header aloobar

اتوبار پرند

 

شرکت ما خدمات اتوبار پرند را با بیمه معتبر رایگان به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد تا شما نگرانی نسبت به بارهایتان نداشته باشید.

 

ما به عنوان اتوبار پرند برای تمام خدمات خود بارنامه دولتی نیز ارائه می دهیم و با بارنامه امنیت بارهایتان تضمین می شود و فقط شرکت های معتبر می توانند بارنامه دولتی صادر کنند.

 

در باربری الوبار که متخصص اتوبار پرند می باشد انواع کامیون ها و تریلی ها را بر اساس بارتان به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

ما خدمات مشاوره را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم تا شما بهترین انتخاب را برای حمل بارهایتان انجام بدهید.

 

شرکت الوبار متخصص اتوبار پرند خدمات باربری پرند و باربری شهرک صنعتی پرند را با ارزانترین قیمت به همراه بهترین کیفیت نیز انجام می دهد.

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

اتوبار پرند با بیمه نامه رایگان

 

شرکت ما خدمات اتوبار پرند را با بیمه نامه رایگان به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

با بیمه تمام خسارات نیز جبران می شود و شرکت ما خدمات بیمه را برای پرند به شما ارائه می دهد تا نگرانی نسبت به بارهایتان نداشته باشید

 

در هنگام جابجایی بار ممکن است حوادثی مثل سرقت ، آتش سوزی و عوامل طبیعی و عوامل غیر طبیعی رخ بده که باعث شود بارهایتان آسیب ببیند که با بیمه تمام هزینه خسارت ها پرداخت می شود.

 

شرکت ما تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان بار و اثاث منزلتان را بیمه می کند و با ما نگرانی نسبت به حمل از پرند به تمام نقاط نداشته باشید.

 

حمل اثاثیه منزل از پرند

 

شرکت ما حمل اثاثیه منزل از پرند به تمام نقاط را در کمترین زمان انجام می دهد.

حمل اثاثیه منزل از موارد خیلی تخصصی می باشد و اگر تخصصی در این کار ندارید آن را انجام ندهید و به شرکت های اتوبار و باربری بسپارید.

شرکت الوبار که متخصص اتوبار پرند می باشد ارسال اثاثیه منزل به تمام نقاط کشور را با بهترین کیفیت به همراه ارزانترین قیمت برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

حمل اثاثیه منزل از پرند به تمام نقاط را به شرکت ما بسپارید و دیگر نگرانی نسبت به آن ها نداشته باشید چرا که ما متخصص این کار می باشیم و خدمات خود را با بالاترین کیفیت به همراه تخفیف ویژه ارائه می دهیم.

 

حمل اثاثیه منزل از پرند
حمل اثاثیه منزل از پرند

اتوبار پرند با کامیون

 

شرکت ما انواع کامیون ها را در برای پرند در اختیارتان قرار می دهد و کامیون ها برای جابجایی بارهای نیمه سنگین از آن ها استفاده می شود.

 

کامیون ها انواع مختلفی دارند و هر کدام بر اساس نوع بار از آن ها استفاده می شوند که این کامیون ها شامل موارد زیر می باشند :

کامیون تک 

کامیون جفت 

کامیون 911

از کامیون تک برای حمل بارهایی که وزن ده تن می باشد استفاده می شود که نام دیگر آن کامیون 6 چرخ می باشد.

 

از کامیون جفت برای حمل بارهایی که وزن آن پانزده تن می باشد استفاده می شود و نام دیگر آن کامیون 10 چرخ می باشد.

 

از کامیون 911 برای حمل بارهایی که وزن آن پنج تن می باشد استفاده می شود و ما به صورت مجهز آن ها را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

اتوبار پرند با انواع کامیون را توسط شرکت ما تجربه کنید و بارهایتان صحیح و سالم در مقصد مورد نظرتان دریافت نمایید.

 

اتوبار پرند با تریلی

 

شرکت انواع تریلی ها را برای اتوبار پرند در اختیارتان قرار می دهد و تریلی ها همانند کامیون ها در چند نوع می باشند :

 

تریلی کفی ، تریلی لبه دار ، تریلی چادری یا تریلی ترانزیت ، تریلی کمرشکن 

 

هر کدام از این نوع تریلی ها بر اساس نوع بار از آن ها استفاده می شود و تریلی ها برای حمل بارهای سنگین و خیلی سنگین از آن ها استفاده می شود.

 

پرکاربرد ترین نوع تریلی ، تریلی های ترانزیت می باشند که ما به صورت مجهز به همراه رانندگان حرفه ای و آشنا به جاده ها در اختیارتان قرار می دهیم.

 

اتوبار پرند با انواع تریلی ها را به صورت مجهز به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

اتوبار پرند با تریلی
اتوبار پرند با تریلی

خدمات مشاوره رایگان برای اتوبار پرند

 

شرکت ما خدمات مشاوره را به صورت رایگان به شما عزیزان نیز ارائه می دهد تا بهترین تصمیم را نسبت به بارهایتان بگیرید.

خدمات مشاوره ما به صورت همه روزه می باشد و مشاوران و کارشناسان متخصص و حرفه ای ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند و بهترین مشاوره را به شما مشتریان عزیز می دهند.

از خوبی هایی که مشاوره دارد این است که با انتخاب خوب می توانید کمترین هزینه را برای ارسال بار و اثاث از پرند به مکان مورد نظرتان بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان با شرکت ما تماس بگیرید و شرکت ما متخصص اتوبار پرند می باشد و به صورت همه روزه خدمات خود را به شما مشتریان خوبمان ارائه می دهد.

سعید ترکمن
Summary
Review Date
Reviewed Item
اتوبار پرند
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
Call Now Buttonبرای تماس ، لمس کنید