای رایگان در نظر گرفته و تا سقف 100 میلیون تومان به صورت رایگان تمام اسباب را بیمه می کند.

 

به جز بیمه نامه ما بارنامه دولتی هم نیز برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ صادر می کنیم و امنیت اسبابتان را نیز تضمین می کنیم.

 

از دیگر خدماتی که الوبار برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ ارائه می دهد مشاوره می باشد و با مشاوره هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد.

 

باربری به کبودرآهنگ از تخصص های شرکت الوبار می باشد و ما ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با کمترین تعرفه و در سریع ترین زمان انجام می دهد.

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ
ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با بیمه نامه رایگان

 

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم الوبار برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ بیمه نامه ای به صورت رایگان ارائه می دهد و بیمه نامه ای که ما ارائه می دهیم تحت پوشش بیمه نامه معتبر ایران می باشد.

 

الوبار تا سقف 100 میلیون تومان به صورت رایگان تمام اسباب را بیمه می کند و اگر در حین مسیر حمل اثاثیه به کبودرآهنگ مشکلی پیش بیاید تمام هزینه های خسارات را نیز جبران می کند.

 

حوادث هایی که ممکن است هنگام ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ رخ بدهد شامل موارد زیر می باشند :

  • سرقت ، تصادف ، آتش سوزی ، عوامل طبیعی ، عوامل غیر طبیعی

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با بیمه نامه رایگان را از ما بخواهید و ما حمل بار به همدان و خدمات باربری به استان همدان را با بیمه نامه رایگان انجام می دهیم.

 

نرخ کرایه ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ چقدر است ؟

 

نرخ کرایه ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ به عوامل های خیلی زیادی بستگی دارد که باعث می شود قیمت همواره در حال تغییر باشد.

 

از عوامل هایی که باعث می شود که تعرفه حمل اثاثیه به کبودرآهنگ افزایش و یا کاهش بیابد شامل موارد زیر می باشند :

 

وزن و حجم اثاث ، ارزش بیمه نامه ، طول مسافت از لحظه بارگیری تا محل تخلیه ، شرایط جوی ، نوع ماشین 

 

به طور مثال هزینه ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با ماشین نیسان کمی ارزان تر از خاور می باشد و یا در روز هایی که هوا بارانی هست به دلیل کمبود ماشین ، کرایه افزایش پیدا می کند.

 

با ما اصلا نگرانی در مورد هزینه ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ نداشته باشید چرا که تمام خدمات ما با تخفیف های بسیار ویژه می باشد و ما باربری به نهاوند و باربری تریلی نهاوند را هم با تخفیف ویژه انجام می دهیم.

 

برای اطلاع دقیق از نرخ کرایه ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ کافی است با شماره تلفن های الوبار تماس بگیرید و هر اطلاعاتی که نیاز دارید را بدست بیاورید.

 

حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با خاور مسقف

 

حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با خاور مسقف در الوبار به صورت همه روزه انجام می شود و خاور ها مناسب ترین نوع ماشین برای حمل اثاث می باشند.

 

خاور ها تا وزن 4 تن را نیز می توانند تحمل کنند و برای حمل بار های حساس و شکننده از آن ها استفاده می شود.

 

ما خاور مسقف را به صورت مجهز برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ در اختیارتان قرار می دهیم و اسبابتان را سالم به دستتان می رسانیم.

 

حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با خاور مسقف
حمل اثاثیه به کبودرآهنگ با خاور مسقف

 

صادر کردن بارنامه دولتی برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ

 

الوبار برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ بارنامه دولتی را در سریع ترین زمان ممکن صادر می کند و با بارنامه دولتی امنیت لوازم هایتان را نیز تضمین می کند.

 

بارنامه دولتی یک نوع سند می باشد که فقط شرکت هایی که معتبر باشند می توانند آن را برای حمل اثاثیه به کبودرآهنگ صادر نمایند و اطلاعات زیر در آن ثبت می شود :

  • اطلاعات اثاث ، مشخصات مالی ، اطلاعات پیش کرایه ، مشخصات صاحب اثاث ، اطلاعات گیرنده ، مشخصات فرستنده ، اطلاعات نوع ماشین

 

با بارنامه دولتی الوبار دیگر نگران امنیت ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ نباشید و ما برای اسباب کشی به همدان هم بارنامه دولتی صادر می کنیم.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با مشاوره رایگان

 

ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با مشاوره به صورت رایگان در تمام روز های هفته انجام می شود.

 

مشاوره باعث می شود که بهترین تصمیم را نسبت به اثاثتان بگیرید و هزینه کمتری را برای حمل اثاثیه به کبودرآهنگ پرداخت نمایید.

 

مشاوران و کارشناسان الوبار در خدمت تمامی افراد برای ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ می باشند و راهنمایی های لازم را نیز انجام خواهند داد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در جهت ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ با شماره تلفن های الوبار تماس بگیرید.

سعید ترکمن
Summary
Review Date
Reviewed Item
ارسال اثاثیه به کبودرآهنگ
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید