header aloobar

ارسال بار به آنتالیا با کمترین هزینه

 

حمل بار به آنتالیا با بیمه نامه بین المللی ، ارسال بار به آنتالیا از ایران به صورت زمینی ، باربری به آنتالیا با کمترین هزینه در تمام روزهای هفته را الوبار به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

آنتالیا : یکی از شهر های توریستی و گردشگری در ترکیه هست این شهر دارای جاذبه های فراوانی می باشد که افراد زیادی به آن سفر و مهاجرت می کنند.

 

 

آنتالیا پنجمین شهر از لحاظ پر جمعیتی در کشور ترکیه می باشد که باربری های زیادی در آن انجام می شود و حمل بار به آنتالیا به صورت همه روزه از ایران انجام می شود.

 

 

حمل بار به آنتالیا و حمل اثاث به آنتالیا کاری درست است یا کاری نادرست ؟

 

این سوال مهمی است که همان ابتدا باید از خودمان بپرسیم که آیا حمل بار به آنتالیا و حمل اثاث به آن درست است یا خیر و مسلما نسخه واحدی برای همه نمی توان نوشت ولی آنچه که محسوس است بی ارزشی واحد پول ما و گرانی اجناس در ترکیه است.

 

 

بنابراین می توان حمل بار به آنتالیا و اثاث به آنتالیا را کاری درست دانست چون کرایه حمل در برابر ارزش و ما به التفاوت ریال و لیر اجناس ، بسیار ناچیز و اندک است.

 

 

شما با هر مدلی که ارسال بار به آنتالیا را انجام بدهید کرایه ای حدودا از 15 میلیون تا 70 میلیون پرداخت می کنید که پول یک یخچال ساید بای ساید برند خوب است.

 

 

جالب است که کرایه جابجایی داخل خود تهران در بعضی موارد به 5 میلیون هم می رسد و حال از تهران بخواهید اثاث خود را مثلا با 30 تومان حمل کنید به کشور دیگر به نظر کاملا منطقی و درست است و حمل بار به آنتالیا و اسباب منطقی می باشد.

 

 

الوبار ارسال بار به آنتالیا را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت با تخفیف ویژه انجام می دهد.

 

 

حمل بار به آنتالیا
حمل بار به آنتالیا

 

گمرک ارسال بار به آنتالیا چقدر می شود ؟

 

اگر تجارت حتی کوچک هم داشته باشید می دانید که این موضوع مستقیما ارتباط به نوع اسباب شما اعم از برند و مدل و… دارد ولی به طور کلی این مبلغ خیلی بالا نیست چه در ایران چه در ترکیه ، مگر اینکه بار شما را تجاری تشخیص بدهند یا آکبند و نو و یا اسباب منزل از نوع برقی شما برندی باشد شناخته شده و خاص آن هم ممکن است تاثیرات کمی در مجموع ارسال بار به آنتالیا بگذارد.

 

 

ارزیاب گمرک در ترکیه و ایران تعیین کننده مبلغ هست که با یک چهارچوب خاص این مبلغ را تعیین می کند ولی به طور کلی گمرک حمل اثاث و حمل بار به آنتالیا بالا نیست و در برابر ارزش اثاث منزل شما قابل چشم پوشی است.

 

 

اجازه بدهید یک مثال بزنم اگر شما ملکی را فروخته باشید و سر و کارتان با دارایی جهت مالیات نقل و انتقال افتاده باشد حتما مشاهده کرده اید که مالیات نقل و انتقال نسبت به خود ملک ناچیز و اندک است.

 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد هزینه گمرک ارسال بار به آنتالیا و قیمت باربری به ترکیه با شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در مورد حمل بار به آنتالیا بدست بیاورید.

 

 

باربری به آنتالیا به صورت زمینی و هوایی توسط باربری الوبار انجام می شود و انتخاب این دو روش بستگی به نظر شما عزیزان دارد.

 

 

گمرک ارسال بار به آنتالیا
گمرک ارسال بار به آنتالیا

 

انواع روش های حمل بار به آنتالیا

 

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم دو روش وجود دارد که الوبار خدمات ارسال بار به آنتالیا را انجام می دهد.

 

 

 

 

باربری به آنتالیا به روش هوایی زمانی مناسب است که شما باری در حجم و وزن کم داشته باشید وگرنه به هیچ وجه به صرفه نیست ولی روش زمینی برای اثاث کشی به ترکیه و ارسال بار به آنتالیا کاملا مناسب و منطقی است.

 

 

حمل بار به آنتالیا به روش زمینی به دو مدل تقسیم می گردد که شامل موارد زیر می باشند :

 

 

 

 

در حمل زمینی فول تراک کامیون دربست و کامل در اختیار شما قرار می گیرد ولی در حمل زمینی گروپاژ مقدار فضای محدودی از یک کامیون در اختیار شما قرار می گیرد.

 

 

با توجه به مقدار بارتان و مقدار هزینه ای که برای حمل بار به آنتالیا کنار گذاشته اید می توانید بهترین تصمیم را بگیرید و تماس با مشاورین الوبار می تواند شما را در این تصمیم مهم راهنمایی نماید.

 

 

الوبار خدمات مشاوره رایگان را برای ارسال بار به آنتالیا برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم تا با استفاده از مشاوره بهترین انتخاب را برای ارسال بارهایتان انجام بدهید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر برای باربری به آنتالیا با کارشناسان الوبار تماس حاصل بفرمایید و ما به جز آنتالیا خدمات حمل بار به استانبول را هم به صورت همه روزه انجام می دهیم.

 

 

انواع روش های حمل بار به آنتالیا
انواع روش های حمل بار به آنتالیا

هزینه ارسال بار به آنتالیا

 

هزینه ارسال بار به آنتالیا قیمت مشخصی ندارد و خیلی از عوامل بر هزینه اثاث منزل تاثیر گذار می باشد.

 

 

شرکت هایی هستند که با ارزانترین قیمت ها خدمات باربری به آنتالیا را انجام می دهند ولی از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و خیلی از شرکت های دیگر هم هستند که مطمئن و معتبر نیستند پس خیلی در انتخاب خود دقت کنید.

 

 

شرکت الوبار با داشتن چندین سال سابقه و تجربه در زمینه حمل بار به آنتالیا ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 

 

قیمت حمل بار به آنتالیا از طریق هوایی خیلی بیشتر از ارسال بار به آنتالیا از طریق زمینی می باشد و همین عامل باعث می شود افراد آن را انتخاب نکنند.

 

 

عوامل دیگری بار هزینه باربری به آنتالیا تاثیر گذار است می توان به وزن بار ، حجم و نوع بار ، طول مسافت اشاره کرد.

 

 

برای اطلاع از هزینه حمل بار به آنتالیا به کارشناسان متخصص الوبار تماس حاصل بفرمایید.

 

 

الوبار کمترین هزینه را به شما ارائه می دهد تا هزینه کمتری را برای ارسال بار به آنتالیا پرداخت نمایید.

 

مقاله دیگر :

باربری ایران به ترکیه

 

هزینه ارسال بار به آنتالیا
هزینه ارسال بار به آنتالیا

حمل بار به آنتالیا با بیمه نامه بین المللی در الوبار چگونه است؟

 

اگر به دنبال شرکتی هستید که حمل بار به آنتالیا با بیمه نامه بین المللی ارائه بدهد آن شرکت الوبار می باشد.

 

 

به دلیل طول مسافت بین کشور ایران تا ترکیه و آنتالیا ممکن است در هنگام حمل بار به آنتالیا ، اثاث منزلتان آسیب ببیند پس بهتر است باربری را انتخاب نمایید که دارای بیمه نامه معتبر و بین المللی باشد.

 

 

خساراتی که ممکن است برای باربری به آنتالیا رخ دهد شامل موارد زیر می باشد :

 

 

تصادف ، آتش سوزی ، سرقت ، آب گرفتگی ، عوامل طبیعی و عوامل غیر طبیعی

 

 

الوبار با داشتن بیمه کامل و جامع بین المللی بار و اثاث منزلتان را به آنتالیا ارسال می کند و با الوبار برای ارسال بار به آنتالیا هیچ نگرانی نداشته باشید.

 

 

قیمت بیمه بر اساس ارزش بار و وزن بار تعیین می شود و با الوبار دیگر نگران هزینه حمل بار به آنتالیا نباشید.

 

 

حمل بار به آنتالیا با بیمه نامه بین المللی را از شرکت معتبر الوبار بخواهید و با بیمه نامه دیگر نگران بارهایتان نباشید.

 

 

باربری به آنتالیا به صورت زمینی 

 

ارسال بار به آنتالیا به صورت زمینی را الوبار با تخفیف ویژه و کمترین قیمت به شما ارائه می دهد. الوبار از همه نقاط کشور مخصوصا از تهران ارسال بار به را از طریق مرز بازرگان به کشور ترکیه انجام می دهد.

 

 

الوبار خدمات دربستی حمل بار به آنتالیا را در سریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان خوبمان انجام می دهد.

 

 

شرکت الوبار کامیون ها و تریلی های مجهز و ویژه را به همراه رانندگان حرفه ای برای ارسال بار به آنتالیا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. 

 

 

یکی از خوبی هایی که حمل بار به آنتالیا به صورت زمینی دارد این است که هزینه کمترین نسبت به ارسال بار به آنتالیا صورت هوایی دارد و شرکت ما علاوه بر آنتالیا خدمات باربری تهران به استانبول را هم به صورت زمینی انجام می دهد.

 

 

 

 

 

 

ارسال بار به آنتالیا به صورت هوایی در تمام روزهای هفته

 

حمل بار به آنتالیا به صورت هوایی زمان کمتر ولی هزینه بیشتری را نسبت به حمل بار به آنتالیا به صورت زمینی دربر می گیرد. 

 

 

یکی از دلایلی که باعث می شود که هزینه ارسال بار به آنتالیا به صورت هوایی بیشتر بشود این است که حمل اثاث با هواپیما نسبت به وزن و حجم محاسبه می شود. 

 

 

اما باربری به آنتالیا به صورت هوایی خیلی بهتر است از باربری به صورت زمینی می باشد ولی همین قیمت آن باعث می شود افراد حمل بار به آنتالیا را به صورت زمینی انجام دهند.

 

 

الوبار خدمات ارسال بار به آنتالیا را با ارزانترین قیمت به صورت هوایی و زمینی انجام می دهد و متخصص باربری به ترکیه به صورت هوایی می باشیم.

 

 

 

 

 

 

مدارک های مورد نیاز برای حمل بار به آنتالیا به صورت هوایی چیست ؟

 

 

مدارک های مورد نیاز و لازم برای حمل بار به آنتالیا به صورت هوایی شامل موارد زیر می باشند :

 

 

 

این ها موارد لازم برای باربری به صورت هوایی به آنتالیا می باشد و برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان متخصص الوبار تماس بگیرید.

 

 

حمل بار به آنتالیا به صورت دربستی

 

شرکت الوبار خدمات ارسال بار به آنتالیا را به صورت دربستی در سریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 

 

ما خدمات حمل بار به آنتالیا را به صورت دربستی را با تخفیف ویژه و با ارزانترین قیمت به شما مشتریان خوبمان ارائه می دهیم.

 

 

شرکت هایی در شهر تهران و کشورمان هستند که خدمات باربری به آنتالیا را به اسم دربستی می گیرند ولی بارها را در کنار دیگر بارها قرار می دهند پس در انتخاب شرکت خوب خیلی دقت کنید.

 

 

ما بهترین کیفیت را برای حمل بار به آنتالیا به شما مشتریان عزیز ارائه می دهیم و با ما نگران کیفیت بارها به صورت دربستی نباشید.

 

 

ارسال بار به آنتالیا به صورت دربستی را با شرکت الوبار تجربه کنید و نگرانی نداشته باشید چرا که متخصص این کار می باشیم.

 

 

مقاله پیشنهادی :

حمل اسباب منزل به استانبول

 

حمل بار به آنتالیا

حمل بار به آنتالیا

حمل بار به آنتالیا

حمل بار به آنتالیا
حمل بار به آنتالیا به صورت دربستی

 

 

باربری آنتالیا با تریلی ترانزیت

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم شرکت الوبار خدمات حمل بار به آنتالیا را به صورت زمینی انجام می دهد و یکی از ماشین هایی که ارائه می دهد تریلی ترانزیت می باشد.

 

 

برای باربری آنتالیا ما مجهزترین تریلی ترانزیت را در اختیارتان قرار می دهیم و از تریلی های ترانزیت برای حمل بارهای حساس و سنگین استفاده می شود.

 

 

تریلی های ترانزیت مناسب ترین نوع تریلی ها برای حمل بارهای حساس استفاده می شود و این نوع تریلی ها با داشتن چادر اگر زمانی که باران ببارد از آب زدگی به بارها هنگام حمل بار به آنتالیا جلوگیری می کند.

 

 

ارسال بار به آنتالیا با تریلی های ترانزیت را با شرکت ما تجربه کنید و ما در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ، بار و کالاهایتان را به دستتان می رسانیم.

 

الوبار متخصص باربری به آنتالیا با تریلی ترانزیت می باشد و در سریع ترین زمان بارهایتان را تحویلتان می دهد.

 

 

ارائه بسته بندی برای حمل بار به آنتالیا توسط الوبار

 

بسته بندی از موارد مهمی می باشد که باید خیلی دقت شود و بهتر است اگر تخصصی در این زمینه ندارید این کار را به شرکت های متخصص بسپارید تا برایتان بسته بندی حمل بار به آنتالیا را انجام بدهند.

 

 

شرکت بین المللی و معتبر الوبار متخصص بسته بندی برای باربری به آنتالیا می باشد و در کمترین زمان خدمات بسته بندی را انجام می دهد.

 

 

الوبار بسته بندی را به صورت اصولی و حرفه ای انجام می دهد و همه بارهای را جدا از هم تفکیک می نمایند.

 

 

اگر به دنبال شرکتی هستند که خدمات بسته بندی را برای حمل بار به آنتالیا با دقت و در سریع ترین زمان انجام بدهد آن شرکت بین المللی و معتبر الوبار می باشد.

 

 

ارائه بسته بندی برای حمل بار به آنتالیا توسط الوبار
ارائه بسته بندی برای حمل بار به آنتالیا توسط الوبار

 

ارسال بار به آنتالیا با ارزانترین قیمت

 

شرکت الوبار خدمات حمل بار به آنتالیا را با ارزانترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

ما برای باربری به آنتالیا تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته ایم و با تخفیف خدمات ارسال بار به آنتالیا را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

 

شرکت ما علاوه بر ارائه کمترین هزینه ، بالاترین کیفیت را هم نیز برای حمل بار به آنتالیا ارائه می دهد و بار ، کالاهایتان را به طور سالم تحویلتان می دهد.

 

 

شرکت هایی هستند که خدمات ارسال بار به آنتالیا را با کمترین نرخ کرایه انجام می دهند اما بعضی از این شرکت ها معتبر نیستند و سابقه ای ندارند.

 

 

شرکت الوبار با داشتن سال ها تجربه و سابقه در زمینه حمل بار به آنتالیا متخصص این کار می باشد و ارزانترین قیمت را به شما ارائه می دهد.

 

 

باربری از تمام نقاط کشور به آنتالیا 

 

شرکت الوبار خدمات باربری از تمام نقاط کشور به آنتالیا را به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

 

 

ما از تمام نقاط ایران خدمات ارسال بار به آنتالیا را ارائه می دهیم و بعضی از این شهرها شامل موارد زیر می باشند :

 

 

 

شرکت الوبار متخصص حمل بار به آنتالیا از تمام نقاط ایران می باشد و در سریع ترین زمان این کار را برای شما انجام می دهد.

 

ارسال بار به آنتالیا از تمام نقاط را با شرکت بین المللی ما تجربه کنید و دیگر نگران کالاهای با ارزشتان نباشید.

 

 

باربری از تمام نقاط کشور به آنتالیا 
باربری از تمام نقاط کشور به آنتالیا 

کالاهای ممنوعه در جهت ارسال بار به آنتالیا

 

بعضی از کالاها هستند که برای ارسال بار به آنتالیا ممنوع می باشند و شرکت بین المللی الوبار آن ها را ارسال نمی کند و این کالاهای ممنوعه شامل موارد زیر می باشند :

 

  1. مواد خوراکی مثل شیرینی و شکلات
  2. مواد بهداشتی و لوازم های آرایشی
  3. حبوبات ، عرقیجات و سبزیجات
  4. مواد دخانیات و تنباکو
  5. و …

 

این موارد بالا جزء ممنوعات برای حمل بار به آنتالیا می باشد برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناسان شرکت بین المللی الوبار تماس بگیرید.

 

کالاهای ممنوعه در جهت ارسال بار به آنتالیا
کالاهای ممنوعه در جهت ارسال بار به آنتالیا

 

ارسال بار به آنتالیا ( حمل محموله های خاص )

 

برای ارسال بار به آنتالیا و حمل محموله های خاص نیاز به مجوز می باشد تا امور گمرکی بدون مشکل انجام بشود و الوبار حمل موارد خاص زیر را انجام می دهد.

 

 

باربری بین المللی برای حمل بار به آنتالیا و حمل محموله های خاص ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد باربری محموله های خاص به آنتالیا با کارشناسان شرکت الوبار تماس بگیرید و تمام اطلاعات را مخصوصا قیمت آن را بدست بیاورید.

 

ارسال بار به آنتالیا ( حمل محموله های خاص )
ارسال بار به آنتالیا ( حمل محموله های خاص )

 

دریافت مشاوره رایگان برای حمل بار به آنتالیا

 

دریافت مشاوره رایگان برای حمل بار به آنتالیا را الوبار به شما عزیزان ارائه می دهد و تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

 

 

کارشناسان متخصص و مشاوران حرفه ای شرکت بین المللی الوبار به صورت همه روزه به شما عزیزان به صورت رایگان برای ارسال بار به آنتالیا مشاوره می دهند. 

 

 

پس بهتر است قبل از این باربری به آنتالیا را انجام بدهید از شرکت بین المللی الوبار مشاوره دریافت نمایید.

 

 

مشاوره باعث می شود که شما بهترین انتخاب را برای ارسال بار به آنتالیا انجام بدهید و همین دلیل باعث کاهش هزینه هایتان می شود.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان برای حمل بار به آنتالیا با الوبار تماس حاصل بفرمایید و تمامی اطلاعات را بدست بیاورید.

 

 

تماس با باربری الوبار
تماس با باربری الوبار

ثبت سفارش برای ارسال بار به آنتالیا

 

برای ثبت سفارش حمل بار به آنتالیا شما می توانید از طریق وبسایت ما اقدام نمایید و سفارشتان را ثبت نمایید.

 

 

پس از این که اطلاعاتتان را برای باربری به آنتالیا وارد کردید کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و ادامه مراحل را انجام می دهند.

 

 

راه دیگر ثبت سفارش برای حمل بار به آنتالیا از طریق تماس با کارشناسان بین المللی ما می باشند.

 

 

کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده خدمات رسانی به شما مشتریان بین المللی عزیز برای باربری به آنتالیا می باشند.

 

 

ما تمام تلاشمان را می کنیم که خدمات حمل بار به آنتالیا را با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت به شما ارائه بدهیم و برای ارسال بار به آنتالیا تخفیف های ویژه ای نیز در نظر گرفته ایم تا رضایت شما را جلب نماییم.

 

 

حمل بار به آنتالیا را با الوبار تجربه کنید و بار ، کالاهای با ارزشتان را صحیح و سالم توسط الوبار دریافت نمایید.

 

 

خدمات حمل بار به آنتالیا از تخصص های شرکت الوبار می باشد و با شرکت بین المللی ما اصلا نگرانی نداشته باشید و در سریع ترین زمان بارهایتان را سالم تحویلتان می دهیم.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
حمل اثاث به آنتالیا
Author Rating
51star1star1star1star1star
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
برای تماس ، لمس کنید